Sari la conținut

0730539670 bruneta voluptoasa / zona tineretului


Postări Recomandate

La 18.10.2021 la 23:56, monikaa a spus:

  Ti am dat minus la chestia aia cu chiria ptr ca si vorbit in necunostinta de cauza :) 

daca nu stiu sa explic, te rog sa mi spui ce n ai inteles ... fac tot posibilul sa ma fac inteleasa (de tine) 🤦🏻‍♀️🙄☺️

Nu am vorbit în necunoștință de cauză, dar știu că așa spun majoritatea (poate nu e și cazul tău, și e posibil să fi greșit).
Păi ba zici că ai stat, ba că n-ai stat..
Sau tu probabil ai stat la cineva (rudă/prieten/văr/soră/mătușă) fără să dai bani, și nu o numești chirie.

Prin „am stat” la ce te referi ?
Că nu cred că-și ia/face/cumpără nimeni o casă, numai ca să stea numai 2 ani în ea, și apoi să nu mai stea.
De asta există „chiria”.
Din ce am citit eu tu ai stat, ori la o rudă, ori a fost al tău și nu mai stai, și ai vândut.
Sau nu mai locuiești fizic, dar încă e a ta ?

Adică tu ai casa aceea, dar stai în chirie în altă parte să-nțeleg ?
Pare că trebuie să deduc eu singur, că tu nu știi să te faci explicită/înțeleasă.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

😂😂😂😂 esti cam prostut, asa .. 🤦🏻‍♀️

m am chinuit un pic sa descifrez textele tale. Dar sunt eu bipolara, nu i bai 🤣🤣

Link spre comentariu
La 20.03.2022 la 13:14, monikaa a spus:

😂😂😂😂 esti cam prostut, asa .. 🤦🏻‍♀️

m am chinuit un pic sa descifrez textele tale. Dar sunt eu bipolara, nu i bai

De ce ?

Dacă tu te-ai chinuit să descifrezi textele mele care sunt destul de clare, să vezi ce am stat eu să le descifrez, și să le pun cap la cap pe ale tale.
2 zile mi-a luat. Deci am înțeles, sau nu ? Că ziceai că explici.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 44 minute, alexshenk31 a spus:

Eu as vrea sa ne arate pizda si tatele mai degraba… fara sa ne mai explice nimic! :)) 

Weeellll .. fara explicatii, viziteaza ma si ai sa vezi ;)

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 50 minute, incepator3 a spus:

De ce ?

Dacă tu te-ai chinuit să descifrezi textele mele care sunt destul de clare, să vezi ce am stat eu să le descifrez, și să le pun cap la cap pe ale tale.
2 zile mi-a luat. Deci am înțeles, sau nu ? Că ziceai că explici.

Mi e mila de tine 🤣🤣 

esti cam prostut, nu crezi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
12 minutes ago, monikaa said:

Weeellll .. fara explicatii, viziteaza ma si ai sa vezi ;)

Weelll… le stiu, le stiu :). Doar ziceam asa…ca unii vor mai putine explicatii si detalii civice si mai multe legate de sex🤘

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 14 minute, alexshenk31 a spus:

Weelll… le stiu, le stiu :). Doar ziceam asa…ca unii vor mai putine explicatii si detalii civice si mai multe legate de sex🤘

Bun, bun 🤣

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 17 minute, incepator3 a spus:

De ce ? Ai și o explicație ? Ai zis că vii cu o explicație. Tu ești cea care.. dacă doar zici așa.

Eu sunt cea care .. “doar zic asa”?! 🤣🤣🤣 ce explicatii ar trebui sa ti dau ? Really? Trezeste te dracu’ 🤣🤣 

nu mi bat capul cu prosti. Paaaa

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Ce mai faceti dragi tovarasi futaciosi ? Am fost de vreo doua ori la aceasta domnisoara si ma gandeam sa scriu aici cateva cuvinte.

Ce Imi place foarte mult la ea....la oral isi foloseste sanii aia mari si frumosi si te mangaie usor pe coaie....e o senzatie fantastica😍

Apoi in ceea ce priveste parte de GFE daca as acorda o nota ar fi probabil 20 pe o scara de la 1 la 10😘 Tipa pare foarte draguta, vorbareata si inteleligenta ? (are niste ochelari sexy care imi aduc de profesoara de italiana din liceu).😍

In concluzie as zice ca de fiecare data m-am simtit extraordinar de bine inainte, dupa dar si in timpului sexului. Poate suna naiv dar sper ca si ea s-a simtit bine desi....in ochii ei probabil aratam ca un portofel ambulant care seamana cu Mr. Bean😅

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 2 ore, azamantes a spus:

Ce mai faceti dragi tovarasi futaciosi ? Am fost de vreo doua ori la aceasta domnisoara si ma gandeam sa scriu aici cateva cuvinte.

Ce Imi place foarte mult la ea....la oral isi foloseste sanii aia mari si frumosi si te mangaie usor pe coaie....e o senzatie fantastica😍

Apoi in ceea ce priveste parte de GFE daca as acorda o nota ar fi probabil 20 pe o scara de la 1 la 10😘 Tipa pare foarte draguta, vorbareata si inteleligenta ? (are niste ochelari sexy care imi aduc de profesoara de italiana din liceu).😍

In concluzie as zice ca de fiecare data m-am simtit extraordinar de bine inainte, dupa dar si in timpului sexului. Poate suna naiv dar sper ca si ea s-a simtit bine desi....in ochii ei probabil aratam ca un portofel ambulant care seamana cu Mr. Bean😅

Haaaa. Tu esti Mr Bean ? Gataaaa, stiu :))) 

da, m am simtit super bine si tu stii asta. Puuuuup, esti binevenit oricand 😘🥰🥰

Link spre comentariu
La 21.03.2022 la 20:29, monikaa a spus:

Eu sunt cea care .. “doar zic asa”?! 🤣🤣🤣 ce explicatii ar trebui sa ti dau ? Really? Trezeste te dracu’ 🤣🤣 

nu mi bat capul cu prosti. Paaaa

Da. ai zis să-ți zic ce n-am înțeles, și ți-am zis, și ai zis că explici. Prima dată ai zis că nu, apoi că da, și tot așa.
Nici tu nu mai știi ce să minți.
Proastă ești tu că nu faci diferența între ceva ce ar fi al tău (permanent), și a te folosi de el fără să fie al tău.

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 2 minute, incepator3 a spus:

Da. ai zis să-ți zic ce n-am înțeles, și ți-am zis, și ai zis că explici. Prima dată ai zis că nu, apoi că da, și tot așa.
Nici tu nu mai știi ce să minți.
Proastă ești tu că nu faci diferența între ceva ce ar fi al tău (permanent), și a te folosi de el fără să fie al tău.

Lesin 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 3 minute, incepator3 a spus:

Da. ai zis să-ți zic ce n-am înțeles, și ți-am zis, și ai zis că explici. Prima dată ai zis că nu, apoi că da, și tot așa.
Nici tu nu mai știi ce să minți.
Proastă ești tu că nu faci diferența între ceva ce ar fi al tău (permanent), și a te folosi de el fără să fie al tău.

Bai baiatule, n am eu de ce sa ti dau explicatii. Marș si nu mai scrie pe pagina mea. Pup. 

Link spre comentariu
Acum 7 minute, monikaa a spus:

Bai baiatule, n am eu de ce sa ti dau explicatii. Marș si nu mai scrie pe pagina mea. Pup. 

Acum știi și tu c-ai zis o prostie și te-ai făcut de cacao și jignești, că atât te duce capul. „Marș” să-i zici duamnei măta.
Se vede caracterul tău după cum vorbești.
Și nu e pagina ta, e o pagină despre tine😉.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 31 minute, incepator3 a spus:

Acum știi și tu c-ai zis o prostie și te-ai făcut de cacao și jignești, că atât te duce capul. „Marș” să-i zici duamnei măta.
Se vede caracterul tău după cum vorbești.
Și nu e pagina ta, e o pagină despre tine😉.

“Duamna” mama e safe. Vorbesc asa doar cu inaptii. Pup

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Hei guys 🥰🥰 

Am revenit in Buc dupa o luuuunga absenta. 
Haideti sa ne simtim bine si sa nu ne mai certaaaam. ☺️
va astept, pupici 🥰

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 19 ore, incepator3 a spus:

Eu de ce n-aș fi ? Ești tu sigură că nu sunt ?
Iar folosești cuvinte pe care nu le cunoști. Ești arogantă și.. proastă în același timp.

Doamne fereste. Taci ca te faci de ras, frate. 🤦🏻‍♀️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...