Sari la conținut

0732581196 Renata, dar e în Constanța venită știe cineva ceva de ea?


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost eu acum ceva timp nu era epilat în momentul când am ajuns era scurt parul de pe corp și față dar se observa ușor ca și servici ok oral executat mecanic dar cu ușoare intenții de ascultate cum ii place clientului anal este foarte strâmtă și ne-am cam chinuit ca și comportament a fost foarte ok de revenit nu știu ce sa zic dacă se mai îngrijește mai bine da as revenii 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la ea in Bucuresti, acum vreo luna, am prins-o chiar inainte sa plece la Constanta. Locatia o avea la Dristor, intr-un bloc nou. 150 finalizarea.

Ce sa zic, tipa e misto, feminina maxim si foarte fit, sporty. Are sani f mici, dar sunt acolo, cumva se vede o idee de tratament hormonal.

 

Actiunea a fost fierbinte. Profi la oral, fundul foarte sexy si stramt. Era epilata si dornica de sex cand am vizitat-o eu.

Singurul minus a fost ca in timp ce dadeam ca disperatul in fundul ala sexy si stramt, am muscat-o de buza, m-a muscat si ea usor, misto, apoi mi-a soptit ca sarutarile costa 50 lei in plus. A fost un turnoff dar nu am zis nimic, am continuat si mai tare, apoi a uitat, nu i-a mai pasat, m-a mai muscat usor de vreo doua ori 🤣. Nu e o problema ca cere in plus pe diverse, doar ca e mai bine sa zica de la inceput.

Concluzia este ca o recomand din plin si o voi mai vizita cand se va putea 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut ca a reaparut in Bucuresti. Mi-am adus aminte ca am avut exp ok cu ea si ma duc sa o vizitez, sa vad ce face, ce mai zice…. 😅 Revin aici apoi.

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/barbie-ts-siliconata-fantezia-perfecta/128he4g04i9d7dg4d8f3854e5793160e.html

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...