Sari la conținut

‼️Noua in Buc ‼️ MONIKA - 0730539670 ❤️


Vizitator monikaa

Postări Recomandate

Vizitator monikaa
Reputație: 0

Bai baieti .... va rog eu mult .... nu mai veniti la mine daca stati cu mainile sub cap !!!!! 
Sunt pe GIRLFRIEND EXPERIENCE sau daca vreti .. doar EXPERIENCE !! 
ce pana mea experienta e asta sa l vad pe unu’ in fata mea cu mainile sub cap ? 
pune naibii mana pe mine .. ca ai pe ce !!! 🙄

ok, inteleg ... te pui in pat, ma vezi cum cobor si ti fac oralul ala al meu de vis, stai cu mainile sub cap, ca de ... e bine ! Stiu, inteleg !! 
dar nu inteleg cand ma sui peste tine si tu ... stai tot asa ! Ce i aia ? Bai, oricat de naspa m as fute ... n ai cum ma ... cum sa nu pui mana pe cur, pe sani? Cum ???? 
in fine ..... 

va rog eu mult...  daca, cautati doar sa mergeti sa futeti si voi ceva sau daca sunteti pe modu’ “boring” ( plictiseala ), duceti va la alta!!! 
multumeeeesc 😋
 

Link spre comentariu
Acum 43 minute, monikaa a spus:

Bai baieti .... va rog eu mult .... nu mai veniti la mine daca stati cu mainile sub cap !!!!! 
Sunt pe GIRLFRIEND EXPERIENCE sau daca vreti .. doar EXPERIENCE !! 
ce pana mea experienta e asta sa l vad pe unu’ in fata mea cu mainile sub cap ? 
pune naibii mana pe mine .. ca ai pe ce !!! 🙄

ok, inteleg ... te pui in pat, ma vezi cum cobor si ti fac oralul ala al meu de vis, stai cu mainile sub cap, ca de ... e bine ! Stiu, inteleg !! 
dar nu inteleg cand ma sui peste tine si tu ... stai tot asa ! Ce i aia ? Bai, oricat de naspa m as fute ... n ai cum ma ... cum sa nu pui mana pe cur, pe sani? Cum ???? 
in fine ..... 

va rog eu mult...  daca, cautati doar sa mergeti sa futeti si voi ceva sau daca sunteti pe modu’ “boring” ( plictiseala ), duceti va la alta!!! 
multumeeeesc 😋
Mi-a placut! Headshot

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Hey 

Eu nu mai sunt in Bucuresti. 
Sper sa revin intr o saptamana dar voi posta aici
 cu o zi inainte. 
Va pup, sa ne vedem cu bine. ❤️😘😘

P.S. : Voi avea telefonul inchis. 
multumesc 🤗

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Aaaaaaaa ... și să mai zic ceva înainte sa uit ... 🤣🤣 

va rog... nu mai cereti confirmari video sau poze cu “piersicuța” mea. 🤣 

pentru curioși : am un piercing, mai sus un pic (nu în clitoris), am labiile mari și ... e gustoasă ! 🙈🙈 

app ... imi place-n Romania ... ai nostri compatrioți se descurcă de minune la oral .. am avut niște orgasme fantastice. ( să tot fie ) 😂😂 

gata, va las. Pupici 🥰

Link spre comentariu
Vizitator noroi-pietre
Reputație: 0
La 03.01.2021 la 23:03, monikaa a spus:

Bai baieti .... va rog eu mult .... nu mai veniti la mine daca stati cu mainile sub cap !!!!! 
Sunt pe GIRLFRIEND EXPERIENCE sau daca vreti .. doar EXPERIENCE !! 
ce pana mea experienta e asta sa l vad pe unu’ in fata mea cu mainile sub cap ? 
pune naibii mana pe mine .. ca ai pe ce !!! 🙄

ok, inteleg ... te pui in pat, ma vezi cum cobor si ti fac oralul ala al meu de vis, stai cu mainile sub cap, ca de ... e bine ! Stiu, inteleg !! 
dar nu inteleg cand ma sui peste tine si tu ... stai tot asa ! Ce i aia ? Bai, oricat de naspa m as fute ... n ai cum ma ... cum sa nu pui mana pe cur, pe sani? Cum ???? 
in fine ..... 

va rog eu mult...  daca, cautati doar sa mergeti sa futeti si voi ceva sau daca sunteti pe modu’ “boring” ( plictiseala ), duceti va la alta!!! 
multumeeeesc 😋
 

Ai zis bine ... baieti :)

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 2 ore, Vizitator noroi-pietre a spus:

Cand vei reveni te voi cauta cu siguranta !

La felul cum arati, sa fiu în moarte clinica doar si sa stau cu mainile pe piept :)

Te pup !

Hahahahah. :)))) 

te astept 😘

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Hello guys 🤗

AM REVENIT IN BUC ! 

Program : 11:00-23:00

Locatie : zona Piata Universitatii / sector 1 ; str Ion Campineanu 25

Cadou : 200 ron/finalizare

              300 ron/ora

Service : preludiu intens; sex normal, oral, între sâni ; masaj; 69; french kissing; sărutări pe corp. 

🔞 oral neprotejat 🔞

🔞 diverse jucării 🔞

62482EBA-8965-41B1-B1D7-DBD20FE4279E.png.481f71d59cb01f7e977c959e8fee6ee1.png

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Hello guys ! 🥰 

Sunt in Bucuresti pana pe 27.01, dupa care voi avea o pauza de cateva zile. 
 

Program : 11:00-23:00

Locatie : zona Piata Universitatii / sector 1 ; Str Ion Campineanu 25  

Cadou : 200 ron/finalizare

              300 ron/ora

Service : preludiu intens; sex normal, oral, între sâni ; masaj; 69; french kissing; sărutări pe corp. 

🔞 oral neprotejat 🔞

🔞 diverse jucării 🔞

24C3512A-5E45-456E-B516-32F0B52FF21A.png.432fbdcb4bb08c4711eabb2bbfbc9df3.png

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Hey guys 😍😘

Astazi nu mai am nimic liber pana la 23:00. 
O sa mai muncesc maine de la 11:00 la 23:00 si luni pana pe la 15:00. 
am hotarat sa plec mai devreme de 27, dar ma voi intoarce joi 28.01

va rog sa va programati din timp. 

UN WEEKEND MINUNAT ! 
😘😘🤗🤗

E409880A-41BF-4B8C-992A-07C98F4A6522.jpeg.00771fb00bb4fa3c5b86d18163bf27b7.jpeg

Link spre comentariu
La 30.12.2020 la 14:09, ai vrea sa stii? a spus:

Nu pot sa inteleg poluarea asta...verbala. E topic pentru recenzii nu pentru picnic cuvant. Astepta-i iar autobuzu in statie  din activitatea ta nu s-ar zice ca ai futut prea multe.se aplica maxima
,,o laba la timpul ei face cat 10 femei...bune" si-am incheiat citatu. Postarile tale sunt ca declaratiile OMS in perioada asta...frecvente si pe langa subiect.

 

Scuze pentru off topic. M-a luat flama. Speram sa mai vad niste recenzii pe aici,se pare ca doar tentative de testosteron avem. 

Cumetre, în primul rând, și tu „ai poluat” că te-ai băgat în seamă cu mine
2. Dacă „e topic pentru recenzii” de ce nu faci tu una ?
3. Ți-e ciudă că mergi cu mașina ? Pot să merg cu mașina când am chef, dar nu am chef. Care e problema ?
4. Bine că aii.. „tu”, nu toți stau și o freacă ca tine pe banii nevestii, ori ai părinților.
5. Ziceai de labă, dar ți se aplică și ție.
6. Și tu ești tentativă de „testosteron”, aștepți pomană de la alții. De ce nu dai tu un exemplu ?

  • Like 1
Link spre comentariu
La 30.12.2020 la 14:47, monikaa a spus:

Well ... daca ai fi citit toate comentariile, ai fi realizat ca nu sunt Bucuresteanca si ca am aflat intre timp ce zona este. 
Dar, e ok ... sper ca anul nou sa ti aduca ceva mai multa bunatate, ca de “rele” ne am saturat cu totii. 
la multi ani ! ;)

Nu prea citesc, sau nu dau imprtanță tutoror comentariilor, că toată lumea poate să spună orice.
Ca la Corona, toți pot să-și dea cu părerea dar. Nu iau în seamă decât ce e de la „surse oficiale”, în cazul de față, tu.
Și nu am văzut pe nicăieri să văd de ce regiune aparții sau cum se spune.
Sunt bun, dar până la punctul de a fi luat de prost. Că acolo și cel mai mare „prieten” îmi devine dușman.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 30.12.2020 la 15:49, dogeatkitkat a spus:

Se fac maxim10 minute de mers pe jos de la parcarea Ateneu

Decât să parchez la 2km de destinație, mai bine merg pe jos din prima.

La 30.12.2020 la 14:09, ai vrea sa stii? a spus:

Astepta-i iar autobuzu in statie ? Mai bine uita-te dupa controlori . 

 

La 17.12.2020 la 12:06, alexandru gabriel a spus:

ff horor cu parcarea ziua chiar la cea cu plata

 

La 31.12.2020 la 17:35, only-me a spus:

1. nu sunt locuri de parcare!!
2. Iti convine  o locatie cu 100 de locuri de parcare
3. mergeti fratilor cu metroul ca sa scapati de grija,eu asa fac,am metrou la 2 min de mers pe jos de casa si scap de grija parcari,
4. ca nu se gasesc locuri de parcare in scara blocului, daca se poate ,ca romanu nostru este foarte pretentios!!si pe urma ne vaitam de obezitate,aglomeratie,poluare,etc!!

1. După cum vezi, nu sunt singurul care spune că nu e parcare acolo, deci nu am eu probleme
2. singurul loc unde sunt locuri de parcare gârlă sunt în Militari, dar nu Residence
3. Tocmai de aceea merg cu transportul în comun, dar după cum vezi tot sunt miștocari precum „ai vrea sa stii?”
4. Nu am zis „în scara blocului”, dar dacă nu găsesc maxim în lateralul blocului consider că nu am unde să parchez.
Ia să ai tu un bloc din ăla între 7 și 17 scări, și tu să ai treabă la scara 1, și să găsești abia loc la ultima scară la 17, ȘI SĂ MAI AI ȘI GREUTATE, eventual un frigider/o mașină de spălat, chestii de genul, și să mai ai și de urcat 5-6-7 etaje că nu are lift, sau nu funcțiionează.
   În ceea ce privește obezitatea nu m-ai nimerit, sunt mai slab decât prevede legea și am încercat să mă îngraș, dar nu pot.
Aglomerația în principal de mașini s-a format din cauză că au venit toți țăranii lu Dragnea la București, ei au și plimbat covidul de colo-colo.
Poluare ? Poluarea o face și metroul, și mașinile electrice în caz că nu știai.

Deci nu m-ai nimerit cu niciuna. Nu sunt genul nici leneș, nici gras. N-ai să vezi gras să îți urce minim 12 etaje zilnic.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 30.12.2020 la 14:47, monikaa a spus:

Well ... daca ai fi citit toate comentariile, ai fi realizat ca nu sunt Bucuresteanca si ca am aflat intre timp ce zona este. 
Dar, e ok ... sper ca anul nou sa ti aduca ceva mai multa bunatate, ca de “rele” ne am saturat cu totii. 
la multi ani ! ;)

Nu prea citesc, sau nu dau imprtanță tutoror comentariilor, că toată lumea poate să spună orice.
Ca la Corona, toți pot să-și dea cu părerea dar. Nu iau în seamă decât ce e de la „surse oficiale”, în cazul de față, tu.
Și nu am văzut pe nicăieri să văd de ce regiune aparții sau cum se spune.
Sunt bun, dar până la punctul de a fi luat de prost. Că acolo și cel mai mare „prieten” îmi devine dușman.

La 30.12.2020 la 16:41, monikaa a spus:

N are rost sa-mi mai bat capul. 
am si eu masina si crede ma, ca nu platesc parcarea si gasesc in orice moment al zilei, unde s o las. 
cred ca te plictisesti rau de iei toate comentariile la puricat. 
 

Nu mă plictisesc dar răspund, că așa mi se pare de bun-simț

La 30.12.2020 la 16:43, monikaa a spus:

Sunt mai putin de 10 min ... :) 

Parcari se gasesc ... trebuie doar sa vrei 😋

Uite chiar o să mă uit de curiozitate când mai am drum pe acolo

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

 

Hello 

Maine dimineata revin in Bucuresti. 

Program : 11:00-23:00

Locatie : zona Piata Universitatii / sector 1, Ion Campineanu 25

Cadou : 200 ron/finalizare

              300 ron/ora

Service : preludiu intens; sex normal, oral, între sâni ; masaj; 69; french kissing; sărutări pe corp. 

🔞 oral neprotejat 🔞

🔞 diverse jucării 🔞
509FA571-3BDE-4935-BC3F-1894A5892CB5.jpeg.f24d95b7b90693510e76c5854b05d901.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Ok, tin sa va anunt ca de acum, o sa iau banii inainte. 
Am sustinut si sustin ca nu fac asta DOAR ptr bani dar cand vii la mine, stai 2 ore si la sfarsit nu ai sa mi dai decat 200 lei, e urat, nu? Pierd alte programari, alti bani si implicit, alte persoane care se “chinuie” de saptamani sa ajunga la mine. 
Nu ma deranjeaza sa stau 15,20 sau chiar 30 min in plus, de vorba, la o tigara.. nicidecum, chiar imi face placere ... 

dar cand stau 1h jumatate, deja ..... pierd prea mult ... nu conteaza cat de mult imi face placere compania ta ... 

anyway ... cu riscul de a parea nesimtita, de acum voi lua banii inainte. 
Multumesc, o seara frumoasa ! 

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Hello 

Ma mai gasiti in Bucuresti pana pe 5.02, dupa care voi fi plecata cateva zile. O sa anunt cand ma intorc. 
Va rog, programati va din timp. 
 

PROGRAM : 11:00-23:00

LOCATIE : vis a vis de parcul de la sala palatului; Ion Campineanu 25 

pupici 🥰😘

F074BC12-C3FA-49EE-BC35-3A07FB82BAEC.jpeg.77b6b7567481b010872c7a8e34067fd2.jpeg

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...