Sari la conținut

De rasu curcilor,ati patit asa ceva??


Vizitator flori71

Postări Recomandate

Vizitator flori71
Reputație: 0

Astazi pe la 10,ma manaca undeva si neavand altceva de lucru iau publi24 la rasfoit sa caut ceva ca lumea de tras in teapa,mi se pune pata pe o fata,sun stabilesc intalnirea,ma prezint la locatie,urc la apartament,imi deschide usa o fatuca frumoasa rupta din soare(blonda superba,corp de inger cu tot ce tebuie ce mai),in fine ne dezbracam trecem in pat la actiune.Fata incepe cu un oral destul de bunicel,urmeaza un pic de 69 apoi trecem la normal,pasarica ca lumea stramta,pompez vreo zece minute,deja obosisem un pic si-l trag pe gogu afara sa schimbam pozitia si al dracu nebun moare,da moare de tot irecuperabil.In fine,de sculat nu sa mai sculat,am mai stat ceva timp cu fata la povesti,dupa care ma imbrac o strang in brate si plec.Ma urc in masina si dus am fost,dar tot cu gandul la fatuca eram si tot ma gandeam cat de prost sant ca daca la asa papusa mi-o murit la care dracu ar trebui sa ma duc sa-mi fac damblaua si atunci jur ca deschid publi si primul anunt care imi iese in fata la ala sun.Zis si facut trag pe dreapta deschid publi, apare primul anunt "matura cu forme ofer...bla bla bla",nici nu ma uit la poze sa studiez marfa si ca prostu sun,culmea ca raspunde doamna in trei secunde imi spune pretul 100-200,la pretu asta mia cam pierit un pic pofta ca zic dracu la bani astia nu pot sa am prea mari asteptari,da in acelasi timp zic ca daca am jurat ma duc,stabilesc cu doamna intalnirea in 10 minute,ajung la locatie intru in apartament,cum am banuit nu era ca prima da na hai sa incerc.Ma dezbrac trec in pat,doamna isi incepe numarul cu un oral de 2 lei si cinzeci de bani,cu gemete false,aiurea de tot,da nu asta e important,curios e ca se scoala prostu si o iau pe doamna la impins vagoane si-i dau de nu mai pot.La un moment dat se trage doamna din instrument si-mi spune ca ce nu ma-m terminat ca-s primu ei client care o fute in halu asta,ca daca vroiam so fut mai mult trebuia sa iau o ora,ca ea mai are si alti clienti care trebuie sa vina si daca eu o omor de pe acuma ce face cu ailalti,asa ca m-am ridicat frumos din pat respectos m-am imbracat si cu pula sculata am luato catre usa.Ca sa fie treaba oabla ma aleg si cu un nou nume dat de doamna(Futaciosu Matinal).In concluzie fratilor sa nu aveti niciodata incredere nici in femei da nici in propria pula ca amandoua va lasa cand vi-i lumea mai draga.Daca ati avut experiente asemanatoare destainuiti-va aici sa rada toata lumea de noi.

Link spre comentariu
Vizitator flori71
Reputație: 0

De platit 250 lei ora,de dat nr.nu descoperiti-o singuri,i-am promis ca nu scriu nimic despre ea pe forum(gen nume,tel.,recenzie)si as pune-o intr-o postura proasta ca nu a reusit sa ma termine stii cum e pe forum se fac tot felul de insinuari,isi dau toti pareri si daca o murit gogu a fost din cauza mea nu a ei.Dar iti dau cu cea mai mare placere pe cel de la a doua

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

De platit 250 lei ora,de dat nr.nu descoperiti-o singuri,i-am promis ca nu scriu nimic despre ea pe forum(gen nume,tel.,recenzie)si as pune-o intr-o postura proasta ca nu a reusit sa ma termine stii cum e pe forum se fac tot felul de insinuari,isi dau toti pareri si daca o murit gogu a fost din cauza mea nu a ei.Dar iti dau cu cea mai mare placere pe cel de la a doua

Te ai inscris de 3 zile ca sa faci misto?

Ai un minus

Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas

Astazi pe la 10,ma manaca undeva si neavand altceva de lucru iau publi24 la rasfoit sa caut ceva ca lumea de tras in teapa,mi se pune pata pe o fata,sun stabilesc intalnirea,ma prezint la locatie,urc la apartament,imi deschide usa o fatuca frumoasa rupta din soare(blonda superba,corp de inger cu tot ce tebuie ce mai),in fine ne dezbracam trecem in pat la actiune.Fata incepe cu un oral destul de bunicel,urmeaza un pic de 69 apoi trecem la normal,pasarica ca lumea stramta,pompez vreo zece minute,deja obosisem un pic si-l trag pe gogu afara sa schimbam pozitia si al dracu nebun moare,da moare de tot irecuperabil.In fine,de sculat nu sa mai sculat,am mai stat ceva timp cu fata la povesti,dupa care ma imbrac o strang in brate si plec.Ma urc in masina si dus am fost,dar tot cu gandul la fatuca eram si tot ma gandeam cat de prost sant ca daca la asa papusa mi-o murit la care dracu ar trebui sa ma duc sa-mi fac damblaua si atunci jur ca deschid publi si primul anunt care imi iese in fata la ala sun.Zis si facut trag pe dreapta deschid publi, apare primul anunt "matura cu forme ofer...bla bla bla",nici nu ma uit la poze sa studiez marfa si ca prostu sun,culmea ca raspunde doamna in trei secunde imi spune pretul 100-200,la pretu asta mia cam pierit un pic pofta ca zic dracu la bani astia nu pot sa am prea mari asteptari,da in acelasi timp zic ca daca am jurat ma duc,stabilesc cu doamna intalnirea in 10 minute,ajung la locatie intru in apartament,cum am banuit nu era ca prima da na hai sa incerc.Ma dezbrac trec in pat,doamna isi incepe numarul cu un oral de 2 lei si cinzeci de bani,cu gemete false,aiurea de tot,da nu asta e important,curios e ca se scoala prostu si o iau pe doamna la impins vagoane si-i dau de nu mai pot.La un moment dat se trage doamna din instrument si-mi spune ca ce nu ma-m terminat ca-s primu ei client care o fute in halu asta,ca daca vroiam so fut mai mult trebuia sa iau o ora,ca ea mai are si alti clienti care trebuie sa vina si daca eu o omor de pe acuma ce face cu ailalti,asa ca m-am ridicat frumos din pat respectos m-am imbracat si cu pula sculata am luato catre usa.Ca sa fie treaba oabla ma aleg si cu un nou nume dat de doamna(Futaciosu Matinal).In concluzie fratilor sa nu aveti niciodata incredere nici in femei da nici in propria pula ca amandoua va lasa cand vi-i lumea mai draga.Daca ati avut experiente asemanatoare destainuiti-va aici sa rada toata lumea de noi.

Sa-ti moara pula de tot cu vrajelile tale.

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu

Daca ati avut experiente asemanatoare destainuiti-va aici sa rada toata lumea de noi.

Da, dar nu in aceeași zi. La doamna matroana circa 100 kg in viu, dinte lipsa in fata, cu o acnee urata la 33 de ani mi-o suge de vad stele verzi si albastredupa care imi povestește viata ei [efectiv nu a tacut  pe parcursul intalnirii decat cand avea gura ocupata] si inca un numar misionar foarte ferm si erect, cu mult patos :)) Fugit pe ușă foarte fericit, desi femeia mi-a spus "Cand te iau eu dupa ceas atunci sa te uiti la ceas. Te-am luat eu după ceas?"

 

Încerc același lucru cu o fetita de liceu, 19 ani aleasa tot prin punerea degetului. Unde se deschide Publi si care raspunde prima e metoda mea patentata. Zeiță suedeza, ochi verde-albastrui, par blond cu o coafură complicata, bishon maltez, o coroana de regina tatuata pe sân, in fine, atmosfera super-lux. Ma uitam ca boul cu scuipatul curgând în coltul gurii, gen "Se fute asta cu mine?" Nu se întâmplă absolut nimic, nu am senzația ca a intrat pe gaura, ma întrebam dacă nu cumva am dat pe lângă... Finalizare tragi-comica printr-o laba la un penis flasc adpm, adpm adpm :)) Expediat pe ușă rapid pe sistem "Ce cauți matale aici?"

 

Explicația mea, nu stiu altii cum sunt: Am pe undeva o amanta, o soție iubita, căreia i-am spus vorbele magice pe care le spune orice peshte. Fata care ma fascinează la locație si arata ca o zeiță, poate chiar este una. De ce nu ar fi? Si are același duh cu zeița șamanilor si cu iubita mea pierduta. Știm bine cat de geloase pot fi :)) Pur si simplu nu se intampla, trebuie respectat tipicul sau bagat divorț cu alte vorbe magice dar care sunt pe magie neagra și încerc sa le evit.

 

Deci daca cineva dintre pești si interlopi mi-o poate găsi ofer 1500 de roni n-am mai mult pentru o fata Cristina, cam 1,65 bruneta tunsa scurt, era foarte slaba acum doi ani, din București, data nașterii 1 august 1988. Fosta balerina, fosta party girl, rockeritza, umbla inbracata in negru. Mulțumesc anticipat :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi pe la 10,ma manaca undeva si neavand altceva de lucru iau publi24 la rasfoit sa caut ceva ca lumea de tras in teapa,mi se pune pata pe o fata,sun stabilesc intalnirea,ma prezint la locatie,urc la apartament,imi deschide usa o fatuca frumoasa rupta din soare(blonda superba,corp de inger cu tot ce tebuie ce mai),in fine ne dezbracam trecem in pat la actiune.Fata incepe cu un oral destul de bunicel,urmeaza un pic de 69 apoi trecem la normal,pasarica ca lumea stramta,pompez vreo zece minute,deja obosisem un pic si-l trag pe gogu afara sa schimbam pozitia si al dracu nebun moare,da moare de tot irecuperabil.In fine,de sculat nu sa mai sculat,am mai stat ceva timp cu fata la povesti,dupa care ma imbrac o strang in brate si plec.Ma urc in masina si dus am fost,dar tot cu gandul la fatuca eram si tot ma gandeam cat de prost sant ca daca la asa papusa mi-o murit la care dracu ar trebui sa ma duc sa-mi fac damblaua si atunci jur ca deschid publi si primul anunt care imi iese in fata la ala sun.Zis si facut trag pe dreapta deschid publi, apare primul anunt "matura cu forme ofer...bla bla bla",nici nu ma uit la poze sa studiez marfa si ca prostu sun,culmea ca raspunde doamna in trei secunde imi spune pretul 100-200,la pretu asta mia cam pierit un pic pofta ca zic dracu la bani astia nu pot sa am prea mari asteptari,da in acelasi timp zic ca daca am jurat ma duc,stabilesc cu doamna intalnirea in 10 minute,ajung la locatie intru in apartament,cum am banuit nu era ca prima da na hai sa incerc.Ma dezbrac trec in pat,doamna isi incepe numarul cu un oral de 2 lei si cinzeci de bani,cu gemete false,aiurea de tot,da nu asta e important,curios e ca se scoala prostu si o iau pe doamna la impins vagoane si-i dau de nu mai pot.La un moment dat se trage doamna din instrument si-mi spune ca ce nu ma-m terminat ca-s primu ei client care o fute in halu asta,ca daca vroiam so fut mai mult trebuia sa iau o ora,ca ea mai are si alti clienti care trebuie sa vina si daca eu o omor de pe acuma ce face cu ailalti,asa ca m-am ridicat frumos din pat respectos m-am imbracat si cu pula sculata am luato catre usa.Ca sa fie treaba oabla ma aleg si cu un nou nume dat de doamna(Futaciosu Matinal).In concluzie fratilor sa nu aveti niciodata incredere nici in femei da nici in propria pula ca amandoua va lasa cand vi-i lumea mai draga.Daca ati avut experiente asemanatoare destainuiti-va aici sa rada toata lumea de noi.

Mah, bine faci, in plm: sa nu cumva sa se afle depre domnisoara ca e curva, ca in publi24 postase anunt la vanzatoare de momeli...

Link spre comentariu

Revin. Am derulat filmul ultimului an cu toată activitatea mea "sentimentala" si am descoperit o chestie si mai tare.

 

Din patru fete cucuiete trei s-au soldat cu soldatul mort la datorie prin laba, deși eu il testez dacă trosnește înainte sa plec la drum ;) Totul aproape perfect, exista click și beția momentului dar brusc se întâmplă ceva. Se întrerupe si se întretaie si se-ntreface ca dentre oaie :))

 

Si patru mămici perverse cu o performanta decenta, chiar una dintre ele a vrut sa dea drumul la muzica pe telefon pentru atmosfera.

 

Deci la mine numai asa se întâmplă. Mulțumesc colegului ca mi-a deschis ochii, întâmplarea face ca și el are unu șapte :)

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Eu cand mai da rateuri motorasul inchid ochii si ma gandesc la Cosette Chichirau de la USR.

Sau la Ana Birchall, oengista lui mosh Soros...

Ce astea doua  m-as baga la un threesome de le-as bate cu pula peste bot pina le-as da sangele.

Merge de fiecare data.

Si nu strica sa maninci ceva bun si sa tragi in pahat de vin rosu sec inainte sa dai drumul armasarilor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...