Sari la conținut

Any ❤️ 0750866030 ❤️


Postări Recomandate


https://postimg.cc/gallery/z12bKqg/5d3eaa85

Ce faceți frumoșii  mei 🤩am revenit special din nou pentru  voi , mi au lipsit mult atenția și atingerile voastre  abia  aștept  să ne întâlnim  și să ne satisfacem plăcerile reciproc 💦vă îmbrățișez  și vă aștept să mă vizitați ❤️❤️❤️❤️🤗
       ⚜️Serviciile mele ⚜️
Oral neprotejat in funcție se igiena
Normal protejat diverse poziții 69
Finalizare orală 
Finalizare faciala , corporala 
FK(daca igiena corespunde )
Nu fac anal.
150 finalizarea /250 ora

Luni-Vineri : 09-21:00
Sambata : 9–21:00
Duminica : 10:00-21:00

♦️0750866030♦️ Pupiciii😘😘😘

Link spre comentariu

Tocmai m-am întors de la Any și pot sa va confirm ca a fost o întâlnire extrem de reușită. Locația curată , modernă, ușor de găsit cu un mic minus pt locurile de parcare. Baia curată dotata cu tot ce trebuie+prosop curat. Am optat pt 1 finalizare: footjob + oral cu CIM.  Oralul bun, cu tente de Deep și foarte umed, la footjob mai trebuie sa exerseze, dar acceptabil și acesta. Any este o blonda de 23 de ani, cu un corp frumos, fund bombat și sâni potriviți, este foarte frumoasa la fata, lucru care pt mine este important. Atitudine foarte prietenoasa.

Locatie:10

Aspect:10 ( foarte frumoasa la fata)

On: 9( fără atenție la vecini, dar nici nu am cerut)

Halatul:150 lei înmânați la început, fără sa îmi spună ea

DTD: 20 min, inclusiv cele 2 dușuri 

De revenit: cu siguranța ( posibil sa își schimbe locația in curând )

Multumesc Any!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, anyg45 a spus:

Buna dimi dragii mei ❤️ vă aștept și astăzi  să vă satisfac toate plăcerile si să ne simtim bine împreună  Pupici 😘😘😘💦💦

📞0750866030 📞 🤩 vă aștept cu drag 

 

 

Acum 4 minute, anyg45 a spus:

Buna dimi dragii mei ❤️ vă aștept și astăzi  să vă satisfac toate plăcerile si să ne simtim bine împreună  Pupici 😘😘😘💦💦

📞0750866030 📞 🤩 vă aștept cu drag 

 

In ce zona ai biroul?

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare tuturor,  am fost si eu la această scumpă domnișoară ,  într-un cuvânt DE VIS!!!!! , FOARTE FRUMOASĂ, prietenoasă,  sociabilă, igienă impecabilă !!! Nu mai am cuvinte.....Note,  10 pe linie !!!! RRECOMAND mai ales celor pretențioși , ca si mine de altfel. Sincer,  merita mai mult de 250 lei ora....( fără să o perii) 🙂 Bafta ! Eu unul mai revin.🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare! Este prima mea recenzie, asa ca va rog sa fiti ingaduitori.

Am trecut si eu de dimineata pe la Any. Marea greseala pe care am facut-o a fost aceea ca am luat o singura finalizare. Data viitoare nu voi mai gresi. Any este o fata foarte frumoasa (cea mai frumoasa din cate am vazut activand in acest domeniu), suptirica, cu o atitudine usor timida (lucru ce mie mi-a placut), Sanii mici (exact pe gustul meu) si cu un posterior numai bun de masat.

Actiunea a decurs ... ciudat...dar din cauza mea. A inceput cu un ON perfect cu accente de deep. Din pacate, dornic de pasarica, am oprit-o. Am urcat ca un misionar peste ea, orindu-ma la scurt timp si din aceasta activitate umeda si stramta, pentru ca am vrut sa termin CIM. Domnisoara s-a conformat, urmand un nou oral emed si adanc. Intr-unn final am explodat in gurita ei mereu zambitoare.

A urmat dusul aferent, facut intr-o baie curata (la fel si apartamentul si asternuturile) sters cu prosopul destinaat doar mie. Imbracat si plecat...

Note:

ON - 10+10 (fiind vorba de doua reprize)

NP - nu am prestat foarte mult aici, din vina mea, dar nota poate fi maxima (o voi da la urmatoarea vizita de o ora)

Locatie - 10

Aspect domnisoara - 10+

Am platit 150 lei, bani dati la inceputul actiunii.

P.S. A fost foarte maleabila in privinta intalnirii. Am sunat-o spunandu-i ca vreau sa ajung la si jumate, dar am ajuns la si un sfert, ea raspunzandu-mi la telefon si primindu-ma imediat. De apreciat!

Multumesc, Ani, revin cu programarea de o ora asa cum am promis.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator doctorutm
Reputație: 0

   Salutare! Am fost și eu la domnișoara. Programarea am făcut-o prin sms, pentru o oră. Locația foarte ușor de gasit, parcare. Sunat, urcat sus, a deschis o fata frumoasă foc, skinny cum îmi place mie, genul după care întorci privirea pe stradă. Am fost invitat la dus. Prosop curat și gel dus de bărbați disponibil. 

      ON - 10 , nu sunt amator de oral dar ea putea să mă termine doar din oral daca vroiam.

      NP - 9, din cauza mea că as fi vrut să rezist la mai multe poziții.

   De revenit clar, printre cele mai frumoase.

 

Link spre comentariu

Numa ce m am întors de la Any.. O fata într-adevăr frumoasa politicoasa corp frumos..am vb mai multe cu ea fata ii ce trebe are cur fain buze faine, ne am sărutat 69 misionar caprita lateral etc.. A durat un picuț mai mult pana ce m am ter..eu venind de la fot care ii un picuț de alibi pt mine... În fine chiar ij o fata super de treaba, frumoasa cu un corp frumos cur f fain sânii numa buni pt corpul ei, buze spectacol, locația binecunoscuta pe eroilor de la Tisa am plătit 150 o fin on, fk, într-un cuvânt ne am futut bine😊.. Ms frumos pt tot🤗

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Am revenit cu recenzia promisa in Decembrie.

Pot spune ca nu e buna!E bomba!!!!!

Oral cred ca printre cele mai bune de care am avut parte,imi e ciuda ca nu am mai apucat si CIM ca m-am terminat ca de incins eram la normal.😂

Oral :10++++

Normal:10 e stramta o simti bine

Aspect:fata 10+++++
Aspect corp:9 + ii lipsesc sanii i-am si zis asta😂

Halat 150

Te pup pisi.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...