Sari la conținut

Any ❤️ 0750866030 ❤️


Postări Recomandate

Vizitator alexlakers0
Reputație: 0
6 hours ago, anyg45 said:

Bună dimineața ! ❤️
Vă aștept dragii mei 🥰😋

2E12F4F2-8C4C-48FA-AECD-D0C07E1BF858.jpeg

Desi nu sunt un fan al silicoanelor, iti voi face o vizita cat de curand!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo
Acum 29 minute, Magnificul0 a spus:

Degeaba ne arăți tu curul tau daca nu ne lași să și te futem in cur 😭...Mai bine te-ai gândi să introduci și sexul in buci dacă vrei să te placem mai mult 🤗

Lukasenko de ce o arzi undercover? Te caută americanii?

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
3 minutes ago, -bojack- said:

Lukasenko de ce o arzi undercover? Te caută americanii?

Pai toți o ardem undercover...pe siteul asta =}}, asta dacă n-ai observat până acuma,,,poți să îmi zici cum vrei tu, poți să zici că sunt și femeie, nu te oprește nimenea, dar nu știu cine îi Lukașenko asta, doar iam văzut numele aici prin comentarii

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 13 minute, -bojack- a spus:

Lukasenko de ce o arzi undercover? Te caută americanii?

Nu e Lukașenko. El avea alte expresii - "sex în anal", "să își bage băieții penisul in analul fetei"...era inconfundabil 😂😂. Scuze @anyg45 pentru off topic.

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu

Buna seara 

Am avut pofta de un oral cu finalizare faciala

Si eu fiind la lucru butonand telefonul mi-am adus aminte domnisoara Any..am fugit de la lucru către domnisoara...care face un oral mirific....si am vrut sa ii vad cu ocazia asta si sanii noi pusi...Sunt superbi....

Am intrat la dus...spalat Gogu....intrat in camera....domnisoara in genunchi in fata mea si eu in picioare 

A inceput show-ul...eu is mulțumit de prestatia ei.....finalizarea având loc si faciala si pe sânii ei frumosi...achitat cadou 200Lei si plecat inapoi la lucru. 

Iti mulțumesc frumos si un weekend minunat

 

Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0
Acum 53 minute, andrei198235 a spus:

Buna seara 

Am avut pofta de un oral cu finalizare faciala

Si eu fiind la lucru butonand telefonul mi-am adus aminte domnisoara Any..am fugit de la lucru către domnisoara...care face un oral mirific....si am vrut sa ii vad cu ocazia asta si sanii noi pusi...Sunt superbi....

Am intrat la dus...spalat Gogu....intrat in camera....domnisoara in genunchi in fata mea si eu in picioare 

A inceput show-ul...eu is mulțumit de prestatia ei.....finalizarea având loc si faciala si pe sânii ei frumosi...achitat cadou 200Lei si plecat inapoi la lucru. 

Iti mulțumesc frumos si un weekend minunat

 

Acuma inteleg eu de nu am avut semnal le televizor juma' de zi... Ai plecat de la lucru pentru alte lucruri.😁

Link spre comentariu

Azi in jurul orei 17 avand chef de putina actiune am vizitat o pe Anyg45 . Fiind un client mai vechi m a primit 

foarte jovial , am luat un numar 200 de lei pe care i am inmanat la sfarsit. 

Am inceput cu un oral neprotejat bine realizat cu incercari de deep apoi mi a pus balonasu si am trecut la misionar

are niste sani superbi si o priveliste incitanta. Am schimbat cateva pozitii dupa care sa asezat ea pe mine pozitie in care am si finalizat in balonas. am fost foarte multumit de revederea ei .

Are o atitudine proclient ,este rabdatoare si sincera si nu se uita la ceas.

De recomandat da 

De revenit da cu mare placere 

Mulțumesc pentr-u tratament 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...