Sari la conținut

Functia cautare


Postări Recomandate

  • Oras:Undeva in Tartar
  • Oras:Undeva in Tartar

Odata cu noul update functia cautare nu pare sa mai mearga deloc.

Dau cautare la numere vechi de tel care au topice deschise si la rezultate imi zice ca nu gaseste nimic.

In alta ordine de idei, ne am cam bagat pusca n ea de functie.

 

Sper sa se remedieze problema

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 49 minute, domnul_zeu a spus:

da se pare ca search merge doar pe continutul nou dupa ugrade, din cel vechi nu apare nimic

 

Acum 7 ore, jonasquinn a spus:

Odata cu noul update functia cautare nu pare sa mai mearga deloc.

Dau cautare la numere vechi de tel care au topice deschise si la rezultate imi zice ca nu gaseste nimic.

In alta ordine de idei, ne am cam bagat pusca n ea de functie.

 

Sper sa se remedieze problema

functioneaza perfec la mine functia cautare( sunt pe, PC)

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
7 minutes ago, 2peu_2peu said:

 

functioneaza perfec la mine functia cautare( sunt pe, PC)

Merge căutarea pe content nou , după upgrade, da.  Content-ul cel vechi încă nu merge.

Un exemplu, am căutat după numărul 0742380312  și nu apare topicul https://nimfomane.com/forum/topic/141232-larisa-0742380312/

 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Aceeasi problema am observat-o si eu ,  nici mie nu imi gaseste topicele vechi la cautarea din forum. in schimb daca la cautare selectez Topice in loc de Oriunde, la mine apare ceva , uneori, dar nu intotdeauna :))) De ex daca caut dupa nr 0742380312 apar 3 rezultate, daca caut alt nr de ex 0748942082 nu apare nimic  :))))) Si ambele sunt topice vechi, dinainte de upgrade 

  • Like 2

 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, fatboy a spus:

da, un kkt de cautare. Daca rezultatul e pe mai multe pagini nu poti vedea decat prima pagina, lol.

Dai la pg 2 iti zice sa astepti nu stiu cat pt o cautare noua. Nu gogule, nu e nicio cautare noua

Da, și la mine la fel.. caut o tipă de la Plazza de pe „Aleea Șahiștilor” doar asta mi-a rămas în cap, și nu-i mai găsesc topicul
Prima dată m-am pus să aștept 60  de secunde, după alea 60 în care am căutat, apoi de la 60, s-au făcut 244 de secunde

Dacă trec și alea o să crească timpul cu fiecare căutare ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, hedonis91 a spus:

Da, și la mine la fel.. caut o tipă de la Plazza de pe „Aleea Șahiștilor” doar asta mi-a rămas în cap, și nu-i mai găsesc topicul
Prima dată m-am pus să aștept 60  de secunde, după alea 60 în care am căutat, apoi de la 60, s-au făcut 244 de secunde

Dacă trec și alea o să crească timpul cu fiecare căutare ?

Nu, pur si simplu considera cand dai la pg urmatoare ca faci o noua cautare si intra protectia de spam. Cine a portat pe noua platforma a facut-o la misto.

Link spre comentariu

Problema cu search-ul! Nu gasesc nici un rezultat.. nici pe content nou nici pe cel vechi.. orice nr de tel,sau orice tag.. 0 rezultat.

O fi din cauza rangului?.. doar cei colorati au acces la ea?.. ca altfel nu-mi explic..

si inca o chestie pe care o las aici.. sa nu postez aiurea in alta parte..

nu pot vedea cine-mi da like.. se va schimba odata cu culoarea?

multam fain!

Link spre comentariu
La 12.12.2020 la 2:06, fatboy a spus:

Nu, pur si simplu considera cand dai la pg urmatoare ca faci o noua cautare si intra protectia de spam. Cine a portat pe noua platforma a facut-o la misto.

Sunt multe alte probleme, spre exemplu, înainte aveai acea chestie de te duceai la „Posturile mele”, și îți arăta ultimele comentarii adăugate în topicele în care ai comentat și tu

Spre exemplu eu dacă comentam într-un topic, și ieșeam de pe el, și apoi veneai și comentai tu pe acel topic,
atunci acel topic mie îmi apărea sus de tot primul îngroșat, și tot așa
Și cu cât era postul mai recent, cu atât era mai sus în cap de lista mea în care comentasem.

Acum nu, sunt și acum îngroșate, dar sunt în ordinea în care ai comentat... adică și îngroșate, și NE-îngroșate
Sunt amestecate, și dacă ai comentat pe 100 de pagini, trebuie să iei fiecare pagină în parte să vezi pe unde s-a postat
Și dacă ai comentat de 2 ori pe acel topic, poți să dai și tu tot de 2 ori.

Înainte cele îngroșate apăreau primele doar cele îngroșate, iar celelalte în care se uita de ele, rămâneau pe ultimele pagini.

Nuștiu cât de explicit am fost

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 10.12.2020 la 17:00, rechinu00 a spus:

Ne pare rău, este o problemă.

Te rog așteaptă 28 secunde înainte de a încerca altă căutare

Cod eroare: 1C205/3

am pati si eu la fel .🙁

Si a revenit "timp" intre postari

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 11.12.2020 la 20:27, fatboy a spus:

da, un kkt de cautare. Daca rezultatul e pe mai multe pagini nu poti vedea decat prima pagina, lol.

Dai la pg 2 iti zice sa astepti nu stiu cat pt o cautare noua. Nu gogule, nu e nicio cautare noua

Dupa o sapt inca n-au fost in stare sa rezolve o problema banala 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 11.12.2020 la 20:27, fatboy a spus:

da, un kkt de cautare. Daca rezultatul e pe mai multe pagini nu poti vedea decat prima pagina, lol.

Dai la pg 2 iti zice sa astepti nu stiu cat pt o cautare noua. Nu gogule, nu e nicio cautare noua

De curiozitate voua va merge treaba asta?

Am semnalat acum o luna si nu s-a intamplat nimic. Chiar nu foloseste nimeni search-ul?

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut băieți, până la urma care e faza cu butonul de cautare? Nu mai merge deloc ca inainte, am tot așteptat ca poate se remediază problema dar tot degeaba... Daca dai un search si apoi dai pe pagina urmatoare intra in protectia spam si te pune iar sa aștepți 100+ secunde... Off, ce bine functiona înainte...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...