Sari la conținut

0730539670 bruneta voluptoasa / zona tineretului


Postări Recomandate

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

La naiba....am fost de curand la aceasta domnisoara si uitasem cat de misto este tipa.....

 

Inalta, frumoasa la fata, sani mari, un cur mare alb, frumos, rotund si bombat🥰🥰🥰 Spune mereu ca are probleme cu greutatea .....si o inteleg intr-un fel...sanii aia mari probabil cantaresc greu😋 dar chiar si asa.....arata fantastic😍 

 

M-a asteptat imbracata in fustita aia de scolarita, fara nici un fel de chiloti pe ea....cand s-a intors cu spatele la mine.....mama mama ce priveliste🤩 🤩

 

Nu are rost sa dau nici o nota, recenzie etc...Sper doar ca s-a simtit si ea bine🤗(parea ca sufera un pic de burnout, nemultumita asa de tara in general😟).

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 5 ore, azamantes a spus:

La naiba....am fost de curand la aceasta domnisoara si uitasem cat de misto este tipa.....

 

Inalta, frumoasa la fata, sani mari, un cur mare alb, frumos, rotund si bombat🥰🥰🥰 Spune mereu ca are probleme cu greutatea .....si o inteleg intr-un fel...sanii aia mari probabil cantaresc greu😋 dar chiar si asa.....arata fantastic😍 

 

M-a asteptat imbracata in fustita aia de scolarita, fara nici un fel de chiloti pe ea....cand s-a intors cu spatele la mine.....mama mama ce priveliste🤩 🤩

 

Nu are rost sa dau nici o nota, recenzie etc...Sper doar ca s-a simtit si ea bine🤗(parea ca sufera un pic de burnout, nemultumita asa de tara in general😟).

Thaaanks 🥰

Si cat despre nemultumiri, stii la ce m am referit. Nicidecum la tine sau la clientii mei ☺️☺️ 
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...