Sari la conținut

Intrebare


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 07.12.2020 la 10:27, bajetdeploiesti a spus:

Erau o data Georgiana la Forum, dar a plecat în Anglia 

Georgiana era aia care lua pula pe gat, toata, si daca era cardanu' gros-gros?! Tot Georgiana  o chema si p-aia, da' e poveste veche, de cel putin 5 ani...                        

Link spre comentariu
On 12/7/2020 at 8:52 PM, biliape said:

Georgiana era aia care lua pula pe gat, toata, si daca era cardanu' gros-gros?! Tot Georgiana  o chema si p-aia, da' e poveste veche, de cel putin 5 ani...                        

De unde stii tu muratura?I-ai bagat limba in cur si faci pe securistu aici dupa una mica pe nas?Ia si tu toata pula in gura ca Georgiana sa nu mai fi fraier ))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, justiceman a spus:

De unde stii tu muratura?I-ai bagat limba in cur si faci pe securistu aici dupa una mica pe nas?Ia si tu toata pula in gura ca Georgiana sa nu mai fi fraier ))) 

Fraier care vrea banii înapoi de la curve, sigur nu sunt. 😄 I-am bagat multe, peste tot. 🌹

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 18 ore, biliape a spus:

Fraier care vrea banii înapoi de la curve, sigur nu sunt. 😄 I-am bagat multe, peste tot. 🌹

Realizezi ca nu ai cu cine, nu?

Lasati-l sa vorbeasca singur, macar asa o sa ramana singur cu frustrarile lui!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Alta intrebare: 

Din lipsa de preocupare si slugarnicie de fomisti, niste unii cu multe diplome au mai scornit o tampenie: 

https://observatornews.ro/eveniment/masti-covid19-numai-pentru-nas-pe-care-oamenii-sa-le-poarte-in-timp-ce-mananca-413801.html 

Presupun ca este doar o problema de timp pana cand vor "sugera" si "recomanda" sa purtam masca si cand sugem pula, si cand bagam botul la pizda si-n fund. 

Eu ma gandeam sa-mi pun un dildo gen strap-on pe nas, cand dau limbi, dar am ajuns la concluzia ca este mai placut, cel putin pentru mine, sa dau bag direct nasul. 

https://i1.wp.com/www.myconfinedspace.com/wp-content/uploads/2009/05/dildo-nose-girl-500x332.jpg?resize=500%2C332

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nordul nu e ca si centrul, in Ploiasca? Contează unde a gasit temporar cazare sau contează persoana la care ajungi? 

Si Oborul devine central, nu vezi ca se concentrează toate instituțiile importante in zona asta? SRi, STS, ROSAL... 😄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...