Sari la conținut

Any ❤️ 0750866030 ❤️


Postări Recomandate

Salut,

Pentru recenzia la fata asta nici nu stiu daca sa dau 10 pe linie sau sa spun mai simplu ca tot ce este scris anterior este adevarul gol  golut.

Foarte frumoasa, politicoasa, ordonata, serioasa cu programarile.

Chiar daca nu ar mai evolua deloc, la ce ofera actual este cu mult peste sclifoseli din acelea cu OP fara CIM si preturi de mori.

fata - corp de pustoaica cu sani mici / personalitate  -  ceva deosebit

ON cu CIM 

 FK, 69

NP - stramta, posterior spectacol

Am platit 150Ron/fin, am stat DTD 25min si am avut parte de o experienta sexuala si sufleteasca deosebita.

Any, iti doresc sa ai parte de satisfactiile muncii tale si sa bucuri cat mai multi oameni.

Multumesc.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat domnișoara asa ca las o scurta recenzie. Locația eroilor, fata frumoasa într-adevăr, slim, trecut la dus apoi în camera oralul bunicel schimbat 3 poziții finalizare faciala. ON 8 NP 9 FK nu am avut parte cred ca e în funcție de chimie asa ca nu pot sa notez per total o experienta placuta

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Hei hei hei👋 bună dimineața Frumoșii mei vă aștept cu drag să mă vizitați si azi să ne simțim minunat împreună! 💦💦

️0750866030
 Programările de preferat ar fi prin mesaj pe număr sau mesaj prin whatsapp!  Multumesc mult 😋

Pupici vă îmbrățișez 🤗🤗🤗💋💋💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Pentru că m-am simțit foarte bine alături de persoanele de aici sunt niste oameni serioși și educați și de aceea spun lucrul acesta și ii aștept cu mare drag ! 💋💋🤗🤗

De asemenea te aștept și pe tine cu mare drag să mă vizitezi ! ❤️🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 3 ore, anyg45 a spus:

Pentru că m-am simțit foarte bine alături de persoanele de aici sunt niste oameni serioși și educați și de aceea spun lucrul acesta și ii aștept cu mare drag ! 💋💋🤗🤗

De asemenea te aștept și pe tine cu mare drag să mă vizitezi ! ❤️🤗

Imi place gimnastica cuvintelor tale! Fara tumbe si caderi spectaculoase...

Poate, poate cândva ne-om aerisi cu buna stiinta...in doi.🙂

Link spre comentariu

 

Acum 5 ore, ccfdtig a spus:

Imi place gimnastica cuvintelor tale! Fara tumbe si caderi spectaculoase...

Poate, poate cândva ne-om aerisi cu buna stiinta...in doi.🙂

Mă scuzi pentru răspunsul așa târziu  , aștept vizita ta la ,, biroul meu ‘’ Sunt sigura ca vom avea ce conversa  ! 💋

O seara cat mai liniștită! 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Dupa o intalnire scurta si satisfacatoare cu Isa, am zis sa fac un back-to-back meeting si cu Any, profitand si de disponibilitatea fetelor in momentul in care am sunat (mare greseala am facut 😂). Ajuns la Any, mi-a deschis usa o frumusete de fata (seamana cu August Ames cand zambeste), skinny si zambareata. Hotarat dinainte sa stau o finalizare, dupa dusul de rigoare am avut parte de un oral super deep si umed pe canapeaua din living. Hotarat sa fut la ea ca la hotii de cai, am mers in dormitor, unde am continuat cu ea intinsa pe spate si eu pompand si admirand frumusetea de sub mine. Filmul insa nu a mers cum s-a derulat la mine in cap si am renuntat dupa cateva minute, dandu-mi seama ca nu o sa finalizez orice am face (prea putina pauza intre vizite, prea putin lichid :)) )

Note:

Aspect: corp skinny, carnita tare, sa zicem 9, cu un plus pentru frumusete. 

ON :10. Nu cred ca se poate mai bine. 

ON : nu pot sa dau nota, din cauza mea in special, dar ma revansez data viitoare :)) 

Marcat 150 la inceputul intalnirii. 

Any este o fata foarte misto, pe care abea astept sa o revad cu forte proaspete. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Adevarul e ca fata se are cu gimnastica cuvintelor! Am mai fost din nou pe la ea saptamana trecuta, fostam multumit de prestatie si la plecare m-a "agatat" cu o propunere pentru data viitoare. Acum, desi am mai vazut anumite domnite de care as fi interesat, parca simt un fel de atractie sa ma intorc tot la ea, sa o las sa se tina de propunerea pe care mi-a facut-o. Ce sa zic, lipicioasa fata... :lol:

Link spre comentariu

Buna dimineata Frumoșii mei ❤️❤️ și astăzi sunt disponibila pentru programări vă aștept cu brațele deschise să mă vizitați !! 🤗🤗

Vă îmbrățișez cu drag , pupici💋💋💋

 

Programările de preferat ar fi prin mesaj pe număr sau mesaj prin whatsapp!  Multumesc mult 😋

0750866030 📞

Link spre comentariu

Uite ca am mai ajuns inca o data pe la Any. Cand am inceput sa ma gandesc la cum ar fi sa-i mai fac o vizita m-am si intarit un pic. :lol: Asa ca m-am programat numaidecat prin WhatsApp, neavand niciun stres ca nu va fi respectata programarea sau decalata, Any fiind destul de organizata. Am avut parte de OP, cu deep, scuipat, priviri, foarte fain per total, apoi NP in pozitia misionarului si doggy style unde am dat destul de bine, fiind chiar incurajat sa ma desfasor, ca apoi sa termin cu CIM, foarte multumit. Ce sa mai, nu regret nimic! ;) Recomand!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Hei hei buna dimi🌞 dragii mei aștept și azi să mă contactați .... liberă pentru programări , va aștept cu drag 🤗🤗❤️
Programările de preferat ar fi prin mesaj pe număr sau mesaj prin whatsapp!  Multumesc mult 😋

0750866030 📞

* O mică atenție pentru voi Frumoșii mei ️*

9EB6A245-7B86-4037-A619-6581BF1D7D6B.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Bună Any! 

Tu în fiecare zi ai programul până la 21:00? Măcar în weekend să fie ceva mai prelungit... Prea frumoase sunt pozele tale și ar fi păcat să nu aflu și în realitate cât ești de frumoasă! 😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 hour ago, benedict_ said:

Uite ca am mai ajuns inca o data pe la Any. Cand am inceput sa ma gandesc la cum ar fi sa-i mai fac o vizita m-am si intarit un pic. :lol: Asa ca m-am programat numaidecat prin WhatsApp, neavand niciun stres ca nu va fi respectata programarea sau decalata, Any fiind destul de organizata. Am avut parte de OP, cu deep, scuipat, priviri, foarte fain per total, apoi NP in pozitia misionarului si doggy style unde am dat destul de bine, fiind chiar incurajat sa ma desfasor, ca apoi sa termin cu CIM, foarte multumit. Ce sa mai, nu regret nimic! ;) Recomand!

Acum vad ca am scris OP, nici nu prea avea niciun sens. ON a fost.

 

7 minutes ago, anyg45 said:

Merciiii benedict_ ❤️ma bucur că te-ai simțit bine în compania mea , te mai aștept cu mare drag pupici mulți 💋💋💋 Să ai o zi minunată! 🤗

Foarte bine m-am simtit! O zi minunata si tie! 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Bună Any! 

Tu în fiecare zi ai programul până la 21:00? Măcar în weekend să fie ceva mai prelungit... Prea frumoase sunt pozele tale și ar fi păcat să nu aflu și în realitate cât ești de frumoasă! 😜

Din păcate programul meu este doar pana la ora 21:00 uneori mai fac excepții daca nu sunt foarte obosită dar până la ora 22:00
Pupicii💋💋💋 

O zi frumoasa ! 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...