Sari la conținut

0756240278 Ema


Postări Recomandate

Las si eu aici o recenzie fiindca am vizitat-o pe Ema recent, de cand a schimbat locatia, si merita.
Pe scurt, e o fata de nota 10, cu un comportament exemplar.

Programarea a fost usor de realizat, am dat mesaj cu o zi inainte si mi s-a spus sa confirm cu 15 minute in ziua cand vin.

Locatia e curata, e un apartament decomandat, discret totul.

Ca tarif e 150 finalizarea si 200 jumatatea de ora, ora intreaga era 300 parca, daca tin minte bine.

Ema arata exact ca in poze, slabuta cu sani mici, medie ca inaltime si incredibil de stramta. Oralul a fost protejat.

Mai rar cu atat bun simt, de revenit daca va plac fetele de genul.

Bafta, Ema!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 2 ore, Colosal a spus:

Las si eu aici o recenzie fiindca am vizitat-o pe Ema recent, de cand a schimbat locatia, si merita.
Pe scurt, e o fata de nota 10, cu un comportament exemplar.

Programarea a fost usor de realizat, am dat mesaj cu o zi inainte si mi s-a spus sa confirm cu 15 minute in ziua cand vin.

Locatia e curata, e un apartament decomandat, discret totul.

Ca tarif e 150 finalizarea si 200 jumatatea de ora, ora intreaga era 300 parca, daca tin minte bine.

Ema arata exact ca in poze, slabuta cu sani mici, medie ca inaltime si incredibil de stramta. Oralul a fost protejat.

Mai rar cu atat bun simt, de revenit daca va plac fetele de genul.

Bafta, Ema!

Mulțumesc frumos și mă bucur pentru că te-ai simțit bine în compania mea 🤗😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Buna, am fost eu la aceasta domnișoara! Pot sa zic ca a fost cea mai neplăcuta experiența! Nu inteleg de ce unii le ridica in slavi pe aceste rapanoase! Am sunat fata, am ajuns la ea acasă, plătesc 200 lei pentru 30 min! Merg la dus.. ma pun in pat, a pus prezervativul si mi-a făcut oral de nota 0! A început ca o sa avem probleme ca e prea mare ... in fine! Ma pune sa vin eu deasupra, îmi ținea pula in mana cumva sa nu între toată! Când mi-a venit un damf de mortăciunea de la pizda am înnebunit! S-a culcat și pula și tot! M-am ridicat și am și plecat!  Aceste specimene nu ar trebui sa mai acționeze in Suceava! Pisam-as pe tine jidodie nespălată! Tu încă mai spui ca faci și 69!!! Dar de apa și săpun ai auzit? Băieți am cont de ani de zile aici și nu am scris niciodată! Dar la acest specimen nu am putut sa ma abțin!  Ii dau nota 0 pe linie! O seara buna 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, 1miliondolar a spus:

Buna, am fost eu la aceasta domnișoara! Pot sa zic ca a fost cea mai neplăcuta experiența! Nu inteleg de ce unii le ridica in slavi pe aceste rapanoase! Am sunat fata, am ajuns la ea acasă, plătesc 200 lei pentru 30 min! Merg la dus.. ma pun in pat, a pus prezervativul si mi-a făcut oral de nota 0! A început ca o sa avem probleme ca e prea mare ... in fine! Ma pune sa vin eu deasupra, îmi ținea pula in mana cumva sa nu între toată! Când mi-a venit un damf de mortăciunea de la pizda am înnebunit! S-a culcat și pula și tot! M-am ridicat și am și plecat!  Aceste specimene nu ar trebui sa mai acționeze in Suceava! Pisam-as pe tine jidodie nespălată! Tu încă mai spui ca faci și 69!!! Dar de apa și săpun ai auzit? Băieți am cont de ani de zile aici și nu am scris niciodată! Dar la acest specimen nu am putut sa ma abțin!  Ii dau nota 0 pe linie! O seara buna 

Cont ai de ani de zile, dar acuma ai un interes să denigrezi fata asta, Răpănos ești tu nu fata. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

@pisicuts dacă eu fac o recenzie naspa la o fată bună, zic ca acuma am esit de la ea, și eu nici macar nu am văzuto, tu îmi dai punct in loc sa ei alte măsuri?

Parcă știam că nu se acceptă recezii false. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 12 minute, marcus6 a spus:

@pisicuts dacă eu fac o recenzie naspa la o fată bună, zic ca acuma am esit de la ea, și eu nici macar nu am văzuto, tu îmi dai punct in loc sa ei alte măsuri?

Parcă știam că nu se acceptă recezii false. 

Asta înseamnă că toți ce avem recenzii la fata asta mințim toți, doar ăsta cu prima postare pe forum in 6 ani nu minte. 

Incă mă uitam să il mai minusez da nap nici pe cine minusa. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 5 ore, 1miliondolar a spus:

Buna, am fost eu la aceasta domnișoara! Pot sa zic ca a fost cea mai neplăcuta experiența! Nu inteleg de ce unii le ridica in slavi pe aceste rapanoase! Am sunat fata, am ajuns la ea acasă, plătesc 200 lei pentru 30 min! Merg la dus.. ma pun in pat, a pus prezervativul si mi-a făcut oral de nota 0! A început ca o sa avem probleme ca e prea mare ... in fine! Ma pune sa vin eu deasupra, îmi ținea pula in mana cumva sa nu între toată! Când mi-a venit un damf de mortăciunea de la pizda am înnebunit! S-a culcat și pula și tot! M-am ridicat și am și plecat!  Aceste specimene nu ar trebui sa mai acționeze in Suceava! Pisam-as pe tine jidodie nespălată! Tu încă mai spui ca faci și 69!!! Dar de apa și săpun ai auzit? Băieți am cont de ani de zile aici și nu am scris niciodată! Dar la acest specimen nu am putut sa ma abțin!  Ii dau nota 0 pe linie! O seara buna 

@mirindaporto băi asta cu nume de Citrice, RETARDULE dacă ai ceva cu cineva de pe aici nu te descărca pe fata asta Chișorcosule care puți. Jegos si Coșuros împuțit. Vezi ca majoritatea fetelor se plîng de tine si te-au bagat la Blok pe toate orasele teau luat fetele la misto PROSTULE. 

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava
Acum 3 ore, colericul a spus:

In primul rând e problema mea ca nu am scris pana acum pe forum! Nu aveți voi treaba cu asta! In al doilea rând Marcus tu ești un analfabet din câte văd eu! Cum dracu sa dai note de 9 și 10 la un așa fenomen! Eu tind sa cred ca ori ești peste ori ești prieten cu ei! Un om normal nu poate sa futa așa o putoare,este imposibil! Dacă tot încasezi 200 de lei zdreanță, mergi in pula mea la baie și spală-te! Eu am făcut duș acasă și la tine jigodie!Tu nici măcar nu te-ai șters cu șervețele! Dacă tot pui peștii sa scrie aici, sa vadă și lumea care citește pe forum la ce târâtura merg notată cu nota 9 și 10!   Și tu mirindaporto pulii mele ce blok-uri visezi ? Care fete se plâng de mine? Pisam-as pe voi! Nu acceptați ca aveți niște ciori infecte la produs! Cu tine colericul nu am nimic doar ca la urma ai scris cuvintele alea aiurea, in fine! Văd ca tu o cunosti, ai fost la ea și am dreptate! Am omis faza cu dinții aia cariați și negrii care-i are din fata! Dacă tot faci atâția bani fa-ți dinții și spălături la pizda rapandula ce ești! Am fost la alte fete care aveau note mai mici,dar au meritat mai mult ca acest specimen! Salut băieții corecți de pe forum! Restul faceți-va reclama parașutelor voastre!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Buna , intervin si eu in aici.

Am fost si eu la fata, mie mi s-a parut chiar super ok , ingrijita, mirosea frumos si la pasa si pe corp.  Se poarta chiar ok, este de treaba , fata de multe altele. 

Are si o colega, la fel foarte fresh.

Nu am nici un interes . Nu sunt peste sau ceva.

Doar mi-am spus punctul de vedere .

Probabil depinde si de om , cum te comporti tu cu ea la fel primesti la schimb. Nustiu ce sa zic. Dar cu mine a fost chiar ok

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Mergi peste o săptămâna la ea după ce uita sa se mai spele și ai sa te convingi! Acuma de Rușine ar fi și cazul doua trei zile sa fie curată! Și mai o chestie e și urâta! Cum sa se compare asta vreodată in viața cu Alice! Cum e posibil sa aibă note apropiate 😂 O zi buna va doresc! Și am sa mai intervin când e cazul și mai dau peste un crocodil notat cu note de 9 și 10!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis
Acum 21 minute, 1miliondolar a spus:

Cum sa se compare asta vreodată in viața cu Alice!

Nu inteleg de ce o aduci pe Alice in discutie avand in vedere ca s-a retras.

 

Acum 21 minute, 1miliondolar a spus:

Cum e posibil sa aibă note apropiate


Notele par foarte mari in ochii unora deoarece fiecare noteaza subiectiv si nu obiectiv, fiecare apreciaza cum vrea.
Cea mai corecta recenzie facuta fetei este cea a lui @colericul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Bună dragii mei , observ că cineva a fost deranjat de serviciile pe care le prestez... țin să menționez că tu dragul meu ai avut probleme cu prezervativul și de fiecare dată când încercai ceva îți murea și trebuia să o iau de la capăt cu OP , desigur că pun mâna nu cred că sunt singura fată care face așa odată ce voi încercați să ne f****i cu ea moartă și vă urcați pe noi și tot împingeți încercând să o băgați forțat , cât despre igiena mea nu ai cum ca să-mi spui să folosesc șervețele odată ce doar ce făcusem duș chiar înainte să urci, ți-am și spus la telefon ca să aștepți 2-3 minute deoarece trebuia să mă îmbrac.... din câte îmi amintesc ți-am dat jos prezervativul, ți-am făcut puțin cu mâna și ai finalizat corporal... Am râs, am glumit , te-ai simțit bine și vi cu note de 0 , iar dacă tot vorbim de frumusețe, dacă tot nu ți-a plăcut ce ai văzut, când ai ajuns nu trebuia să rămâi, nu te-a obligat nimeni

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, 1miliondolar a spus:

In primul rând e problema mea ca nu am scris pana acum pe forum! Nu aveți voi treaba cu asta! In al doilea rând Marcus tu ești un analfabet din câte văd eu! Cum dracu sa dai note de 9 și 10 la un așa fenomen! Eu tind sa cred ca ori ești peste ori ești prieten cu ei! Un om normal nu poate sa futa așa o putoare,este imposibil! Dacă tot încasezi 200 de lei zdreanță, mergi in pula mea la baie și spală-te! Eu am făcut duș acasă și la tine jigodie!Tu nici măcar nu te-ai șters cu șervețele! Dacă tot pui peștii sa scrie aici, sa vadă și lumea care citește pe forum la ce târâtura merg notată cu nota 9 și 10!   Și tu mirindaporto pulii mele ce blok-uri visezi ? Care fete se plâng de mine? Pisam-as pe voi! Nu acceptați ca aveți niște ciori infecte la produs! Cu tine colericul nu am nimic doar ca la urma ai scris cuvintele alea aiurea, in fine! Văd ca tu o cunosti, ai fost la ea și am dreptate! Am omis faza cu dinții aia cariați și negrii care-i are din fata! Dacă tot faci atâția bani fa-ți dinții și spălături la pizda rapandula ce ești! Am fost la alte fete care aveau note mai mici,dar au meritat mai mult ca acest specimen! Salut băieții corecți de pe forum! Restul faceți-va reclama parașutelor voastre!

😂😂😂😂😂 Ce scrii tu aici,bă da tu esti prost rău Parazitule Retard. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 27 minute, angelli a spus:

Bună dragii mei , observ că cineva a fost deranjat de serviciile pe care le prestez... țin să menționez că tu dragul meu ai avut probleme cu prezervativul și de fiecare dată când încercai ceva îți murea și trebuia să o iau de la capăt cu OP , desigur că pun mâna nu cred că sunt singura fată care face așa odată ce voi încercați să ne f****i cu ea moartă și vă urcați pe noi și tot împingeți încercând să o băgați forțat , cât despre igiena mea nu ai cum ca să-mi spui să folosesc șervețele odată ce doar ce făcusem duș chiar înainte să urci, ți-am și spus la telefon ca să aștepți 2-3 minute deoarece trebuia să mă îmbrac.... din câte îmi amintesc ți-am dat jos prezervativul, ți-am făcut puțin cu mâna și ai finalizat corporal... Am râs, am glumit , te-ai simțit bine și vi cu note de 0 , iar dacă tot vorbim de frumusețe, dacă tot nu ți-a plăcut ce ai văzut, când ai ajuns nu trebuia să rămâi, nu te-a obligat nimeni

E și ipotent jegosul? Trebuia să îl scoți afară Ema ți-am mai zis nu îți mai pune mintea cu toți Boschetarii. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 oră, edmondo a spus:

Buna , intervin si eu in aici.

Am fost si eu la fata, mie mi s-a parut chiar super ok , ingrijita, mirosea frumos si la pasa si pe corp.  Se poarta chiar ok, este de treaba , fata de multe altele. 

Are si o colega, la fel foarte fresh.

Nu am nici un interes . Nu sunt peste sau ceva.

Doar mi-am spus punctul de vedere .

Probabil depinde si de om , cum te comporti tu cu ea la fel primesti la schimb. Nustiu ce sa zic. Dar cu mine a fost chiar ok

Depinde de la om la cioban🤷‍♀️

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 ore, 1miliondolar a spus:

In primul rând e problema mea ca nu am scris pana acum pe forum! Nu aveți voi treaba cu asta! In al doilea rând Marcus tu ești un analfabet din câte văd eu! Cum dracu sa dai note de 9 și 10 la un așa fenomen! Eu tind sa cred ca ori ești peste ori ești prieten cu ei! Un om normal nu poate sa futa așa o putoare,este imposibil! Dacă tot încasezi 200 de lei zdreanță, mergi in pula mea la baie și spală-te! Eu am făcut duș acasă și la tine jigodie!Tu nici măcar nu te-ai șters cu șervețele! Dacă tot pui peștii sa scrie aici, sa vadă și lumea care citește pe forum la ce târâtura merg notată cu nota 9 și 10!   Și tu mirindaporto pulii mele ce blok-uri visezi ? Care fete se plâng de mine? Pisam-as pe voi! Nu acceptați ca aveți niște ciori infecte la produs! Cu tine colericul nu am nimic doar ca la urma ai scris cuvintele alea aiurea, in fine! Văd ca tu o cunosti, ai fost la ea și am dreptate! Am omis faza cu dinții aia cariați și negrii care-i are din fata! Dacă tot faci atâția bani fa-ți dinții și spălături la pizda rapandula ce ești! Am fost la alte fete care aveau note mai mici,dar au meritat mai mult ca acest specimen! Salut băieții corecți de pe forum! Restul faceți-va reclama parașutelor voastre!

@1miliondolar de gunoaie, am dat note mari pentru că fata asa sa  comportat cu mine, eu am fost ultima dată la ea în Ianuare si chiar a fost Ok, și nu sunt singurul ce a dat note mari, deci depinde de fiecare Client, cum am mai zis de la om la Cioban e diferență. Și dacă ai mai chinuito ai vrut să o fuți fără pulă normal trebuiea sa te scoată afară.Tu nu ai dreptul să ceri explicații aici pentu că nu ai contribuit, prosti sunt astea ce îți răspund, eu îți zic direct marș Parazit infect,tu meriți doar țepare să întîlnești. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

 

Acum 7 ore, 1miliondolar a spus:

Mergi peste o săptămâna la ea după ce uita sa se mai spele și ai sa te convingi! Acuma de Rușine ar fi și cazul doua trei zile sa fie curată! Și mai o chestie e și urâta! Cum sa se compare asta vreodată in viața cu Alice! Cum e posibil sa aibă note apropiate 😂 O zi buna va doresc! Și am sa mai intervin când e cazul și mai dau peste un crocodil notat cu note de 9 și 10!

Si de ce nu ai mers la Alice? =))  =))  =)) 

 

Bafta sa gasesti fete mai bune decat Ema pe Suceava!!!

Anunta-ne si pe noi daca gasesti sau daca ai gasit vreo fata mai buna decat Ema :) 

  • Like 3
Link spre comentariu
1 hour ago, ffsdnd said:

 

Si de ce nu ai mers la Alice? =))  =))  =)) 

 

Bafta sa gasesti fete mai bune decat Ema pe Suceava!!!

Anunta-ne si pe noi daca gasesti sau daca ai gasit vreo fata mai buna decat Ema :) 

sa mori u ca nu sunt fete mai bune ca EMA

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 7 minute, bobby2020 a spus:

sa mori u ca nu sunt fete mai bune ca EMA

Hai scrie recenzie.....la o fata mai buna decat Ema.....!!!

Chiar in seara asta m-am uitat pe tot publi24 pe Suceava...sunt vreo 2 sau 3 fete ce nu le stiu.....daca o sa scrii de ele, maine merg si le testez si eu!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Chiar acum, bobby2020 a spus:

esti dorit ?  Mergi la Ramona si Luiza

Am recenzie la Luiza,colega Emei....si am impresie lasata la Ramona.....  @pandreeea ....nici macar nu se pune....fata asta sta cateva zile in SV...

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...