Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cine este de acord pentru o întâlnire la o cafea,o cola,una mică,o acadea și...... o mai vedea. Invitație adresată atât celor activi cât și celor care mai trag cu ochiul din când în când ( nu dau nume,se știu ei/ele).Au cuvântul pentru început cei care au mai participat la astfel de evenimente în trecut(se merită sau nu?)

Să aveți spor în toate!

  • Like 8

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Am fost la o iesire, a fost fain, am cunoscut oameni de calitate si fete deosebite. E buna initiativa dar nu o sa iasa nimeni pentru ca atmosfera si atitudinea unora pe forum nu mai e ce a fost candva.

Situatia de pe Iasi este completata si de lipsa fetelor de calitate. Acum doar Serena, Adelina si Andreea ridica nivelul, iar alte fete vin si pleaca.

 

Sa le mai pomestesc pe Alina, Irina sau Elena catdeluxe ?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

>Lexy2305< a promis că deschide o cafenea, așa că mergem la inaugurare.Cred că până atunci se obține acordul de la mulți colegi pentru participare.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Acum nu mi-o lua în nume de rău (a fost o glumă)așa citeam nu demult. Parcă se formase un rând cu cei care doreau să servească o cafea bună cu tine

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...