Sari la conținut

Any ❤️ 0750866030 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fata profi asa cum au descris si colegii.draguta foc,oral demential,sani micuți,dar nimic deranjant,la normal ne-am chinuit putin pana a mers totul si cu lubrifiant,dar a mers.

Aspect 9 frumusica

Locație 10 cu asa toate

Oral 10

Normal 8 

Cadou 150 o finalizare

  • Like 1
Link spre comentariu


Buna dragii mei m-am intors cu mare drag la voi in Timisoara si abea astept sa ne reîntâlnim si sa va răsfăț cum stiu eu mai bine !👅💦🤗
Apreciez discreția si seriozitatea 🤫!
Servicii: 
🔻Oral neprotejat in funcție se igiena
🔻Normal protejat diverse poziții 69
🔻Finalizare orală 
🔻Finalizare faciala , corporala 
🔻FK(daca igiena corespunde )
Nu fac anal.
  150 finalizarea /250 ora
Luni-Vineri : 09-21:00
Sambata : 9–21:00
Duminica : 10:00-21:00
0750866030 pupici si va astept cu programări

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salut, am trecut și eu astăzi pe la domnișoara Any și a fost o experiență wow. Nu am prea făcut review-uri până acum, dar am simțit că de data aceasta e necesar.

Deci locația e super frumoasa 10+, fata e într-adevăr foarte frumoasa, are un corp super, cred că are in jur de 20 de ani, nu știu dacă este foarte experimentata, însă eu asta și căutam, m-am simțit ca și cu o iubita, săruturi, finalizare orala peste asteptari.

Nu o recomand, prefer sa o țin pentru mine 😁

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si eu de doua ori la Any, o data saptamana trecuta, mai pe graba, doar o finalizare, si saptamana asta o ora. Ce pot sa va zic? In primul rand Any e foarte frumoasa la fata. Arata foarte bine per total, genul “slim”, dar pentru mine punctul forte a fost cat de frumoasa e la chip. E noua in domeniu dar foarte doritoare sa se faca placuta. Daca aveti chef de genul studenta cu o frumusete rapitoare, naturala, v-o recomand. Sper sa mai viziteze Timisoara, eu m-as intoarce oricand la ea cu drag.

Link spre comentariu

Bună dimineața Frumoșii mei din păcate 😔este ultima mea zi alături de voi la Timișoara vă aștept cu drag să mă vizitați și să vă simțiți bine alături de mine !️Pupici 💋💋💋💋💋
0750866030 📞💦👅🍑

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...