Sari la conținut

Any ❤️ 0750866030 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, andreyyy94 a spus:

Desigur,tipa arata belea,nu ai ce sa zici ....si daca esti gay iti place tipa asta:))))lasa ca o sa vad si domnisoara ta de 10,numa bine!

Pentru mine e de 10. Si nu e a mea decat cat ma tine buzunarul. Ma si gandeam asa in general cum oameni cu interese diferite se pot intersecta asa des: eu am interes sa fac sex, ele sa faca bani. Atat de diferite interesele!

Imi pare rau ca nu i-am lasat recenzie pana acum, ca numai efectul pandemiei mi-a trezit simtul de a scrie recenzii.

S-auzim de bine!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
13 minutes ago, jocrep1 said:

* numai efectul pandemiei mi-a trezit simtul de a scrie recenzii.

S-auzim de bine!

Felicitări! La cât mai multe. 

Să fiu pe subiectul principal al topicului ... Any este o păpușă de fată! Este frumoasă foc, după gusturile mele posibil să fie chiar cea mai frumoasă fătucă (la chip mă refer) care activează momentan în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi. 

Aștept să se mai încălzească uMpicuț s-o revizitez 😜

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 minute, Cozonac7 a spus:

Felicitări! La cât mai multe. 

Să fiu pe subiectul principal al topicului ... Any este o păpușă de fată! Este frumoasă foc, după gusturile mele posibil să fie chiar cea mai frumoasă fătucă (la chip mă refer) care activează momentan în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi. 

Aștept să se mai încălzească uMpicuț s-o revizitez 😜

Cred ca trebuie sa o vizitam mai des sa nu se plictiseasca. E cunoscut doar ca lipsa banilor duce la plictiseala.

Hai v-am salutat!

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
57 minutes ago, Cozonac7 said:

Felicitări! La cât mai multe. 

Să fiu pe subiectul principal al topicului ... Any este o păpușă de fată! Este frumoasă foc, după gusturile mele posibil să fie chiar cea mai frumoasă fătucă (la chip mă refer) care activează momentan în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi. 

Aștept să se mai încălzească uMpicuț s-o revizitez 😜

Posibil?hmm..eu cred ca ii sigur:))) nu am fost la toate ,dar o fata de genu nu a mai fost in Timisoara de multa vreme,defapt sunt doar cateva (care nu sunt in TM) care pot "concura" cu Any.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 14 ore, andreyyy94 a spus:

Buna seara,am fost astazi la domnisoara Any,am facut programarea pe wapp si totul a descurs perfect.

Domnisoara arata belea,nu ai ce sa ii reprosezi,pur si simplu ii foarte frumoasa,intradevar ii mult mai frumoasa decat in poze,cumva nu o avantajeaza pozele.

Servicile au fost de top,niste "note" pentru cei interesati:

Aspect : 10+

ON : 9

NP : 9

GFE : 10+

Locatie : 10(prosop curat,gel de dus,tot ce trebuie)

Am petrecut o ora impreuna si clar o voi reveni la domnisoara si o recomand celor care cauta o fata de top din toate punctele de vedere.

PS: ""Ar fi bine sa nu mergeti la ea ca sa nu mai astept 5h pentru o intalnire ::::)))))""

 

 

Mulțumesc frumos mă bucur că te-ai simțit bine în compania mea te mai aștept cu drag pupici 💋💋💋! O zi faina ! 🌞

Link spre comentariu
Acum 13 ore, Cozonac7 a spus:

Felicitări! La cât mai multe. 

Să fiu pe subiectul principal al topicului ... Any este o păpușă de fată! Este frumoasă foc, după gusturile mele posibil să fie chiar cea mai frumoasă fătucă (la chip mă refer) care activează momentan în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi. 

Aștept să se mai încălzească uMpicuț s-o revizitez 😜

Te aștept cu drag să mă revizitezi 😋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 19 ore, cristiandavid a spus:

Nu îți mai place la noi sau te-ai plictisit doar?

Am revenit pentru că de ce nu și continui sa cred că e una dintre cele mai bune opțiuni din Timișoara 

On, fk, gfe, np, deschisa la idei

Recomand

Îți mulțumesc frumos , te mai aștept  cu drag  oricând să mă vizitezi  ! 🤗💋💋

Link spre comentariu
Acum 18 minute, ionutp34 a spus:

Bună Any... 

O vizita la Oradea ai în plan? Dacă te hotărăști te așteptăm cu drag! 

Zi frumoasa! 

Nu știu încă,  dar voi anunța cu câteva zile înainte când voi veni la Oradea  ! 🤗

Mulțumesc la fel ! 💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 16.02.2021 la 11:45, albertspeer a spus:

Eu unul o sa mai merg la gagica asta misto daca nu ridica pretul ca de obicei cam asta fac toate dupa ce apar cateva recenzii bune.

Daca ai folosi si cate o virgula ce bine ar fi !

 

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 minute, 22leon a spus:

Daca ai folosi si cate o virgula ce bine ar fi !

 

😂😂😂 baa, ma faceti sa rad de unul singur si ma deconspira nevasta. Nu sunteti pe treaba voastra. Ati mutat razboiul pe alt topic.

Da-o dreacu de virgula. Numai pula sa nu fie ca virgula. In rest, sanatate!

Scuze Any de offtopic! 

S-auzim de bine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...