Sari la conținut

Laura Zona UTA - 0736434768


discret26

Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare tuturor!

 

Acesta este anunțul domnișoarei: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic/ehd5h7fh690f777de861712gi29de6f9.html?myarticle=true

 

Nu am de obicei foarte mult timp la dispoziție, nici mare scriitor, așa ca o fiu

 

Am găsit anunțul de mai sus in căutarea unei descărcări rapide din lipsa de timp.

Contact pe whastapp, vorbește frumos, după câteva discuții am căzut de comun acord la o finalizare. Se comporta frumos, apartamentul curat, baie curată, prosop, gel de dus.

Are undeva la 24-25 ani după părerea mea. Pozele după mine reflecta realitatea, n-am stat sa fac o foarte mare comparație.

 

Pret: 100 finalizarea, 200 ora

FK - 10 - aparent la mine a vrut, cred ca depinde de la persoana la persoana

ON - 10 - suge fata asta pula cu o pasiune de te sperii, sau poate eram eu prea excitat :)) e umed tare, atenție la sateliți. După experiența mea as pune-o între primele 5 locuri.

NP - 8/9 - sta cum vrei, nu comentează, se implica, exista și gemete care îmi par destul de naturale. Se uda singura și nu a folosit lubrifiant.

AP - Nu am întrebat, ca nu sunt curios.

 

Finalizat in balon pe la spate, door2door 25 min cu tot cu spălat, nu m-am simțit grăbit.

 

Pentru cine vrea slim fit, sau fit, nu aveți ce cauta! E o femeie curvy :D e și mai creolă, lucru care pe ma încălzește.

 

De revenit? Da! Când sunt in zona, pentru pasiunea aia cu care suge pula :))) sa ma mai conving de 1-2 ori ca nu am fost eu nebun, prețul îmi pare corect, serviciile și atitudinea.

 

 

Spor la futut! Și ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0
2 hours ago, Lauriss said:

Dragul meu “debian” nu mai stiu cine esti, dar ti se pare putin jumatate de ora la o finalizare care normal e 15 minute?! E o vorba: Si sarac si cu pretentii 🙂 

O zi buna tuturor. 

Serios? 15 min pt o finalizare? Include si 2 dusuri in astea 15 min?

De cand se contorizeaza astea 15 min? De cand suni la interfon?

Mai nou toate nesimtitele ne iau la rost pe forum!!!! Eu zic sa sugi mai mult si sa vorbesti mai putin! Aveti servicii de cacat si tot voi comentati! Plimba ursul plin alta parte! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD
Acum 12 ore, Lauriss a spus:

Dragul meu “debian” nu mai stiu cine esti, dar ti se pare putin jumatate de ora la o finalizare care normal e 15 minute?! E o vorba: Si sarac si cu pretentii 🙂 

O zi buna tuturor. 

Nu cred că ai citit atent ce am scris.

Am stabilit jumătate de oră și....eu am plecat mai devreme.Deci repet....am plecat mai devreme.

Știi de ce? Pentru că contrar a ceea ce ai înțeles tu jumătate de oră am considerat foarte mult pentru nimic.

Repet...o pierdere de vreme

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 12.12.2020 la 2:50, debian a spus:

Nu cred că ai citit atent ce am scris.

Am stabilit jumătate de oră și....eu am plecat mai devreme.Deci repet....am plecat mai devreme.

Știi de ce? Pentru că contrar a ceea ce ai înțeles tu jumătate de oră am considerat foarte mult pentru nimic.

Repet...o pierdere de vreme

 

 

 

Dar de ce te ascunzi aici si nu imi spui direct mie ce ai de zis?

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Fata este f ok , se poarta f bine nu știu ce ați remarcat voi , eu am vizitat-o dar trebuie sa fii și cu bun simt ... eu așa zic așa ar trebui ... și ai parte de o fata f ok depinde de gusturi și de cât de ok ești ca om in rest ce sa zic ...

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
La 11.12.2020 la 13:50, Lauriss a spus:

... 

o finalizare care normal e 15 minute?! E o vorba: Si sarac si cu pretentii 

🙂

 

Asta da "excorta" care merita a fi apreciata. 

P.S.: cine-i bărbat adevărat a făcut armata, adică-i disciplinat și contracronometru. 

Salutat + decartat + dezbracat + dusulit+ futut + dusulit + imbracat + salutat = 15 minute. 

Nu te încadrezi? 

Vai și amar ... te fute caporalu'! 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 6 ore, altu2 a spus:

 

Asta da "excorta" care merita a fi apreciata. 

P.S.: cine-i bărbat adevărat a făcut armata, adică-i disciplinat și contracronometru. 

Salutat + decartat + dezbracat + dusulit+ futut + dusulit + imbracat + salutat = 15 minute. 

Nu te încadrezi? 

Vai și amar ... te fute caporalu'! 

Daca asa crezi ca sta treaba la mine ai fi suprins sa aflii ca e altfel, toti va dati cu parerea fara sa cunosteti! 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 12 ore, Lauriss a spus:

Daca asa crezi ca sta treaba la mine ai fi suprins sa aflii ca e altfel, toti va dati cu parerea fara sa cunosteti! 

Pai chiar tu ai spus în anterioara intervenție ca normalitatea la tine înseamnă 15 minute o finalizare. 

Pai chiar uiți de la mana pan' la gura? 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 ore, altu2 a spus:

Pai chiar tu ai spus în anterioara intervenție ca normalitatea la tine înseamnă 15 minute o finalizare. 

Pai chiar uiți de la mana pan' la gura? 

Nu stau sa ma cert cu cineva din spatele ecranului , ai ceva de comentat vorbesti cu mine sau esti mai smecher aici ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
La 11.04.2021 la 18:49, Lauriss a spus:

Nu stau sa ma cert cu cineva din spatele ecranului , ai ceva de comentat vorbesti cu mine sau esti mai smecher aici ?

Bună, ești drăguță să-mi spui dacă prețurile au rămas aceleași și faci finalizare orală, mulțumesc 😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume

Stimați colegi futăcioși, fata asta sa purtat foarte frumos cu mine și chiar nu sa pus problema de grabă sau pe viteză. 

Cred că e așa o chestie de chimie sau no....depinde de fiecare individ.

Succes  😉.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...