Sari la conținut

Se futu forumu'??


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

dragelor si dragilor,

Tin sa va spun ca m-am "rezolvat"...se vede si dupe culoare

Disperat ca voi va spalati rufele intre voi, sau va faceti reclama (prin prezenta) pe topicu'colegului kaspi, am solicitat programare la maestru (@pisicuts) si m-a "primit".

Deci, am scapat de biletu' buclucash de paysafe, si maestrul poate baga banu' la artificii site in continuare 😁

Concluzia: daca nu cautati caragatza, "pay-back"-uri intre useri sau "up"-uri, trimteti mesaj (ala de-l postati aici) la sefi, direct 😋

 

PS asta ca sa nu ramaneti cu cele zise mai sus, de unii-altii, care se plangeau ca n-au fost "ascultati". O spun aici, cum spun si in recenzii:"..nu cred ca eu sunt un caz special..."; deci, daca e cazul si suntei "serioasi" vi se va raspunde.

  • Like 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 18 minute, crissti98 a spus:

dragelor si dragilor,

Tin sa va spun ca m-am "rezolvat"...se vede si dupe culoare

Disperat ca voi va spalati rufele intre voi, sau va faceti reclama (prin prezenta) pe topicu'colegului kaspi, am solicitat programare la maestru (@pisicuts) si m-a "primit".

Deci, am scapat de biletu' buclucash de paysafe, si maestrul poate baga banu' la artificii site in continuare 😁

Concluzia: daca nu cautati caragatza, "pay-back"-uri intre useri sau "up"-uri, trimteti mesaj (ala de-l postati aici) la sefi, direct 😋

 

PS asta ca sa nu ramaneti cu cele zise mai sus, de unii-altii, care se plangeau ca n-au fost "ascultati". O spun aici, cum spun si in recenzii:"..nu cred ca eu sunt un caz special..."; deci, daca e cazul si suntei "serioasi" vi se va raspunde.

La fel am facut si eu, si mi-a rezolvat problemele sau mi-a raspuns de fiecare data... numai ca trebuie sa aiba fiecare rabdare✌️

Link spre comentariu

eu i-am scris de luni si nu a raspuns nici acum. nu mai conteaza prea mult pentru ca nu mai intru decat foarte rar. nu mai gasesc nicun topic in care postam si urmaream noutaitle .nu mai sunt in inbox-ul meu decat cele postate in ultima saptamana.degeaba dselectez ultimele 365 de zile. nu stau acum sa le caut pe fiecare in parte. inainte le aveam la un loc si intram imediat. plus ca in noile postari pozele se vad micute.nu te mai atrage nimic.trebuie sa dai click pe ele sa le maresti.inainte intrai frumos si vedeai ditamaipoza in postarea omului. postarile erau delimitate clar in chenar,nu in culorile astea albicoase de acum

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...