Sari la conținut

Any ❤️ 0750866030 ❤️


Postări Recomandate

Acum 22 ore, ladrones a spus:

Salutare comunitate.Vizitat astazi posesoarea topicului,m-am dus la ea special pt oral.Locatie Liviu Rebreanu apartament modern curat ordonat,domnisoara tanara frumoasa sani siliconati,actiune oral neprotejat cu multa saliva si deep sustinut.Acum note:locatie 10 aspect fizic 10 ,e pe placul meu oral neprotejat cu cim si deep si atentie la oo 10 printre cele mai bune normal protejat data viitoare achitat 300 oora inainte de inceperea actiunii din proprie initiativa .De recomandat si de revenit clar .Merci Any

Îți mulțumesc , mă bucur că te-ai simțit super în compania mea❤️
Te mai aștept 💕💕 pupici 

Link spre comentariu
Vizitator anghelescu
Reputație: 0
Acum 1 oră, anyg45 a spus:

Bună dimii ❤️❤️
Disponibilă 💕📞

 

AAD184CE-7C9B-4D62-B8E5-F46807670839.jpeg

Și înainte ai fost ce trebuie, dar acum ești bombă 💣💣💣

Link spre comentariu
On 3/30/2022 at 9:56 AM, anyg45 said:

Bună dimii ❤️❤️❤️
Disponibila📞💕

DAC56739-54DC-4E5D-BA25-FB5B40C48335.jpeg

 

1 minute ago, anghelescu said:

Și înainte ai fost ce trebuie, dar acum ești bombă 💣💣💣

Ce bomba prietene ? Nu vezi că ce picioare grase și neintretinute are (deși e ciudat cum de se întâmplă că la cata mișcare face in fiecare zi in partidele de sex ar trebui să aibă picioare faine, lucrate, numa așa dacă mananca mult și prost)? poate tu te referi ca e cat o bomba, dar nu că e bomba, și se vede că pozele (cel puțin unele dintre ele, cum e asta ce am etichetat-o eu) sunt editate

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator anghelescu
Reputație: 0
Acum 50 minute, Magnificul0 a spus:

 

Ce bomba prietene ? Nu vezi că ce picioare grase și neintretinute are (deși e ciudat cum de se întâmplă că la cata mișcare face in fiecare zi in partidele de sex ar trebui să aibă picioare faine, lucrate, numa așa dacă mananca mult și prost)? poate tu te referi ca e cat o bomba, dar nu că e bomba, și se vede că pozele (cel puțin unele dintre ele, cum e asta ce am etichetat-o eu) sunt editate

Colegu, ce pot să spun este că gusturile nu se discută. Să ai o zi faină și spor la futut. 

Link spre comentariu
On 4/1/2022 at 12:02 PM, Magnificul0 said:

 

Ce bomba prietene ? Nu vezi că ce picioare grase și neintretinute are (deși e ciudat cum de se întâmplă că la cata mișcare face in fiecare zi in partidele de sex ar trebui să aibă picioare faine, lucrate, numa așa dacă mananca mult și prost)? poate tu te referi ca e cat o bomba, dar nu că e bomba, și se vede că pozele (cel puțin unele dintre ele, cum e asta ce am etichetat-o eu) sunt editate

"fiecare zi in partidele de sex ar trebui să aibă picioare faine, lucrate"

mmmda niciodata n-o sa lucrezi serios musculatura oricat sex ai face....

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 01.04.2022 la 12:02, Magnificul0 a spus:

 

Ce bomba prietene ? Nu vezi că ce picioare grase și neintretinute are (deși e ciudat cum de se întâmplă că la cata mișcare face in fiecare zi in partidele de sex ar trebui să aibă picioare faine, lucrate, numa așa dacă mananca mult și prost)? poate tu te referi ca e cat o bomba, dar nu că e bomba, și se vede că pozele (cel puțin unele dintre ele, cum e asta ce am etichetat-o eu) sunt editate

Ești nutriționist sau poate antrenor de Fitness? 
Nu înțeleg…suferi? E asta oare un strigat de ajutor? Ești Ok? Atâtea întrebări și totuși răspunsul îl știm cu toți…

Nici la categoria critica constructiva nu intra…o sa o încadrez la “Frustrări și Neajunsuri”

Daca nu ai o recenzie de scris sau ceva ce ar ajuta comunitatea asta și utilizatorii ei oare nu e mai Ok sa îți vezi de ale tale?

Is peste 20/30 de recenzii in care toți o lauda (inclusiv eu) și apari și tu…

Nu ți-o place? Noua da…

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 58 minute, _iuda_ a spus:

Ești nutriționist sau poate antrenor de Fitness? 
Nu înțeleg…suferi? E asta oare un strigat de ajutor? Ești Ok? Atâtea întrebări și totuși răspunsul îl știm cu toți…

Nici la categoria critica constructiva nu intra…o sa o încadrez la “Frustrări și Neajunsuri”

Daca nu ai o recenzie de scris sau ceva ce ar ajuta comunitatea asta și utilizatorii ei oare nu e mai Ok sa îți vezi de ale tale?

Is peste 20/30 de recenzii in care toți o lauda (inclusiv eu) și apari și tu…

Nu ți-o place? Noua da…

 

Lui ii place Lidia ...care are pielea ca jmergherul 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Am observat si eu din poze ca fata s a mai implinit putintel(nu doar ca bust)🙂. Era buna si inainte, acuma i ața pentru preferintele mele. Cred ca i cazul s o revad, chit ca riscul sa repet isprava de 5 cu 200 ii max😁...bine, as putea sarii peste oral, dar aia ar fii ca si cand as merge la steak house si mi as comanda (doar)salata.

Lucas! Sunt cateva fete de treaba, nu fi bulan!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Any e o păpușă de fata, fără discuții! 

Dacă nu eram prins cu tâmpeniile de azi, aveam în plan să ajung (și) la ea 🥰

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...