Sari la conținut

Laura Zona UTA - 0736434768


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare tuturor!

 

Acesta este anunțul domnișoarei: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic/ehd5h7fh690f777de861712gi29de6f9.html?myarticle=true

 

Nu am de obicei foarte mult timp la dispoziție, nici mare scriitor, așa ca o fiu

 

Am găsit anunțul de mai sus in căutarea unei descărcări rapide din lipsa de timp.

Contact pe whastapp, vorbește frumos, după câteva discuții am căzut de comun acord la o finalizare. Se comporta frumos, apartamentul curat, baie curată, prosop, gel de dus.

Are undeva la 24-25 ani după părerea mea. Pozele după mine reflecta realitatea, n-am stat sa fac o foarte mare comparație.

 

Pret: 100 finalizarea, 200 ora

FK - 10 - aparent la mine a vrut, cred ca depinde de la persoana la persoana

ON - 10 - suge fata asta pula cu o pasiune de te sperii, sau poate eram eu prea excitat :)) e umed tare, atenție la sateliți. După experiența mea as pune-o între primele 5 locuri.

NP - 8/9 - sta cum vrei, nu comentează, se implica, exista și gemete care îmi par destul de naturale. Se uda singura și nu a folosit lubrifiant.

AP - Nu am întrebat, ca nu sunt curios.

 

Finalizat in balon pe la spate, door2door 25 min cu tot cu spălat, nu m-am simțit grăbit.

 

Pentru cine vrea slim fit, sau fit, nu aveți ce cauta! E o femeie curvy :D e și mai creolă, lucru care pe ma încălzește.

 

De revenit? Da! Când sunt in zona, pentru pasiunea aia cu care suge pula :))) sa ma mai conving de 1-2 ori ca nu am fost eu nebun, prețul îmi pare corect, serviciile și atitudinea.

 

 

Spor la futut! Și ciocane tari!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare curvari!

Confirm cele de mai sus, am avut onoarea sa o gasesc in Timisoara . Da nu este skinny, din discutii am tras concluzia 21, este creola, piele intretinuta. Se vede si simte ca se ingrijeste scump :) de cum arata.

Este o fata cu atitudine pro client, se implica real in actiune. Se umezeste natural. Am incercat si savarina, curata, fara mirosuri si am obtinut si placerea orgasmului.

Eu am optat pentru masaj si finalizare.

ON - foarte bine executat, cu atentie la zone si pasiune executat

NP, diferite pozitii cu finalizare in balonas.

Operatiunea a fost 200 ron/ 2 finalizari.

ON - 9.5

NP - 9.5

Atitudine : 10

Locatie - undeva pe strada Mures, 10

De revenit, cu siguranta ca voi reveni cand reapare in Timisoara.

 

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 2/12/2021 at 1:52 PM, popov183 said:

Salutare curvari!

Confirm cele de mai sus, am avut onoarea sa o gasesc in Timisoara . Da nu este skinny, din discutii am tras concluzia 21, este creola, piele intretinuta. Se vede si simte ca se ingrijeste scump :) de cum arata.

Este o fata cu atitudine pro client, se implica real in actiune. Se umezeste natural. Am incercat si savarina, curata, fara mirosuri si am obtinut si placerea orgasmului.

Eu am optat pentru masaj si finalizare.

ON - foarte bine executat, cu atentie la zone si pasiune executat

NP, diferite pozitii cu finalizare in balonas.

Operatiunea a fost 200 ron/ 2 finalizari.

ON - 9.5

NP - 9.5

Atitudine : 10

Locatie - undeva pe strada Mures, 10

De revenit, cu siguranta ca voi reveni cand reapare in Timisoara.

 

Salutare,

revin cu o recenzie pentru ca ceea ce sa intamplat a fost jignitor.

pentru a 2 vizita la dameza, vizita care a durat 15 minute in loc de ora.

Atitudine 4, era suparata ca avea probleme cu  iuby ei si masajul a fost doar framantare de aluat. Oralul mecanic si fara implicare ca prima data.

Am plecat chiar dezamagit de a 2 prestatie.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...