Sari la conținut

Ulalalala....ai mai văzut aşa ceva?


Postări Recomandate

  • Oras:privat
  • Oras:privat

Ulalalelilo!!! ...am mai vazut. Chiar pe Targoviste, unde are topic cu recenzii. 

DUBIOS E CA SEARCH-UL DE PE FORUM NU IMI RETURNEAZA NICI UN REZULTAT DUPA NR DE TELEFON 😠

BTW...Seagaleeee, invatam si noi sa scriem numarul fara puncte??? 🧐

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am fost ieri seara la ea, am sunat oa nr din anunt, a răspuns cu o voce normala(nici sictirita nici cu chef de viata), mi-a spus preturile(100 fin cu oral protejat, 150 fin fara prezervativ, 250 ora), m-a indrumat catre locație;republicii lângă libra bank(blocul e chiar langa banca), sun la interfon, urc la etaj, unde ma așteaptă in lenjerie neagra si dressuri(eu am rugat-o)

Platesc si incepem treaba. Incepe cu oral protejat, apoi trecem in doggy, schimbam in misionar si dupa in lateral. O intreb daca pot sa stau o ora si-mi zice ca are client. Ma las pagubas si plec fara sa termin

 

Op: 7 nici wow nici naspa

Np: am dat cât am putut, avea niste gemete(nu stiu daca erau false sau nu), pot sa adaug ca nu voia peste mine, ptr ca zicea ca o dor picioarele

Gfe: 5-6 nu avea aere, dar ma cam grabea

Locație: 9,era curat si arata bine apartamentul, cu oglinzi in camera de actiune

Aspect: 8, arata bine fata, are sani micuti, dar fundul e mare

Halat : 100 ron

De revenit: poate, dar las sa treaca mai mult timp, poate s-o mai îmbunătății gfe

Concluzie: aici va las pe voie

Sa aveti spor! 

 

 

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu

Vizitator lexmann
Reputație: 0
On 12/10/2020 at 1:57 AM, jardel said:

Ulalalelilo!!! ...am mai vazut. Chiar pe Targoviste, unde are topic cu recenzii. 

DUBIOS E CA SEARCH-UL DE PE FORUM NU IMI RETURNEAZA NICI UN REZULTAT DUPA NR DE TELEFON 😠

BTW...Seagaleeee, invatam si noi sa scriem numarul fara puncte??? 🧐

Functia search se pare ca nu mai recunoaste baza de date veche de la ultimul update.

Da poti da un search pe goagăl si o sa vezi ca iti returneaza si numere care au fost indexate pe nimfomane inainte.

Eu am gasit asta

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...