Sari la conținut

Noua in oras ! 0735351923


bettyna

Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 16.01.2021 la 10:39, bettyna a spus:

Daca doritii sa faceti programarii va rog sa îmi lăsați mesaje !😆😅☺☺

150fin 

300 0ra(COMISIROM) 

buna... poti sa ne dai mai multe detalii, ce accepti ce nu accepti, servicii care se platesc in plus etc... nu sunt fan sani mari, dar parca ceva ma atrage la tine 😁😁 ... multumesc anticipat

daca stai mai multe zile prin oradea poate reusest sa ajung pe la tine 😘😘

Link spre comentariu

Buna ttm sa incemp asa nu accept anal si nici finalizare orala .

Preturi 150fin (imclude normal (protejat),oral in functie de igiena ,69.

300ora include sex intre sani,69,sarutari(corporale ,pe gura,dus impreuna ,normal protejat ,oral neprotejat).

3ZILE stau stau momentan cu prelungire.😍😋si o poza pentru tine ttm351E603B-CCF8-4FAA-A70D-0C2192283290.jpeg.74b6ee8b1bbd54cf55d4666adbf25934.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
23 minutes ago, bettyna said:

Buna ttm sa incemp asa nu accept anal si nici finalizare orala .

Preturi 150fin (imclude normal (protejat),oral in functie de igiena ,69.

300ora include sex intre sani,69,sarutari(corporale ,pe gura,dus impreuna ,normal protejat ,oral neprotejat).

3ZILE stau stau momentan cu prelungire.😍😋si o poza pentru tine ttm351E603B-CCF8-4FAA-A70D-0C2192283290.jpeg.74b6ee8b1bbd54cf55d4666adbf25934.jpeg

🤤 Mi-ai starnit interesul cu poza asta🤩 poate ajung inapoi in timp sa iti mai fac o vizita😉 maaamaa ce (.) (.) 👀

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
31 minutes ago, bettyna said:

🤪Nickname90 cu mare drag te mai astept !🤪😍🥰😘🤣😂

Mai inteles gresit, inca nu am fost la tine din pacate 😢nu sau alineat stelele.. Dar cu siguranta voi face tot posibilul sa ajung😉😘

Link spre comentariu
2 hours ago, bettyna said:

Buna ttm sa incemp asa nu accept anal si nici finalizare orala .

Preturi 150fin (imclude normal (protejat),oral in functie de igiena ,69.

300ora include sex intre sani,69,sarutari(corporale ,pe gura,dus impreuna ,normal protejat ,oral neprotejat).

3ZILE stau stau momentan cu prelungire.😍😋si o poza pentru tine ttm351E603B-CCF8-4FAA-A70D-0C2192283290.jpeg.74b6ee8b1bbd54cf55d4666adbf25934.jpeg

Grasa si forjata, lasa la 100 si mai merge

Link spre comentariu

Wow!!!Ce pot spune ?  Fata draguta , fotografii reale. Am scris mesaj iar d-soara foarte prompt, a raspuns. Am ajuns in locatie, unde m-a intampinat frumoasa fata. Dezinvolta si foarte dezghetata. Am luat o ora desi stiam ca nu pot duce azi decat un nr. ( Veneam de la piscina, obosit).Intrat in dormitor ....dar mai inainte trebuie sa spun ca sanii acestei d-soare merita jumatate din pret doar ca sa-i vezi😋. Actiunea s-a petrecut exact cum descrie fatuca aceasta in descrierea postata.

ON cu intreruperi,priviri...soft ..10

69 placut , curata , pufoasa, numai bine de gustat....10 

NP schimbat trei pozitii fara mofturi , cu implicare...10

GFE 10 nici prea tare nici deloc doar cat sa te infierbannte...10

Locatie curata , doar un minus patul e catastrofa face galagie ( muncit mult) ...9

Din pacate plec acasa in D , nu am timpul sa mai vizitez aceasta fata , dar va indemn cu incredere sa incercati. Betty... Multumesc.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 24 minute, marcello69 a spus:

Wow!!!Ce pot spune ?  Fata draguta , fotografii reale. Am scris mesaj iar d-soara foarte prompt, a raspuns. Am ajuns in locatie, unde m-a intampinat frumoasa fata. Dezinvolta si foarte dezghetata. Am luat o ora desi stiam ca nu pot duce azi decat un nr. ( Veneam de la piscina, obosit).Intrat in dormitor ....dar mai inainte trebuie sa spun ca sanii acestei d-soare merita jumatate din pret doar ca sa-i vezi😋. Actiunea s-a petrecut exact cum descrie fatuca aceasta in descrierea postata.

ON cu intreruperi,priviri...soft ..10

69 placut , curata , pufoasa, numai bine de gustat....10 

NP schimbat trei pozitii fara mofturi , cu implicare...10

GFE 10 nici prea tare nici deloc doar cat sa te infierbannte...10

Locatie curata , doar un minus patul e catastrofa face galagie ( muncit mult) ...9

Din pacate plec acasa in D , nu am timpul sa mai vizitez aceasta fata , dar va indemn cu incredere sa incercati. Betty... Multumesc.

 

Multumesc frumos de recenzie ,te mai astept cu drag !🥰😘😍💋💋💋

Link spre comentariu
Acum 12 minute, jrcluj a spus:

unul cu 4 postari ?

unde o fost la piscina la minus 10 grade?


patul catrastofal si nota 9

nu este castrastofal deloc doar scartaie atata tot nu este rupt deloc ,azi am luat chirie aici si clar ca am apucat sa platesc si nu am stiut de pat 😏😏

Link spre comentariu
Acum 12 ore, jrcluj a spus:

unul cu 4 postari ?

unde o fost la piscina la minus 10 grade?

patul catrastofal si nota 9

Daca atat ai inteles din ceea ce am scris la o recenzie care vizeaza doar subiectul acestui site.........trebuie sa-ti spun ca esti frustrat. Ia fa un efort de gandire ( sper sa poti) si intreabate de ce am 4 postari pe care le-ai avut si tu odata ( vin in Romania odata pe an) si unde se gaseste Apollo.  Ok. Da , patul....probabil m-am exprimat gresit " catastrofal"  scartaie bietul de aceea am dat 9.Nu e vina fetei.Trebuie doar gasita pozitia in care sa dai fara sa faca zgomot.Spor la fete dupa ce iti iei salariul.

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 55 minute, marcello69 a spus:

Daca atat ai inteles din ceea ce am scris la o recenzie care vizeaza doar subiectul acestui site.........trebuie sa-ti spun ca esti frustrat. Ia fa un efort de gandire ( sper sa poti) si intreabate de ce am 4 postari pe care le-ai avut si tu odata ( vin in Romania odata pe an) si unde se gaseste Apollo.  Ok. Da , patul....probabil m-am exprimat gresit " catastrofal"  scartaie bietul de aceea am dat 9.Nu e vina fetei.Trebuie doar gasita pozitia in care sa dai fara sa faca zgomot.Spor la fete dupa ce iti iei salariul.

acuma te ai exprimat gresit?

apolo nu e piscina e strand si nu cred ca ai stat toata ziua la minus 10 in apa 

plus ca trebe sa stai in carantina 

unde ai dat de fata  are promoteri la apolo?

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nu recomand, eate pusa pe repede inainte si facut bani, am sunat o de 2 ori la intervale diferite, i am specificat ca doresc o ora si a spus ca doar cate un numar :)) fata nu vrea sa stea mult, suge de la fiecare...... Atitudine expeditiva la telefon, pacat ca de altfel arata bine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...