Sari la conținut

Any ❤️ 0750866030 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

îmi pare rău pentru utilizarea mea de traducător, după cum puteți spune că nu vorbesc română - din fericire ea vorbește engleză, așa că comunicăm cu ușurință. locația este convenabilă pentru parcarea la magazinul Lidl, deci nu vă faceți griji. apartament frumos curat. a sosit, duș rapid și distracția a început. ea te ispitește cu corpul ei perfect și cu sânii mici, fără grabă. Am optat doar pentru oral, ea știe să suge penisul așa cum îmi place, lent și senzual. absoliut devine, a venit după câteva minute, nu înghite, dar s-a asigurat că am fost golit înainte să mă grăbesc să scuip în toaletă. pot recomanda. mulțumesc Ani

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 ore, playfuldave a spus:

îmi pare rău pentru utilizarea mea de traducător, după cum puteți spune că nu vorbesc română - din fericire ea vorbește engleză, așa că comunicăm cu ușurință. locația este convenabilă pentru parcarea la magazinul Lidl, deci nu vă faceți griji. apartament frumos curat. a sosit, duș rapid și distracția a început. ea te ispitește cu corpul ei perfect și cu sânii mici, fără grabă. Am optat doar pentru oral, ea știe să suge penisul așa cum îmi place, lent și senzual. absoliut devine, a venit după câteva minute, nu înghite, dar s-a asigurat că am fost golit înainte să mă grăbesc să scuip în toaletă. pot recomanda. mulțumesc Ani

Next time do it in English, we all speak it here, trust me.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 14 ore, playfuldave a spus:

îmi pare rău pentru utilizarea mea de traducător, după cum puteți spune că nu vorbesc română - din fericire ea vorbește engleză, așa că comunicăm cu ușurință. locația este convenabilă pentru parcarea la magazinul Lidl, deci nu vă faceți griji. apartament frumos curat. a sosit, duș rapid și distracția a început. ea te ispitește cu corpul ei perfect și cu sânii mici, fără grabă. Am optat doar pentru oral, ea știe să suge penisul așa cum îmi place, lent și senzual. absoliut devine, a venit după câteva minute, nu înghite, dar s-a asigurat că am fost golit înainte să mă grăbesc să scuip în toaletă. pot recomanda. mulțumesc Ani

Thank you so much my dear 🥰

I'm still waiting for you to visit me 💋💋

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

 

Si eu i-am trecut pragul Domnișoarei 

Este o minunatie de fata ce se implica, se vede ca este o nimfomana care chiar ii place ce face.

Are un corp si niste sani, Oooo!!!

Si te fute, de nu te vezi 

Oral 10 

Np, 10, am schimbat nenumeroase poziti

200 fin

Data viitoare voi sta mai mult.

A spus ca are in plan sa raman mai mult la noi in oras.

Pentru mine este peste fetele din top din Timisoara 

Te pup Any si abia astept sa ne revedem.

Bafta 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, Mirculica808 a spus:

 

 

Si eu i-am trecut pragul Domnișoarei 

Este o minunatie de fata ce se implica, se vede ca este o nimfomana care chiar ii place ce face.

Are un corp si niste sani, Oooo!!!

Si te fute, de nu te vezi 

Oral 10 

Np, 10, am schimbat nenumeroase poziti

200 fin

Data viitoare voi sta mai mult.

A spus ca are in plan sa raman mai mult la noi in oras.

Pentru mine este peste fetele din top din Timisoara 

Te pup Any si abia astept sa ne revedem.

Bafta 

Multumesc pentru vizita si compania placuta 

Te imbratisez si te mai astept pupici💋💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0
8 hours ago, anyg45 said:

Bună dimiiii dragii mei ❤️❤️❤️

O zi superbă să aveți(alături de mine)🥰🥰

Kisss you💋💋💋💋

0750866030 📞 Call me 

C1EB6ECE-DDEC-4337-82D5-6AE08C64BAD7.jpeg

imi plac buzele tale....

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Fratilor,nu mai disperati in halul acesta,nu vreau sa ii fac o recenzie negativa lui Ani,dar este de 150 lei finalizarea,nu 200...cu cat o ridicati mai mult in slavi cu atat vor jongla cu pretul.Daca sunteti atenti si la tovarasul ce nu vorbea romana ,ea sa vrea sa o faca doar oral cu 200 lei,a incercat si cu mine,doar ca i am reamintit care este meniul(oral-normal) la banii astia nu merge vrajeala click si alte cele,nu ca ar fi o suma exagerata ,dar nu sunt serviciile de bani aia.

Link spre comentariu
Acum 19 minute, stelistu37 a spus:

Fratilor,nu mai disperati in halul acesta,nu vreau sa ii fac o recenzie negativa lui Ani,dar este de 150 lei finalizarea,nu 200...cu cat o ridicati mai mult in slavi cu atat vor jongla cu pretul.Daca sunteti atenti si la tovarasul ce nu vorbea romana ,ea sa vrea sa o faca doar oral cu 200 lei,a incercat si cu mine,doar ca i am reamintit care este meniul(oral-normal) la banii astia nu merge vrajeala click si alte cele,nu ca ar fi o suma exagerata ,dar nu sunt serviciile de bani aia.

Buna , nu am incercat sa fac doar oral , domnul mi-a explicat clar ca vrea doar oral  , fac ce isi dorește fiecare nu intrig alte lucruri ! 
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
11 hours ago, anyg45 said:

Buna , nu am incercat sa fac doar oral , domnul mi-a explicat clar ca vrea doar oral  , fac ce isi dorește fiecare nu intrig alte lucruri ! 
 

Hello, Any is right, I specifically wanted only oral, if you check my profile, I think I know well the scene in Timisoara, 200 is expensive for only oral, however I follow and research the helpful information I can find on the reviews, based on that, I choose where to spend my money. As we say in English - you pay your money and make your choice. I don't think it creates a good feeling to bargain a d then receive a rushed service. Maybe next time I will ask Any to give me a small discount..hahaha!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, playfuldave a spus:

Hello, Any is right, I specifically wanted only oral, if you check my profile, I think I know well the scene in Timisoara, 200 is expensive for only oral, however I follow and research the helpful information I can find on the reviews, based on that, I choose where to spend my money. As we say in English - you pay your money and make your choice. I don't think it creates a good feeling to bargain a d then receive a rushed service. Maybe next time I will ask Any to give me a small discount..hahaha!

Thank you so much ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...