Sari la conținut

Versiune full pe telefon !


Vizitator david2020

Postări Recomandate

Vizitator david2020
Reputație: 0

Salutare tuturor,  înainte exista opțiunea aceea în josul pagini "Full version" acum nu mai este sau nu o văd eu..mă poate ajuta cineva să-mi spună unde poți intra să dai versiune full?

Mulțumesc!

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0
Chiar acum, enzo__ a spus:

Nu se mai vede semnatura, ce ne facem? 😁

Ne.am dus d... de tot!!🤣🤣

Ne interesam daca vrem sa aflam ceva!!😉😉

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 18 minute, ade_adelina a spus:

Ne.am dus d... de tot!!🤣🤣

Ne interesam daca vrem sa aflam ceva!!😉😉

Aștept blec fraidei la anu' s , asa e cu produsele de lux 😁

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0
Acum 15 ore, ade_adelina a spus:

Este si versiune full sau mai bine spus versiune desktop.

Bună,  și unde trebuie să intru?

Mulțumesc pentru ajutor!

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0
Acum 8 minute, david2020 a spus:

Bună,  și unde trebuie să intru?

Mulțumesc pentru ajutor!

Daca as putea sa.ti raspund,as fi mare filozof.... Tot in josul paginii dar in dreapta nu in jumatate cum era inainte. Unde iti apare sa vezi istoricul,descarcarile,partajare...poate se gaseste cineva sa.ti explice mai bine. Sorry...

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0
Chiar acum, batranu4791 a spus:

Gata tea felicitat hadelina.....mai a felicitat un "galben" si acu e "vizitator"....🤣🤣🤣 oricum aci e mai bine decat să facă " fazan" cum i place iei pă alte

Esti chiar distrus,fara indoiala. Te.a lasat Carmen pe bara si rabufnesti pe toata lumea??? Indragostitule!!! Esti nervos,mai trimite.i un buchet de flori,o ciucalata ca acum e cu livrare la domiciliu,poate te iarta si te primeste inapoi. 

😜😜😜

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Acum imi dau seama ca imi urmaresti fiecare miscare...ai o problema omule. Recunoaste.o in public,poate o tratam aici cu atatea pareri,poate te ajuta cineva. Degeaba incerci sa.mi faci reclama si mai ales negativa....nu faci decat sa arata ce om urat esti,interior - exterior. Ai nevoie de un refresh,fii mai bun...de Craciun macar,in rest esti...fix asa cum ai sufletul.

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0
Acum 4 minute, fratelo 1968 a spus:

ade_adelina mulțumesc pt ajutorul pe care mi lai dat pe topicul lui Cristinutza. 💋

🤝🤝🤝

Taci ca se gaseste unul sa comenteze...🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Acum 7 ore, ade_adelina a spus:

Acum imi dau seama ca imi urmaresti fiecare miscare...ai o problema omule. Recunoaste.o in public,poate o tratam aici cu atatea pareri,poate te ajuta cineva. Degeaba incerci sa.mi faci reclama si mai ales negativa....nu faci decat sa arata ce om urat esti,interior - exterior. Ai nevoie de un refresh,fii mai bun...de Craciun macar,in rest esti...fix asa cum ai sufletul.

Tu vorbesti tu nebuno tu ce nu mai ai nimic dă supt pai stai fei pă topingu tau ca ai umput tot forumu la toate fetili da e pa val pai la bety ,cretinutza maya carmen.....pai dute fei si dale limbi plateste si apoi fa recenzie  mumia dreq ce esti pai nare cin te futee??? esti statuta si te doare une merg io la fete loamiai bomboanili 'n gura expirata, babaciunea forumului care esti gioarsa 🤣🤣🤣 pai une scriu io apari vezi istoricu pai cân miroase a cas te uzi la pizda 🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Ce te mai ataci cand iti spune cineva adevarul. Recunoaste ca ti.a dat cu usa.n nas Carmen. Ai pus botu' si acum ti.ai luat.o.

Esti de ras 🤣🤣🤣

Acum 1 minut, batranu4791 a spus:

Tu vorbesti tu nebuno tu ce nu mai ai nimic dă supt pai stai fei pă topingu tau ca ai umput tot forumu la toate fetili da e pa val pai la bety ,cretinutza maya carmen.....pai dute fei si dale limbi plateste si apoi fa recenzie  mumia dreq ce esti pai nare cin te futee??? esti statuta si te doare une merg io la fete loamiai bomboanili 'n gura expirata, babaciunea forumului care esti gioarsa 🤣🤣🤣 pai une scriu io apari vezi istoricu pai cân miroase a cas te uzi la pizda 🤣🤣🤣🤣🤣

Degeaba te dai zmeu cu jigniri si alte cacaturi. Esti plin de ciuda omule!!!🤮🤮🤮

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...