Sari la conținut

0756240278 Ema


Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 7 ore, alexandru987 a spus:

Nu are rost.. 

Păi nu are rost dragul meu ca să discutăm, deoarece ai un limbaj cam nepotrivit față de ceilalți clienți și mie nu-mi plac astfel de persoane " rahat a văzut ea și mărimi mai avansate" și oricum ai lăsat recenzii la încă 4 fete și doar la una ai fost mulțumit,  de restul ai avut doar cuvinte rele de spus... nu este problema mea de ce recenzii ai lăsat altor fete, pe mine m-a deranjat felul în care te-ai exprimat , iar cum v-am spus și mă repet la o finalizare nu puteți avea prea mari pretenții la poziții, o finalizare include oral și normal,  nu 2 minute oral și poziții infinite până trece timpul și nu cred că am fost absurdă în privința asta

  • Like 1
Link spre comentariu
20 hours ago, angelli said:

Păi nu are rost dragul meu ca să discutăm, deoarece ai un limbaj cam nepotrivit față de ceilalți clienți și mie nu-mi plac astfel de persoane " rahat a văzut ea și mărimi mai avansate" și oricum ai lăsat recenzii la încă 4 fete și doar la una ai fost mulțumit,  de restul ai avut doar cuvinte rele de spus... nu este problema mea de ce recenzii ai lăsat altor fete, pe mine m-a deranjat felul în care te-ai exprimat , iar cum v-am spus și mă repet la o finalizare nu puteți avea prea mari pretenții la poziții, o finalizare include oral și normal,  nu 2 minute oral și poziții infinite până trece timpul și nu cred că am fost absurdă în privința asta

 In mod sigur nu am sa intru in polemici cu tine pe tema asta, daca simți nevoia sa te tot explici sa ai spor in continuare. Si a fost o finalizare ca nu avea rost mai mult.. si cam atât. 

Cum am mai zis odată... chiar nu are rost. 

Link spre comentariu
  • Oras:Over the rainbow
  • Oras:Over the rainbow

Fiind in cautare de ceva nou am vizitat aceasta scumpa domnisoara.

Este o fata miniona, draguta si micuta cu mult bun simt si cu care ai ce vorbi. Este dezinvolta si e pe modul relax. Modalitatea de contact telefonul din anunt 0745482344, fiind prin oras am avut norocul sa fie libera si sa fiu si in zona.

Locatie: 9  intr-un bloc nou cu lift din cartierul George Enescu, apartamentul dotat cu ce trebuie, la baie prosoape curate si curatenie exemplara. Actiunea s-a desfasurat pe o canapea extensibila destul de comoda. 

Fata: 9 nu este vreun fotomodel dar e dragutica si miniona si ai ce vorbi cu ea. intr-un cuvant, se face placuta si ii reuseste. 

ON : 9,5 oral interesant cu atentie la zone adiacente, cu ruperi de ritm. M-a intrebat inainte cum prefer, protejat sau nu.

NP: 8,5 E stramta si se simte foarte bine. Din pacate eu nu am fost intr-o forma prea buna si nu am facut prea mult normal, am preferat mai mult oralul unde m-am si terminat. Atentie, nu face finalizare orala.

Alte mentiuni: sarutari pe corp, masaj, cred ca face si FK desi eu nu am incercat.

Timp petrecut : 30-40 min, o finalizare.

Tarif: 200

Eu unul am sa mai revin pentru ca fata nu este pe fast fuck si m-am simtit bine in compania ei.

Sfat pentru Ema: pune anuntul mai des pe Publi la 1 sau 2 ore repostare, inainte de a te suna am fost descurajat ca am vazut anuntul postat doar la ora 2 noaptea si eram sigur ca nu lucrezi.

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 9 minute, a-gentleman a spus:

Fiind in cautare de ceva nou am vizitat aceasta scumpa domnisoara.

Este o fata miniona, draguta si micuta cu mult bun simt si cu care ai ce vorbi. Este dezinvolta si e pe modul relax. Modalitatea de contact telefonul din anunt 0745482344, fiind prin oras am avut norocul sa fie libera si sa fiu si in zona.

Locatie: 9  intr-un bloc nou cu lift din cartierul George Enescu, apartamentul dotat cu ce trebuie, la baie prosoape curate si curatenie exemplara. Actiunea s-a desfasurat pe o canapea extensibila destul de comoda. 

Fata: 9 nu este vreun fotomodel dar e dragutica si miniona si ai ce vorbi cu ea. intr-un cuvant, se face placuta si ii reuseste. 

ON : 9,5 oral interesant cu atentie la zone adiacente, cu ruperi de ritm. M-a intrebat inainte cum prefer, protejat sau nu.

NP: 8,5 E stramta si se simte foarte bine. Din pacate eu nu am fost intr-o forma prea buna si nu am facut prea mult normal, am preferat mai mult oralul unde m-am si terminat. Atentie, nu face finalizare orala.

Alte mentiuni: sarutari pe corp, masaj, cred ca face si FK desi eu nu am incercat.

Timp petrecut : 30-40 min, o finalizare.

Tarif: 200

Eu unul am sa mai revin pentru ca fata nu este pe fast fuck si m-am simtit bine in compania ei.

Sfat pentru Ema: pune anuntul mai des pe Publi la 1 sau 2 ore repostare, inainte de a te suna am fost descurajat ca am vazut anuntul postat doar la ora 2 noaptea si eram sigur ca nu lucrezi.

 

 

 

Mulțumesc frumos pentru recenzie și te aștept cu drag oricând dorești să vi😊 cât despre anunț îl repostez tot timpul la o oră și îl las deschis până mai târziu deoarece lucrez și noaptea ( mai mult pentru deplasări) da masaj se poate,  dar FK nu... 

Mă bucur pentru că te-ai simțit bine în compania mea 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 14 ore, angelli a spus:

Pot să știu și eu de ce lași asemenea comentarii la topicul meu ?

Iți zic eu Ema. 

Pentru că are mintea odicnită. 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Este nevoie să-mi schimb numărul de telefon ca să nu mă mai deranjați inutil? 🤬🤬 Da am colegă pentru amatorii care tot mă stresează, dar nu este disponibilă înțelegeți asta odată🙄 și dacă mă sunați sau îmi scrieți pe wapp vă faceți programare la mine nu mă stresați să vorbesc cu colega mea ca să vă primească sau să mă întrebați ce nr de telefon are pentru a vă face programare la ea.... voi nu înțelegeți termenul de " Am colegă/ prietenă " îmi pierd timpul cu voi degeaba încercând să vă explic de fiecare dată că nu sunt birou de informații sau nu-i administrez eu agenda de programări colegei 😡

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 ore, demo46 a spus:

Cine-i colega ta de școală!? Este indisponibila!? 

Nu pentru tine sigur nu este. 

Te bagi și tu ca cîcatu în cărare, suno, ce Ema e secretara ei? 

Prostule. 

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 2 ore, marcus6 a spus:

Nu pentru tine sigur nu este. 

Te bagi și tu ca cîcatu în cărare, suno, ce Ema e secretara ei? 

Prostule. 

Mulțumesc frumos Marcus , m-am săturat de atâtea întrebări stupide....trebuie să explic la fiecare în parte că nu sunt secretara colegei🙄

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 4 ore, angelli a spus:

Mulțumesc frumos Marcus , m-am săturat de atâtea întrebări stupide....trebuie să explic la fiecare în parte că nu sunt secretara colegei🙄

Noroc că cunosc colega ta, chiar saluto din partea mea, zii că o P.. F🤗❤️😜

Bună ești și tu, dar ai o colegă ce mie îmi place mult. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, colericul a spus:

Câtă vreme se vorbește de o colegă dar fără să se precizeze cine este (cu link către topic dacă are, dacă nu cu anunțul către Publi24) e normal să apară întrebări. E anormal să te superi pe asta. 

 

Așa că cel mai simplu e să se i se deschidă un topic și fără recenzii false ca aici. Apărând acolo numărul de telefon, va fi ea cea sunată. 

Are link pus de mine aici. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 19.01.2021 la 19:49, marcus6 a spus:

 

 

Asta este colega Emey, bună colegă are. 

Recenzii false nu are fata, te asigur eu. Sunt pe drept, citeștei bine topicul, are ceva impresii de reclamă, dar fata își merită bani, dacă nici Ageltăman nu știe să identifice fetele, atunci cine o fii? 

Eu am citit cu atenție recenziile lui Ageltaman, și Răzvan dor, pot zice că sunt cei mai corecți Ușeri de pe Sva. 

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 29 minute, colericul a spus:

Câtă vreme se vorbește de o colegă dar fără să se precizeze cine este (cu link către topic dacă are, dacă nu cu anunțul către Publi24) e normal să apară întrebări. E anormal să te superi pe asta. 

 

Așa că cel mai simplu e să se i se deschidă un topic și fără recenzii false ca aici. Apărând acolo numărul de telefon, va fi ea cea sunată. 

Dragul meu atât eu cât și colega mea avem topice deschise și nu sunt false precum ai spus tu și nu cred că ești în măsură să îmi spui de ce să mă supăr și de ce nu... noi suntem prietene, dar și colege în același timp,  Dar asta nu înseamnă că dacă am scris pe publi că am colegă să mă streseze lumea ca să le fac programare la ea atâta timp cât le spun de fiecare dată că nu este disponibilă în acel moment... mai pe scurt nu sunt matroană și nici contabilă ca să-i țin evidența colegei...eu știu când vorbești pe publi îți faci programare la fata pe care o suni nu la colega ei , iar în caz de ajungi la locație și nu îți convine de aceea persoană îți prezinți și colega acest lucru mi se pare normal 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 5 minute, colericul a spus:

A mai apărut o postare așa că trebuie să precizez: mă refer la Ema și la recenzia falsă scrisă sub numele de utilizator angelli de pe care răspunde și acum, nu la colega ei. 

Da la ea, dar ț-iam zis ca are impresii la inceputul topicului, chiar eu am demascato. 

Dar uităte si la ce recenzii are după. 

Citește tot topicul, nuștiu cum de nu l-ai citit pînă acuma

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 minute, colericul a spus:

L-am citit dar în grabă, de aceea mi-a scăpat link-ul cu colega în schimb nu am uitat autopromovarea. Am văzut câteva recenzii, am înțeles și serviciile deși nu sunt sigur pe prețuri: într-un loc se spune 150 nr, a-gentleman a fost tarifat cu 200.

 

Disclaimer: în ultima vreme nu am găsit/citit ceva care să consider că merită să "risc" așa că revizitez doar. 

Acum, și cu postarea asta, lumea va reține doar certurile, nu și recenziile așa că pun punct aici

Ok Colericul crezi ce vrei, faci ce vrei, dar îți zic din sursă sigură că și fata asta a fost lovită și forțată în locatie. 

Link spre comentariu

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 35 minute, colericul a spus:

L-am citit dar în grabă, de aceea mi-a scăpat link-ul cu colega în schimb nu am uitat autopromovarea. Am văzut câteva recenzii, am înțeles și serviciile deși nu sunt sigur pe prețuri: într-un loc se spune 150 nr, a-gentleman a fost tarifat cu 200.

 

Disclaimer: în ultima vreme nu am găsit/citit ceva care să consider că merită să "risc" așa că revizitez doar. 

Acum, și cu postarea asta, lumea va reține doar certurile, nu și recenziile așa că pun punct aici

Dragul meu 1 la mână NU m-ai vizitat ca să mă critici, cât despre prețurile mele sunt următoarele: 150 de lei ( 20 minute) , 200 ( 30 de minute ) , iar 300 ora... a gentalman a fost tarifat corect deoarece el a dorit să stea o finalizare de 30 de minute îl poți întreba...Eu nu țepuiesc pe nimeni dacă la asta te-ai referit și 2 la mână sunt nouă pe forum , iar cu auto promovarea am fost sfătuită de către un client mai vechi pentru a mă face cunoscută.... greșeala mea , regret și am spus asta la început , dar să nu aruncăm cu pietre acum , deoarece sunt multe fete pe forum care au autopromovare... hai să privim partea frumoasă a lucrurilor în care anumiți clienți au fost mulțumiți de serviciile mele și s-au simțit bine în compania mea,  iar despre cei care nu m-au încercat îi aștept cu drag pentru a mă cunoaște😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...