Sari la conținut

0730539670 bruneta voluptoasa / zona tineretului


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incercat Monik acum vreo 2 luni.
CONTACT: Whatsapp - stabilit toate detaliile fara probleme
LOCATIE: 8
- bloc stradal in zona Dristor KFC/Kaufland; singura in locatie dar cu un catelus care-si cam face de cap; fumatoare si sta cu geamul deschis chiar si cand afara e cam frig; o cabina de dus cam mica si problema des intalnita de asteptat apa calda (5 min)
ASPECT: 7 / chip:7 corp:7
- m-a primit nemachiata si intr-o tinuta care nu o avantajeaza deloc, in picioare niste ugg's o fusta mini care tipa pe ea si cred un sutien din care se revarsau sanii; in timpul sexului si-a tinut fusta sa-i acopere burta; pizda care are niste labii mici foarte lungi si nu era epilata recent; are pierc-uri si tatuaje
GFE: 9
- o duce capul; se poate discuta cu ea fara probleme pe mai multe subiecte; in pat se implica cu atingeri, mangaieri, sarutari, face fk fara retineri
PRESTATIE: ON: 9 - NP - 9
- oral bun cu de toate (nu am incercat CIM, nu stiu daca face) o suge cum si cat trebuie
- la normal se implica, accepta pozitii, este destul de flexibila avand in vedere ca are kg in plus
PRET: 300/ora
RECOMANDARE: depinde de fiecare ce cauta, daca nu tineti la aspect si vreti servicii (normale) si GFE poate fi o optiune

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 7 ore, muschiulica a spus:

Buna Monikaa

Cand te putem gasi la birou ?

 

Acum 7 ore, muschiulica a spus:

Buna Monikaa

Cand te putem gasi la birou ?

Bunaaa. O sa mai fiu plecata cel putin 2 saptamani. Imi pun fatete si dentistul meu e in Ct. siiiiii … dureaza mai mult decat anticipasem :) 

o sa postez cand ma intorc. Pupici 🥰😘

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Hello guys 🥰🥰

Am revenit in Buc. 
O sa mai stau in Ro vreo 2 luni.
Sunt la birou zilnic intre 11:00 si 23:00 - detaliile sunt pe profil.

Va rog sa va programati din timp ptr ca sunt ff aglomerata. 
pupici 🥰😘

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 04.06.2022 la 14:20, monikaa a spus:

aglomerata

🙋‍♂️🤷‍♂️😋 pai ! Nu mai pleci asa i ? 🙂

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
La 13.06.2022 la 12:52, george jetson a spus:

Ne incanti si pe noi cu niste poze actualizate? Ms

Well .. nu prea mi place sa mi mai fac poze. 

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
La 02.05.2022 la 11:34, sfvineri a spus:

Incercat Monik acum vreo 2 luni.
CONTACT: Whatsapp - stabilit toate detaliile fara probleme
LOCATIE: 8
- bloc stradal in zona Dristor KFC/Kaufland; singura in locatie dar cu un catelus care-si cam face de cap; fumatoare si sta cu geamul deschis chiar si cand afara e cam frig; o cabina de dus cam mica si problema des intalnita de asteptat apa calda (5 min)
ASPECT: 7 / chip:7 corp:7
- m-a primit nemachiata si intr-o tinuta care nu o avantajeaza deloc, in picioare niste ugg's o fusta mini care tipa pe ea si cred un sutien din care se revarsau sanii; in timpul sexului si-a tinut fusta sa-i acopere burta; pizda care are niste labii mici foarte lungi si nu era epilata recent; are pierc-uri si tatuaje
GFE: 9
- o duce capul; se poate discuta cu ea fara probleme pe mai multe subiecte; in pat se implica cu atingeri, mangaieri, sarutari, face fk fara retineri
PRESTATIE: ON: 9 - NP - 9
- oral bun cu de toate (nu am incercat CIM, nu stiu daca face) o suge cum si cat trebuie
- la normal se implica, accepta pozitii, este destul de flexibila avand in vedere ca are kg in plus
PRET: 300/ora
RECOMANDARE: depinde de fiecare ce cauta, daca nu tineti la aspect si vreti servicii (normale) si GFE poate fi o optiune

Mda…. Iarta ma ca nu m am machiat … trebuia sa ma “spoiesc”, ca romanilor nu le place natural. Noroc ca stiu sa o sug 🙄

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Chiar acum, monikaa a spus:

Mda…. Iarta ma ca nu m am machiat … trebuia sa ma “spoiesc”, ca romanilor nu le place natural. Noroc ca stiu sa o sug 🙄

Ahhh. Si cum e treaba “labii mici foarte lungi”? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 m ai inchis si pe mn aici. Explica te :))

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Ca sa va lamuresc …. Am labiile mari .. poze pe care le am “ascuns” pana acum … 

anyway, cum zicea “prietenul” de mai devreme

…:: 

C5DAA485-00C8-4093-902C-807F9BACF85B.jpeg.039b1cde3882d9f989d8f8c912b692a1.jpeg

“labii mici foarte lungi “ 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, monikaa a spus:

Ca sa va lamuresc …. Am labiile mari .. poze pe care le am “ascuns” pana acum … 

anyway, cum zicea “prietenul” de mai devreme

…:: 

C5DAA485-00C8-4093-902C-807F9BACF85B.jpeg.039b1cde3882d9f989d8f8c912b692a1.jpeg

“labii mici foarte lungi “ 🤣🤣🤣

Superb trandafir 🌹, toti bărbații adora labii cat mai mari.....pizdele tip cutie poștală nu ne plac😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...