Sari la conținut

Eve Prima data la tine in oras


evaeve

Postări Recomandate

Pe scurt. Spunea ca face uro si anal (in functie de marime).

Ajung acolo. Simpatica, povestitoare dar..

1. uro nu fac la 200, pt ca nu pot (desi stia ca stau juma de ora)

2. anal nu fac pt ca o ai prea mare. fac doar cu 12-15 cm. dar daca mai ai la tine bani stam o ora si fac. wtf.

3. nu mi-a facut oral. si nu, nu am terminat repede.

Are si plusuri, e deschisa la multe chestii ..dar cele enumerate mai sus m-au facut sa-mi para rau de bani.

Salutari, Eva. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
25 minutes ago, cuplu84 said:

Pe scurt. Spunea ca face uro si anal (in functie de marime).

Ajung acolo. Simpatica, povestitoare dar..

1. uro nu fac la 200, pt ca nu pot (desi stia ca stau juma de ora)

2. anal nu fac pt ca o ai prea mare. fac doar cu 12-15 cm. dar daca mai ai la tine bani stam o ora si fac. wtf.

3. nu mi-a facut oral. si nu, nu am terminat repede.

Are si plusuri, e deschisa la multe chestii ..dar cele enumerate mai sus m-au facut sa-mi para rau de bani.

Salutari, Eva. 

Salutari ! La anal specific și in descriere și la telefon ca e in funcție de mărime +50 lei , uro NU SUNT ROBOT SA fac pipi la comanda am nevoie de TIMP este omenesc ASTA ȚI-am SPUS LA TELEFON DAR AI INSISTAT SA VI . 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Hmm oare de ce mai toate la anal in funcție de mărime și cu specificația scrie-mi pe whatsapp , de ce nu specificați la servicii nu mai mare de 5 cm 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Va las experienta mea cu Eve

Deci Wow... super tipa.

Arata clepsidra, fund superb si sani mari, asta ca aspect.

Ca atitudine, waw din nou, o fata foarte primitoare si draguta cu tine.  Te serveste cu apa suc, sta si discuta cu tine, sincer nu te grabeste.

E super placuta, si lipicioasa. Foarte frumoasa si respectuoasa. Zambeste, glumeste. 

E deschisa la toate fanteziile, insista chiar sa ii spui ce fantezii ai 😄

 

Asa ca notele mele sunt:

 

Aspect: 10, chiar super hot.

GFE: 11, super primitoare si draguta.

ON: 10 chiar fain, deep, si cu dedicatie, ii place

NP: 10 sincer chiar te fute :)) 

 

De revenit ?

Da!

PS: Eve sa nu pleci pana ce te mai vizitez 😄

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
4 minutes ago, dorian3 said:

Eve, ai tot cerut recenzii, ai primit, dar nu foarte pozitiva. Ce ne spui?

Multumesc

Eu îmi doresc recenziile din partea tuturor celor ce m-au vizitat ,cu propria lor părere despre experiența lor in compania mea , fie ele pozitive sau mai puțin , pt ca EU sa știu la CEE sa lucrez mai mult pt a fi “the best “ fiecare părere pt mine este constructiva 😘

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
6 minutes ago, xpsvista said:

Va las experienta mea cu Eve

Deci Wow... super tipa.

Arata clepsidra, fund superb si sani mari, asta ca aspect.

Ca atitudine, waw din nou, o fata foarte primitoare si draguta cu tine.  Te serveste cu apa suc, sta si discuta cu tine, sincer nu te grabeste.

E super placuta, si lipicioasa. Foarte frumoasa si respectuoasa. Zambeste, glumeste. 

E deschisa la toate fanteziile, insista chiar sa ii spui ce fantezii ai 😄

 

Asa ca notele mele sunt:

 

Aspect: 10, chiar super hot.

GFE: 11, super primitoare si draguta.

ON: 10 chiar fain, deep, si cu dedicatie, ii place

NP: 10 sincer chiar te fute :)) 

 

De revenit ?

Da!

PS: Eve sa nu pleci pana ce te mai vizitez 😄

Îți multumesc mult de tot și te mai aștept promit sa nu plec 😂😘

Link spre comentariu
4 hours ago, evaeve said:

Salutari ! La anal specific și in descriere și la telefon ca e in funcție de mărime +50 lei , uro NU SUNT ROBOT SA fac pipi la comanda am nevoie de TIMP este omenesc ASTA ȚI-am SPUS LA TELEFON DAR AI INSISTAT SA VI . 

M-ai confundat, eram in p--a goala cand ai zis de uro ca nu faci la 200. Nu am insistat deloc, a fost o discutie de 2 randuri. 

Nu te-am atacat, ai cerut recenzie, mi s-a parut corect sa fiu obiectiv. Sper sa ajute.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 6 ore, cuplu84 a spus:

.... 

2. anal nu fac pt ca o ai prea mare. fac doar cu 12-15 cm. dar daca mai ai la tine bani stam o ora si fac. wtf.

... 

Traducere pe scurt.

Bagi un ban în plus, OK, înseamnă că dimensiunile pulii, după extra taxa, dimensiunile pulii au scăzut, sau, posibil și asta, curul damezei a devenit dintr-o data mai primitor. 

Cum e chestia cu banii care fac totul? 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Servus pretenii mei 😘 al vostru Tiruleț la butoane 😂


Fraților țineți-va bine,amu’i amu’ 😂😍 

Am făcut și eu o programare telefonică  la aceasta domnișoara pe nume Eva la recomandarea prietenului și totodata confratelui meu “ Sophiedee “. 


M-am programat frumos,foarte amabilă fata,ma făcut și sa rad putin la telefon misto tipa 🥂 

Ajunge al vostru Tiruleț pe ici pe colo intr-o roata-n doua ajung .. la un final sun la ușă și îmi deschide o tipă bruneta pe tocuri înalte cu un par ondulat așa și voluminos cu un body sau costum din-ala rosu cu dantela dinaia ... vai mama mea am zis ca mor ❤️ Un fund și niște balcoane perfect rotunde și ridicate .. ușor bronzata și lucea pielea pe ea ... 

ps: chiar ea este in poze ! 

Mă dezbracă de haina,printr-un mini striptease pune un pic mâna pe jucărie .. uhh 😬 ma servește cu un suc,fiind însetat din drum baui 2 ca tot nesimțitul 😂😂😂 

infine un duș bun,cu ea ma ia direct din duș cu un oral neprotejat și cu scuipături apoi ma lasă și ma cheamă după ce termin in camera ... se pune peste mine mă pupa nebuna,începe din nou un oral .. și începe sa îl ia tot aproape bai asta mie sfânta cruce nici dacă mil sugeam singur nu m-îl sugeam așa acum ce-i drept e drept .. fraieru de mine fiind fiert cu ea acolo finalizez pe sânii ei ... merge se spală stam discutam ca pana la urma ce sa vezi ... din vorba in vorba aflu ca eu am mai vizitat-o odata când era in Timisoara,nu-mi venea sa cred dar avea dreptate 

terminam de vorbit trecem la următorul număr al actulețului 😂😅 lafel un oral neprotejat cu gemetele de baza ale domnișoarei și adânc mângâieri pe ouțe etc ..  

punem Căciulița și treci tiruleț și dă-i ca surdu-n clopot ca Dee doar te-o facut muma tăran 😅 schimbam 2-3 pozitiii ma PUNR sa stau in picioare și îmi sare in brațe și ma f*te ea ținând-use in bratele mele ... nebuna copila cică 25 de anisori .. apoi încercam anal  ca de “ my passion “ și facem noi așa ușurel vreo 6-7 minute anal .. sincer la anal nu prea mi-a plăcut pentru ca trebuie sa o iei cu încetul fiindcă o doare dar mi-a plăcut faptul ca ma lăsat și chiar fuse putin misto in sensul ca se ținea de buci și gemea cu “ bagă-milll daaa “ când auzi al vostru Tiruleț așa o trac repede in genunchi și iii dau cu artificiiii pe saniii ei... într-un final o sărut și o las ca sa mai poată respire și ea .. 😬 

Locatie 8.0 ( mi s-a părut putin cald ) 

Oral neprotejat 10 ( te leșină 😍

Normal protejat 9.0 ( nu prea a fost wow analul trebuie sa ii lași tiimp ca sa îți poți face treaba cum vrei tu ca bărbat,Menționez eu am 17cm  .. de obicei sunt refuzat apreciez efortul depus măcar câteva minute am inscris la poarta 😂 ) 

una peste alta eu sincer vi-o recomand,e bună și nebună fata. 
 
Cum necum am marcat și 400 lei ce sa zic draga Eva esti buna,te-am pupat și dragii mei al vostru Tiruleț a ținut mortiș sa va povestească pe cât mai mult posibil așa ca sper sa va ajute .. servus si drumuri faine 🥂🇹🇩 !!!

  • Like 5
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.
12 hours ago, florin3818 said:

Servus pretenii mei 😘 al vostru Tiruleț la butoane 😂


Fraților țineți-va bine,amu’i amu’ 😂😍 

Am făcut și eu o programare telefonică  la aceasta domnișoara pe nume Eva la recomandarea prietenului și totodata confratelui meu “ Sophiedee “. 


M-am programat frumos,foarte amabilă fata,ma făcut și sa rad putin la telefon misto tipa 🥂 

Ajunge al vostru Tiruleț pe ici pe colo intr-o roata-n doua ajung .. la un final sun la ușă și îmi deschide o tipă bruneta pe tocuri înalte cu un par ondulat așa și voluminos cu un body sau costum din-ala rosu cu dantela dinaia ... vai mama mea am zis ca mor ❤️ Un fund și niște balcoane perfect rotunde și ridicate .. ușor bronzata și lucea pielea pe ea ... 

ps: chiar ea este in poze ! 

Mă dezbracă de haina,printr-un mini striptease pune un pic mâna pe jucărie .. uhh 😬 ma servește cu un suc,fiind însetat din drum baui 2 ca tot nesimțitul 😂😂😂 

infine un duș bun,cu ea ma ia direct din duș cu un oral neprotejat și cu scuipături apoi ma lasă și ma cheamă după ce termin in camera ... se pune peste mine mă pupa nebuna,începe din nou un oral .. și începe sa îl ia tot aproape bai asta mie sfânta cruce nici dacă mil sugeam singur nu m-îl sugeam așa acum ce-i drept e drept .. fraieru de mine fiind fiert cu ea acolo finalizez pe sânii ei ... merge se spală stam discutam ca pana la urma ce sa vezi ... din vorba in vorba aflu ca eu am mai vizitat-o odata când era in Timisoara,nu-mi venea sa cred dar avea dreptate 

terminam de vorbit trecem la următorul număr al actulețului 😂😅 lafel un oral neprotejat cu gemetele de baza ale domnișoarei și adânc mângâieri pe ouțe etc ..  

punem Căciulița și treci tiruleț și dă-i ca surdu-n clopot ca Dee doar te-o facut muma tăran 😅 schimbam 2-3 pozitiii ma PUNR sa stau in picioare și îmi sare in brațe și ma f*te ea ținând-use in bratele mele ... nebuna copila cică 25 de anisori .. apoi încercam anal  ca de “ my passion “ și facem noi așa ușurel vreo 6-7 minute anal .. sincer la anal nu prea mi-a plăcut pentru ca trebuie sa o iei cu încetul fiindcă o doare dar mi-a plăcut faptul ca ma lăsat și chiar fuse putin misto in sensul ca se ținea de buci și gemea cu “ bagă-milll daaa “ când auzi al vostru Tiruleț așa o trac repede in genunchi și iii dau cu artificiiii pe saniii ei... într-un final o sărut și o las ca sa mai poată respire și ea .. 😬 

Locatie 8.0 ( mi s-a părut putin cald ) 

Oral neprotejat 10 ( te leșină 😍

Normal protejat 9.0 ( nu prea a fost wow analul trebuie sa ii lași tiimp ca sa îți poți face treaba cum vrei tu ca bărbat,Menționez eu am 17cm  .. de obicei sunt refuzat apreciez efortul depus măcar câteva minute am inscris la poarta 😂 ) 

una peste alta eu sincer vi-o recomand,e bună și nebună fata. 
 
Cum necum am marcat și 400 lei ce sa zic draga Eva esti buna,te-am pupat și dragii mei al vostru Tiruleț a ținut mortiș sa va povestească pe cât mai mult posibil așa ca sper sa va ajute .. servus si drumuri faine 🥂🇹🇩 !!!

Multumesc  dragul meu uituc 😂 te mai aștept 🤗😍 

ESTI UN MARE NEBUN😂😂🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...