Sari la conținut

Ce parere aveți de noul forum?


Postări Recomandate

La 10.12.2020 la 18:12, projectxx a spus:

S-ar crea numai confuzii .. vezi userul dar nu știi dacă este banat sau nu.

Ar merita o încercare, un text de pe un user Banat. Dacă cineva și-a luat dungă, poate încerca să scrie aici Poate și a facut milă pisic și le a mai dat o șansă.. deși e puțin probabil..să fie oare pomana de sărbători?🙄🙄😁😁.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles

Versiunea precedenta era mult mai user friendly, funcția de căutare nu mai merge ca înainte, eu unul nu mai găsesc aproape nimic iar cele 240 secunde intre căutări te fac sa renunti în a mai cauta ceva.

Vizual, interfața este obositoare și greoaie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 5 minute, futac_cta a spus:

@2peu_2peu ia ma tati si pentru tine, sa nu te mai superi atat! hai da cu minus cat vrei, ca mi se rupe de minusul tau! :D

p.s. stii sa lucrezi asa frumos. ca in poza, ca poate fac o comanda! ;)

coroana-lalele.jpg-113-9700.jpg

 

🤏.Esti un distrus, eu efectiv am ampreciat poastarea ta  cu👎,chiar nu poti accepta parerea mea despre posarea ta? .Este doar parerea mea  despre poatara ta!!!! Nu te  cunosc,  este doar parerrea mea despre parerea ta. Tu fiind ahtiat după LIKE  ,inteleg si stiu ca nu agreezi ....,nu agreezi ca nu poti !!!

PS.degeba  vorbele talev " ideea este ca am foarte mult timp liber, in care stau cu orele pe net (defapt laptopul este deschis non-stop, inclusive forumu) si as dori sa ma implic… asta daca se poate… imi dati de treaba si asta este! :D o zi faina

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 17 minute, 2peu_2peu a spus:

 

🤏.Esti un distrus, eu efectiv am ampreciat poastarea ta  cu👎,chiar nu poti accepta parerea mea despre posarea ta? .Este doar parerea mea  despre poatara ta!!!! Nu te  cunosc,  este doar parerrea mea despre parerea ta. Tu fiind ahtiat după LIKE  ,inteleg si stiu ca nu agreezi ....,nu agreezi ca nu poti !!!

PS.degeba  vorbele talev " ideea este ca am foarte mult timp liber, in care stau cu orele pe net (defapt laptopul este deschis non-stop, inclusive forumu) si as dori sa ma implic… asta daca se poate… imi dati de treaba si asta este! :D o zi faina

eu nu pot bai cretinoidule? eu nu pot? pai tu esti ala care nu intelege si nu pricepe, mai ales ca ti-au zis-o multi cat esti de prost si mai si semnalizezi... 

nu, nu sunt ahtiat (Doamne, un cuvant mare pentru tine, ma intreb daca stii si ce reprezinta) dupa like mai babalaule, pur si simplu tu esti aici doar un parazit care doar jigneste lumea si isi mai da cu parerea din cand in cand... tu pentru mine esti asa ==> 2peu_2peu , nu inteleg cum Doamne iarta-ma, inca te mai lasa sa iti petreci timpul pe forumul asta, ca tu nu aduci nimic contributiv aici, doar vorba fara inteles... esti prea prost pentru secolul asta sa realizezi, cat esti de prost! faci de ras specia umana!

eu macar, pe langa multele comenturi, am si cate o recenzie pe saptamana, la tine, ioc... nu ai mai facut o recenzie, de cand era bunica fata mare, dar ii sfatuiesti pe toti cum e cu recenziile! vai de pula ta, eu as intra in pamant de rusine daca as fi in locul tau, dar cum ziceam, esti prea cretin sa iti dai seama cat esti de prost!

si mai ai si curajul sa spui ca eu nu pot? pai eu nu pot bai tartane? 

oricum m-am coborat la un nivel extraordinar de jos ca sa iti scriu asemenea randuri, dar chiar nu iti mai pot suporta cretinismul absolut de pe acest forum! poate si eu sunt distrus cum zici tu, dar tu esti distrusul sef de pe acest forum, esti numarul unu, si seful sefilor! 

impusca-te ma! dar inainte, fa-ti o coroana ca aia pe care ti-am postat-o mai sus ca sa ti-o pui la cap! vai de pula mea, ca oricum iti explic de pomana, ca esti prea prost ca sa intelegi ca majoritatea oamenilor te considera un mare cretin de cea mai joasa speta! 

hai, inchide ca te sun eu!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 9 minute, futac_cta a spus:

eu nu pot bai cretinoidule? eu nu pot? pai tu esti ala care nu intelege si nu pricepe, mai ales ca ti-au zis-o multi cat esti de prost si mai si semnalizezi... 

nu, nu sunt ahtiat (Doamne, un cuvant mare pentru tine, ma intreb daca stii si ce reprezinta) dupa like mai babalaule, pur si simplu tu esti aici doar un parazit care doar jigneste lumea si isi mai da cu parerea din cand in cand... tu pentru mine esti asa ==> 2peu_2peu , nu inteleg cum Doamne iarta-ma, inca te mai lasa sa iti petreci timpul pe forumul asta, ca tu nu aduci nimic contributiv aici, doar vorba fara inteles... esti prea prost pentru secolul asta sa realizezi, cat esti de prost! faci de ras specia umana!

eu macar, pe langa multele comenturi, am si cate o recenzie pe saptamana, la tine, ioc... nu ai mai facut o recenzie, de cand era bunica fata mare, dar ii sfatuiesti pe toti cum e cu recenziile! vai de pula ta, eu as intra in pamant de rusine daca as fi in locul tau, dar cum ziceam, esti prea cretin sa iti dai seama cat esti de prost!

si mai ai si curajul sa spui ca eu nu pot? pai eu nu pot bai tartane? 

oricum m-am coborat la un nivel extraordinar de jos ca sa iti scriu asemenea randuri, dar chiar nu iti mai pot suporta cretinismul absolut de pe acest forum! poate si eu sunt distrus cum zici tu, dar tu esti distrusul sef de pe acest forum, esti numarul unu, si seful sefilor! 

impusca-te ma! dar inainte, fa-ti o coroana ca aia pe care ti-am postat-o mai sus ca sa ti-o pui la cap! vai de pula mea, ca oricum iti explic de pomana, ca esti prea prost ca sa intelegi ca majoritatea oamenilor te considera un mare cretin de cea mai joasa speta! 

hai, inchide ca te sun eu!

prost-prost-prost exact te-ai definit,confirmat ....Peste tot iti dai cu  parerea,arunci  vorbe(sugersi ideii),instigi , mereu arunci vina pe unul si altul.Vrei  sa pari păciuitor,tinzi sa distragi atentia de la tine ,mereu să  arăti de unul de altu(de poastarile lui) ca  este  rauvoit,ca  cauta cearta)..

Marinar gornist,hula mai baro

PS..cum sa vi cu asa pretentii(vezi attach). am .timp liber ĂSTA ESTE PUNCTUL TAU FORTE ??

salut, daca mai este disponibil anuntul, as dori eu sa fac parte din echipa de moderatori... ideea este ca am foarte mult timp liber, in care stau cu orele pe net (defapt laptopul este deschis non-stop, inclusive forumu) si as dori sa ma implic… asta daca se poate… imi dati de treaba si asta este! :D o zi faina!

sursa  

 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 1 minut, 2peu_2peu a spus:

prost-prost-prost exact te-ai definit,confirmat ....Peste tot iti dai cu  parerea,arunci  vorbe(sugersi ideii),instigi , mereu arunci vina pe unul si altul.Vrei  sa pari păciuitor,tinzi sa distragi atentia de la tine ,mereu să  arăti de unul de altu(de poastarile lui) ca  este  rauvoit,ca  cauta cearta)..

Marinar gornist,hula mai baro

PS..cum sa vi cu asa pretentii(vezi attach). am .timp liber ĂSTA ESTE PUNCTUL TAU FORTE ??

salut, daca mai este disponibil anuntul, as dori eu sa fac parte din echipa de moderatori... ideea este ca am foarte mult timp liber, in care stau cu orele pe net (defapt laptopul este deschis non-stop, inclusive forumu) si as dori sa ma implic… asta daca se poate… imi dati de treaba si asta este! :D o zi faina!

sursa  

 

baiat, eu mi-am spus parerea mea (despre tine) ca vrei sau nu, asta este parerea mea, cum si tu ti-ai format-o si ti-o voi respecta... 

e normal sa nu te placa chiar toata lumea, dar la tine este invers, putini sunt cei carora sa le pese despre ceea ce scrii!

nu vad rostul atasamentului, este ceea ce am scris eu acum ceva timp, si da aveam timp sa stau si sa veghez forumul, ce este gresit in asta?!

dar nu vreau raspuns de la tine, ca nu va fi pertinent!

eu m-am coborat o singura data la nivelul tau sa iti expun sentimentul ce il am fata de tine, a doua oara nu am sa o mai fac, oricat m-ai provoca...

ti-ar placea sa ai dreptate si sa fie exact asa cum ai scris mai sus, poate o fi, nu neg :D

si ca sa vezi ca pot (dar nu am vrut) sa iti respect parerea ta despre mine, poti sa dai cat de multe minusuri vrei, nu o sa ma mai deranjeze deloc, oricum nu ma deranja prea mult, tu fiind singura persoana (daca pot spune asa) care a dat cu minus...

spre deosebire de faptul ca pot dar nu vreau, si nu poti, este lucru mare... dar tu atata poti, si inteleg pe deplin acest aspect... nu ii poti cere unui om mai mult decat poate intelege sau pricepe! voi fi mai reticent in privinta ta!

cu riscul si cu dorinta de a-mi lua un warn (caci mi-am dat singur report la postarea jignitoare) am expus mai sus ceea ce cred eu despre tine, iar asta chiar este ultimul mesaj pe care ti-l scriu tie... si asta nu pentru ca atata pot, ci pentru ca atata vreau! ;)

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0
Acum 12 minute, futac_cta a spus:

... cu riscul si cu dorinta de a-mi lua un warn (caci mi-am dat singur report la postarea jignitoare) ...

E clar, meriți fără doar și poate un avertisment :D 🤣

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

i se mai intampla cuiva se i se incarce paginile principale foarte greu, sau doar mie? 

mentionez ca si pe telefon si pe pc aceeasi problema, inclusiv pe retele de net diferite!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pagina de cautare da erori , caut nr in istoric , nu imi apare nimic, postez topic nou sint atentionat ca trolez la reclamatia unui 2peu care s-a simtit deranjat de postarea mea legitima , verificata pe cautari nimfomane .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 20 minute, vitceibo a spus:

pagina de cautare da erori , caut nr in istoric , nu imi apare nimic, postez topic nou sint atentionat ca trolez la reclamatia unui 2peu care s-a simtit deranjat de postarea mea legitima , verificata pe cautari nimfomane .

🤭🤭 HAI  ca iti raspund si aici( semi copy_paste) ...eu am citat o postare de a ta cu   "  AI DESCHIS TOT TU UN TOPIC..........(ceva de genu am postat).

nimica mai mult,nu am zis nimica .. uite dovada

Ps.  ai dat buleala si acuma o arzi aiurea. 

 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

nu intelegi deloc , nu te baga nimeni in seama , si te doare . posteaza dovada mea nu ce iti convine tie  si lamureste baietii , colegii de forum cine a dat raport la pisicut pentru trolling? sa nu-mi spui ca pisicut s-a autosesizat  ca devi chiar penibil , 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 12 minute, vitceibo a spus:

colegii de forum cine a dat raport la pisicut pentru trolling?

ma repet..copy-paste

Pe scurt, un troll este un provocator fără cauză, cineva care lansează o discuție cu scopul de a recrea un conflict de idei. Uneori, conflictul devine amuzant pentru troll, dar aproape niciodată pentru participanții inocenți.

Troll-ul se folosește de subiecte clasice, cunoscute pentru pasiunea pe care o pot generea și pentru imposibilitatea de a le argumenta definitiv. Adesea, troll-ul se folosește de subiecte specifice comunității în care dorește să stârnească zâzania, cum ar fi regulile sau eticheta. Atunci când întâmpină rezistență, de cele mai multe ori troll-ul nu se va adresea unei singure persoane ci audienței, într-o speranță de instigare a acesteia în ajutorul său. De aceea el va răstălmăci de cele mai multe ori mesajele și le va modela cât mai tendențios prezentând această "dezvăluire" publicului larg cu scopul de a defăima.

Sursa: Wikipedia

PS Hai ca deja esti tu penibil!!

 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...