Sari la conținut

Noua in oras ! 0735351923


bettyna

Postări Recomandate

1 oră în urmă, Stass1800 a spus:
Acum 22 minute, laurc89 a spus:

Nu recomand, eate pusa pe repede inainte si facut bani, am sunat o de 2 ori la intervale diferite, i am specificat ca doresc o ora si a spus ca doar cate un numar :)) fata nu vrea sa stea mult, suge de la fiecare...... Atitudine expeditiva la telefon, pacat ca de altfel arata bine

daca nu esti din Danemarca  nu vrea gagica esti sarac

onesti 15 prima cea mai tare zona a orasului

Link spre comentariu

Jrcluj nu pot vrei sa te mint am foarte multe cererii nu am cum sa te iau o ora daca am foarte multe programarii MU VREAU sa incurc pe nimenea si cu asta am spus tot m-ai sunat stiu si am zis ca nu pot o ora decat o finalizare ce este rau in asta ????

Link spre comentariu
Acum 15 minute, raaa25 a spus:

Am fost ieri GRESALA IMENSA. Sun vb cu ea zic ca ajung in 30 de min la prima onestilor. 

In fine.. urc sus putin mai multe kg ca si in poze . Nici nu am fost servit cu absolut nimic nu apa nu sic direct in camera iar si daca imi doream sa fac un dus eu nu vred ca ma lasa :)) e pe mare graba...

Oral. Minus doar buzele iti ating pula si atat. 

Normal. dupa 10 minute ma ia ca hai nu te termini ?. Ii zic hai terminama oral ca ea nu face finalizare orala , ok dar sugema pana ma termin ce dracu . La care ea imi spune ca nu e probelma ei.. 

Gfe. Nu stie ea cei ala

In secunda doi mam imbracat si sa plec . In timp ce ma imbracam vorbea cu altu ca in 2 minute il primeste. 

 

Concluzie fratilor .. NU MERGETI teapa imensa ...in veac altu mai bine o laba

 

Eu cred ca tu nici nu ai fost la mine eu. U vorbesc asa cu clientii mei nicodata in viata asta ,toti care vin sunt obligatii sa fac dus ,plus ca eu nu am zis ca nu e treaba mea asa ca lasa vrajeala asta ieftina si canta la alta masa ,eu nu am sa zic niciodata la clientii asa ceva 

Link spre comentariu
Acum 16 minute, bettyna a spus:

Eu cred ca tu nici nu ai fost la mine eu. U vorbesc asa cu clientii mei nicodata in viata asta ,toti care vin sunt obligatii sa fac dus ,plus ca eu nu am zis ca nu e treaba mea asa ca lasa vrajeala asta ieftina si canta la alta masa ,eu nu am sa zic niciodata la clientii asa ceva 

De ce minti tu ca nu ai facut dus si ca am zis eu ca nu e treaba ta vezi ca minti de puti macar de spuneai altceva spune adevarul nu vrajeli si ce trebuie mereu sa oblig pe cineva cu apa si suc puteti cere si voi aveti gura !

Link spre comentariu
Acum 1 minut, raaa25 a spus:

DDraga mea invata sa citesti . Eu tiam spus si tie la telefon ca fac dusul acasa . Dar nici macar nu ai avut bunul simti sa ma intrebi daca doresc dush sau daca am facut. Aici ju e vorba de cerut sau una alta e vorba de comportament si de felul taubde a primi cientii ce suc si cafea sau apa cand eu nici macar nu am iesit din camera ta si tu vorbesti cu altu care e jos si ii spui doua minute. Eu alt comentariu ampulea nu mai scriu doar sa umplu topicu.

Eu tin mereu cont cand cineva zice ca face dus acasa e clar ca nu îl mai intreb daca face si la mine ca nu miroase de la el pana la mine ,eu nu imi amintesc si nu vb cu altii clientii cand e cineva la mine dau telefonul pe silent si nu raspund asta e treaba ca tu minti ca eu nu am raspuns la telefon 

Link spre comentariu

Dragiilor ne vedem de maine dimineata de la ora 10:00încep 🤪programul pentru cei interesatii va rog sa îmi scrieti mesaje pe wapp o seara faina sa aveti cei care ma

placeti si cei care nu ,o sa mai raman cateva zile pe la voi ,deoarece ma simt bine .😍💋6F6CFFE8-6639-4FBE-9A80-E4DB53189F11.jpeg.1a3624c2a0acc54f9d8d8cdf2d7c4218.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

ceau am sa va mai zic tarifele .

150fin (normal protejat,oral on functie de igiena, 69.

300ora sărutări pe gura/corp 

sex între sani

dus impreuna 

69

oral neprotejat

mangaieri

show erotic 

footjob

dominării hard /soft 

Finalizare corporala 

NU FAC ANAL 

NU FINALIZARE ORALA😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...