Sari la conținut

Eve Prima data la tine in oras


evaeve

Postări Recomandate

Aceasta domnisoara merita sa fie in top !!! , in locul evei care este acum in top , loc care nu il merita sa fie..este foarte aroganta si plina de ea , dar uita ca ea cu noi are noroc , ca daca noi nu mai mergem ea ce face ? Se angajeaza pe calea turzii la benzinarie sa faca paza !!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
10 hours ago, crocodiyilul said:

Aceasta domnisoara merita sa fie in top !!! , in locul evei care este acum in top , loc care nu il merita sa fie..este foarte aroganta si plina de ea , dar uita ca ea cu noi are noroc , ca daca noi nu mai mergem ea ce face ? Se angajeaza pe calea turzii la benzinarie sa faca paza !!

Multumesc din suflet 🍑🍾

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
On 12/15/2020 at 10:45 AM, jaador69 said:

Bună dragilor 

Am fost și eu la Eva. O tipă foarte frumoasă și cu forme de sud-americă. M-am programat pe whatsapp cu o zi înainte. 

Am rugat-o sa îmi satisfacă o fantezie, mai exact în profesoară și sa facem un scenariu în care eu sa fiu studentul. 

Am început cu un strip-tease, apoi un preludiu incendiar și am trecut la fapte, ca să îmi ridice și mie media un pic 😂

Am schimbat care poziții am dorit eu folosind și câteva obiecte ale casei pe post "de catedra și bănci" ca să fie în tematica dorită. 

Eu o recomand cu încredere, fiind și o fată foarte deschisă la fantezii și amabila. 

Note

Locația : 9

Aspect fată: 10, e pe placul meu

Igienă : 10

Ținută : 7 stele

Acțiune :10 fiindcă am schimbat câte poziții am vrut și nu m-a grăbit deloc 

GFE: 9.50

Cadoul pt doamna profesoară 200 lei / 30 min

Multumesc dragul meu te mai aștept cu drag 🤗🍑🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost si eu ieri la domnisoara Eva si ma bucur ca am facut-o. Este o bruneta micuta, frumoasa si foarte prietenoasa. E putin mai durdulie decat ma astptam, dar de mult imi doream sa "lovesc" asa ceva.

Locatie: 9 doar pt ca nu mi plac blocurile cu portar :))

Aspect: 9 l-am descris la inceput

ON: 9 foarte placut, cu lins pervers si priviri in ochi, dar fara deepthroat

Igiena: nimic de comentat

NP: 10 e surprinzator de stramta, iar luata pe la spate in doggy style sau din picioare, face toti banii.

GFE: 9.5  imbratisari, Fk cat vrei

Cadou: 350 pt o ora cu 2 finalizari

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, crocodiyilul a spus:

Aceasta domnisoara merita sa fie in top !!! , in locul evei care este acum in top , loc care nu il merita sa fie..este foarte aroganta si plina de ea , dar uita ca ea cu noi are noroc , ca daca noi nu mai mergem ea ce face ? Se angajeaza pe calea turzii la benzinarie sa faca paza !!

Nu vreau sa ma contrazic cu tine dar:

1. Le putem avea pe amandoua acolo, daca indeplinesc conditiile. 

2. Eva de la top a ajuns acolo in urma recenziilor si parerilor confratiilor. Nu a furat locul nimanui.

Din tot ce am trait,citit si vazut in raport cu ea, singurul lucru pe care as putea sa il consider un minus: ca nu este dedicata doar unui singur oras. Dar daca tu ai avut o experienta proasta poti sa o scrii, daca ele se aduna intr-un final va fi eliminata de la top.

In caz contrar o poti trece tu la pierderi pe acea Eva si te bucuri daca este mai pe placul tau aceasta Eva.

 

Le pup pe ambele Eve❤️.

#gettheline

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Charon33
Reputație: 0
3 hours ago, evaeve said:

Buna dimiiiii🤗🤗🍑🍑🍑

acum începe programul meu va aștept cu programări 🥰❤️👅🍑💣17EB2100-5B1F-48BD-AD73-439CA2802BD1.png.d7422a69896ca26fe274ec173341428e.png

 Buna Dimineata draga , o zi faina iti doresc  😘😄

Link spre comentariu
Acum 31 minute, btk a spus:

Nu vreau sa ma contrazic cu tine dar:

1. Le putem avea pe amandoua acolo, daca indeplinesc conditiile. 

2. Eva de la top a ajuns acolo in urma recenziilor si parerilor confratiilor. Nu a furat locul nimanui.

Din tot ce am trait,citit si vazut in raport cu ea, singurul lucru pe care as putea sa il consider un minus: ca nu este dedicata doar unui singur oras. Dar daca tu ai avut o experienta proasta poti sa o scrii, daca ele se aduna intr-un final va fi eliminata de la top.

In caz contrar o poti trece tu la pierderi pe acea Eva si te bucuri daca este mai pe placul tau aceasta Eva.

 

Le pup pe ambele Eve❤️.

#gettheline

 

 

Frate eu nu detaliez nici o intalnire cu nimeni, vreau doar sa iti spun ca am fost atat la fetele de la top cat si alte fete care nu sunt in top..iar singura care este si merita sa mai fie in top este Alexa (care nu stiu daca mai presteaza) si Eve , plus altele care nu sunt in top dar ar merita sa fie. 

Link spre comentariu
Acum 8 minute, crocodiyilul a spus:

Frate eu nu detaliez nici o intalnire cu nimeni, vreau doar sa iti spun ca am fost atat la fetele de la top cat si alte fete care nu sunt in top..iar singura care este si merita sa mai fie in top este Alexa (care nu stiu daca mai presteaza) si Eve , plus altele care nu sunt in top dar ar merita sa fie. 

Am zis asta de mult, ca poti avea experiente de top cu fete non top si invers.

Dar ce vroiam sa iti transmit, este ca topul se bazeaza pe parerea si recenziilor tuturor celor care contribuie, nu doar a mea sau a ta. Ca asa imi place mie X sa fie la top si Y nu, dar datele/recenziile ma contrazic.

 

#gettheline

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 17 minute, crocodiyilul a spus:

Frate eu nu detaliez nici o intalnire cu nimeni, vreau doar sa iti spun ca am fost atat la fetele de la top cat si alte fete care nu sunt in top..iar singura care este si merita sa mai fie in top este Alexa (care nu stiu daca mai presteaza) si Eve , plus altele care nu sunt in top dar ar merita sa fie. 

Foarte bine! 

Ai topul tău personal. 

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
4 hours ago, 123alex123 said:

Am fost si eu ieri la domnisoara Eva si ma bucur ca am facut-o. Este o bruneta micuta, frumoasa si foarte prietenoasa. E putin mai durdulie decat ma astptam, dar de mult imi doream sa "lovesc" asa ceva.

Locatie: 9 doar pt ca nu mi plac blocurile cu portar :))

Aspect: 9 l-am descris la inceput

ON: 9 foarte placut, cu lins pervers si priviri in ochi, dar fara deepthroat

Igiena: nimic de comentat

NP: 10 e surprinzator de stramta, iar luata pe la spate in doggy style sau din picioare, face toti banii.

GFE: 9.5  imbratisari, Fk cat vrei

Cadou: 350 pt o ora cu 2 finalizari

Durdulie 😂 te omor !👿😂 

sunt ca in poze acuma au fost sărbătorile 1-2 kg am pus și eu ca tot omul, multumesc de recenzie ❤️🤗 te mai aștept 

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
3 hours ago, btk said:

Am zis asta de mult, ca poti avea experiente de top cu fete non top si invers.

Dar ce vroiam sa iti transmit, este ca topul se bazeaza pe parerea si recenziilor tuturor celor care contribuie, nu doar a mea sau a ta. Ca asa imi place mie X sa fie la top si Y nu, dar datele/recenziile ma contrazic.

 

#gettheline

 

 

Bunaaa și eu te pup ! Țin sa Menționez ca este loc pt toată lumea , iar eu nu insist sa fiu la top , doar dacă crede-ți voi ca îndeplinesc condițiile 🤗 

M-am indragostit de Cluj îmi place mult aici și voi veniiDe fiecare dată când am ocazia❤️🤗🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 1 oră, evaeve a spus:

... 🤗

M-am indragostit de Cluj îmi place mult aici și voi veniiDe fiecare dată când am ocazia❤️🤗🤗

 

Pai dacă te-ai îndrăgostit de Cluj, e simplu: nu pleci de aici, ramai aici, și atunci nu se mai pune problema revenirii. 

Simplu, nu? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 26 minute, altu2 a spus:

 

Pai dacă te-ai îndrăgostit de Cluj, e simplu: nu pleci de aici, ramai aici, și atunci nu se mai pune problema revenirii. 

Simplu, nu? 

Nu e simplu,transhumanta intra in adn-ul migratoarelor

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
3 hours ago, altu2 said:

 

Pai dacă te-ai îndrăgostit de Cluj, e simplu: nu pleci de aici, ramai aici, și atunci nu se mai pune problema revenirii. 

Simplu, nu? 

Percepi un pic diferit informația pe care eu o ofer😏 sa ne înțelegem :eu nu locuiesc aici ,deci “revin” aici cu drag ! 
daca lucrurile merg bine clar nu as avea motiv sa plec in alt oraș 😘

”simplu ,nu?😉

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 8 minute, evaeve a spus:

😏
...

daca lucrurile merg bine clar nu as avea motiv sa plec in alt oraș 😘

”simplu ,nu?😉

 

Simplu, da. 

Atâta timp cât intenționezi sa pleci acuma, înțeleg ca lucrurile nu merg bine acuma și te gândești a te întoarce "cândva" in speranța că la acel moment ("cândva") lucrurile vor merge mai bine. 

Simplu, nu? 

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
13 minutes ago, altu2 said:

 

Simplu, da. 

Atâta timp cât intenționezi sa pleci acuma, înțeleg ca lucrurile nu merg bine acuma și te gândești a te întoarce "cândva" in speranța că la acel moment ("cândva") lucrurile vor merge mai bine. 

Simplu, nu? 

In primul rând nu am spus o secunda ca “plec acuma” 😂😂😂 ȘI NU VOI PLECA PREA CURÂND !!!😘 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...