Sari la conținut

Noua in oras ! 0735351923


bettyna

Postări Recomandate

Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 18 minute, olly1 a spus:

Betty in Timisoara o sa mai lucrezi?

Ceau momentan nu mai lucrez in Timisoara numai pe Oradea atat, insa cand am sa vin acasa mai lucrez 2 zile sau 3 zile, sau in mare parte numai cu clinetii pe care ii stiu eu nu mai iau pe oricine. Doar cei care ma stiu si au fost, am cam selectat in Timisoara pentru ca nu merit eu sa isi bata nimenea joc de munca mea, de gesturii, de alte chestii pe care au ei in capu lor. 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator olly1
Reputație: 0

Cand o sa mai lucrezi mai postezi la tine pe topic?

Eu am mai fost la tine dar mai demult nu cred ca ma ti minte...

Poate reusesc sa mai ajung cumva sau candva din nou la tine. In orice caz toate cele bune,mi-ai parut o fata ok cu bun simt

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

Salutare băieții....ieri v-am promis  revin cu o recenzie după vizita mea de astăzi la cele două nebune ...Larissa și Betty...nici nu știu unde să încep că încă nu am revenit :-)))))femeile astea merită toți banii din lume și va recomand cu cea mai mare încredere ...sa luam de la început. .programat încă de ieri pe azi dimineață prin whatsupp...programare respectată din ambele părți..ajuns la locație mă urc sus și după ușă mă așteptau deja amândouă...m-am cerut la baie pentru un dus rapid ..când am ieșit eu a intrat Larissa..până atunci eu stăteam cu Betty în bucătărie la un suc...a venit și larissa ieșind din baie direct în brațele mele pe scaun..era gata să mă violeze deja în bucătărie :-))) am intrat în camera de acțiune și aici a inceput nebunia ...amândouă la fel de nebuna :-)))m-am întins pe pat (adică m-au aruncat ele pe pat )și Betty a început un oral neprotejat și larissa se juca cu mine și ne sărutam întruna...după aia a constat și ea la junior și mi-au făcut amândouă oral ...este o priveliște de vis...am vrut sa intorc momentele frumoase așa că am inceput sa gust unpic din Larissa ...păsărică foarte frumoasa și gustoasă ..și foarte curata ....Betty cu mine împreună...apoi Betty ma rugat sa fac și ei un oral :-))( (nebuna )in timp ce o lingeam pe Betty Larissa îmi făcea din spate un handjob împreună cu un masaj ( foarte plăcut )...sa înțeles că prima dată mă executa Betty ( exact cuvântul ăsta au folosit și ele ) in timp ce Betty ma calara Larissa sa pus pe gura mea și ling...amândouă gemea și eu gata eram ...este un vis cu femeile astea...mi-a dat jos capișonul și Betty a plecat la baie..eu am rămas întins pe pat să mă odihnesc unpic ..dar fără șanse ...nebuna de Larissa nici măcar un minut nu mă lăsa să stau ..sa pus pe mine ,mă sărutat ,mi-a pus țâțele in gura sebfreca de mine...daci nici măcar o secundă nu mă lăsat în pace:-))))) mi sa părut că are un chef de sex fantastic...era gata să mă mănânce ...la Nr 2 au început amândouă să-mi facă oralul neprotejat cu multe fantezii...sa sincronizat foarte bine una cu cealaltă...odată sa urcat una să mă sărute și să se joace cu mine apoi schimbare...și la normal acum a urmat Larissa ...a început nebuna sa mă călărească de am crezut ca mă ia dracu . După aia am cerut să schimbăm pozitia in doggy ..ea pe pat iar eu in picioare...după aia sa ridicat și rabin picioare și în poziția asta a și terminat distracția...fetele astea au ceva in ele că te face sa te simți comod și bine cu ele...de ex Larisa era cu zâmbetul pe buze de la primul minut până la ultimul minut ...și sărutări la greu ...mi sa părut că la larissa chiar îi place să se sărute...deci ce am trăit într-o oră cu fetele astea e un vis  ..nu pot spune altceva decât mergeți și încercați că nu veți pleca dezamăgiti...incepem cu notele ...nu le dau separat ...

Locație -10...apartament nou și curat ...

Igiena la fete -10...nimic de comentat 

Gfe-10 cu steluțe la amândouă ...cred că am reușit să mă sincronizez foarte bine cu amândouă....

On- 9 -amandoua fac bine și larissa in in timp ce face oral zâmbește 😍 iar la Betty trebuie sa scriu aici că nu ia doar capul in gura ci absolut toată 😘

Np-aici fetele primesc un 10 de la mine că sau sincronizat foarte bine sa nu fie nici una plictisita in timpul actului ...

Preturi -400 cu 400 ..adică 800 de lei am platit ..pachetul întreg ...cu show lesby și cu de toate ...

Am sa va mai spun că în timpul actului nici măcar o secundă nu sa întâmplat să fie vreuna dintre ele ocupata cu altceva ....( Cu telefon sau cu televizorul) doar la mine s-au concentrat  și asta este un mare plus pentru ele ...dar repet că eu așa simt că am reușit să mă sincronizez foarte bine cu ele și a ieșit o ora fantastica din intilnirea noastră .

Larissa și Betty va mulțumesc foarte mult pentru clipele care mi-ati oferit și am să mă întorc la voi de fiecare dată când am ocazia . Sunteți 2 fete minunate care merită toți banii din lume ...va pup dulce 😘 Și Larissa ție îți mulțumesc separat pentru sărutarile alea dulci ce mi-ai oferit ....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
Acum 3 ore, boy boy23 a spus:

Salutare băieții....ieri v-am promis că revin cu o recenzie după vizita mea de astăzi la cele două nebune ...Larissa și Betty...nici nu știu unde să încep că încă nu am revenit :-)))))femeile astea merită toți banii din lume și va recomand cu cea mai mare încredere ...sa luam de la început. .programat încă de ieri pe azi dimineață prin whatsupp...programare respectată din ambele părți..ajuns la locație mă urc sus și după ușă mă așteptau deja amândouă...m-am cerut la baie pentru un dus rapid ..când am ieșit eu a intrat Larissa..până atunci eu stăteam cu Betty în bucătărie la un suc...a venit și larissa ieșind din baie direct în brațele mele pe scaun..era gata să mă violeze deja în bucătărie :-))) am intrat în camera de acțiune și aici a inceput nebunia ...amândouă la fel de nebuna :-)))m-am întins pe pat (adică m-au aruncat ele pe pat )și Betty a început un oral neprotejat și larissa se juca cu mine și ne sărutam întruna...după aia a constat și ea la junior și mi-au făcut amândouă oral ...este o priveliște de vis...am vrut sa intorc momentele frumoase așa că am inceput sa gust unpic din Larissa ...păsărică foarte frumoasa și gustoasă ..și foarte curata ....Betty cu mine împreună...apoi Betty ma rugat sa fac și ei un oral :-))( (nebuna )in timp ce o lingeam pe Betty Larissa îmi făcea din spate un handjob împreună cu un masaj ( foarte plăcut )...sa înțeles că prima dată mă executa Betty ( exact cuvântul ăsta au folosit și ele ) in timp ce Betty ma calara Larissa sa pus pe gura mea și ling...amândouă gemea și eu gata eram ...este un vis cu femeile astea...mi-a dat jos capișonul și Betty a plecat la baie..eu am rămas întins pe pat să mă odihnesc unpic ..dar fără șanse ...nebuna de Larissa nici măcar un minut nu mă lăsa să stau ..sa pus pe mine ,mă sărutat ,mi-a pus țâțele in gura sebfreca de mine...daci nici măcar o secundă nu mă lăsat în pace:-))))) mi sa părut că are un chef de sex fantastic...era gata să mă mănânce ...la Nr 2 au început amândouă să-mi facă oralul neprotejat cu multe fantezii...sa sincronizat foarte bine una cu cealaltă...odată sa urcat una să mă sărute și să se joace cu mine apoi schimbare...și la normal acum a urmat Larissa ...a început nebuna sa mă călărească de am crezut ca mă ia dracu . După aia am cerut să schimbăm pozitia in doggy ..ea pe pat iar eu in picioare...după aia sa ridicat și rabin picioare și în poziția asta a și terminat distracția...fetele astea au ceva in ele că te face sa te simți comod și bine cu ele...de ex Larisa era cu zâmbetul pe buze de la primul minut până la ultimul minut ...și sărutări la greu ...mi sa părut că la larissa chiar îi place să se sărute...deci ce am trăit într-o oră cu fetele astea e un vis  ..nu pot spune altceva decât mergeți și încercați că nu veți pleca dezamăgiti...incepem cu notele ...nu le dau separat ...

Locație -10...apartament nou și curat ...

Igiena la fete -10...nimic de comentat 

Gfe-10 cu steluțe la amândouă ...cred că am reușit să mă sincronizez foarte bine cu amândouă....

On- 9 -amandoua fac bine și larissa in in timp ce face oral zâmbește 😍 iar la Betty trebuie sa scriu aici că nu ia doar capul in gura ci absolut toată 😘

Np-aici fetele primesc un 10 de la mine că sau sincronizat foarte bine sa nu fie nici una plictisita in timpul actului ...

Preturi -400 cu 400 ..adică 800 de lei am platit ..pachetul întreg ...cu show lesby și cu de toate ...

Am sa va mai spun că în timpul actului nici măcar o secundă nu sa întâmplat să fie vreuna dintre ele ocupata cu altceva ....( Cu telefon sau cu televizorul) doar la mine s-au concentrat  și asta este un mare plus pentru ele ...dar repet că eu așa simt că am reușit să mă sincronizez foarte bine cu ele și a ieșit o ora fantastica din intilnirea noastră .

Larissa și Betty va mulțumesc foarte mult pentru clipele care mi-ati oferit și am să mă întorc la voi de fiecare dată când am ocazia . Sunteți 2 fete minunate care merită toți banii din lume ...va pup dulce 😘 Și Larissa ție îți mulțumesc separat pentru sărutarile alea dulci ce mi-ai oferit ....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Mihai390
Reputație: 0
La 04.11.2021 la 15:09, shoby233 a spus:

Spune sincer Betty aici in Oradea la câți clienți le-ai făcut poze fără sa știe așa cum făceai la timisoara. Și după ii șantajai.

De unde sti ca face poze la clienti?

Sa inteleg ca daca mergi la Betty te pozeaza si dupa aceea te si santajeaza.

Bine ca nu pune poze cu clientii aicea pe topic.

Cam riscanta treaba.

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 1 oră, Mihai390 a spus:

De unde sti ca face poze la clienti?

Sa inteleg ca daca mergi la Betty te pozeaza si dupa aceea te si santajeaza.

Bine ca nu pune poze cu clientii aicea pe topic.

Cam riscanta treaba.

Calmați-va ca nu fac nimic stai liniștit. Gura lumii nu o astupa nici dracu. 

Link spre comentariu
La 08.11.2021 la 12:22, Mihai390 a spus:

De unde sti ca face poze la clienti?

Sa inteleg ca daca mergi la Betty te pozeaza si dupa aceea te si santajeaza.

Bine ca nu pune poze cu clientii aicea pe topic.

Cam riscanta treaba.

Uita-te pe pagina ei din timisoara și Te lămurești mai bine, eu unu zic ai grija. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...