Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

In primul rand,va multumesc frumos ptr ca m-ati acceptat,insa imi pare rau ca a trebuit sa plec la 18.50 deoarece "mecanicul" a terminat :car si astfel nu am reusit sa-i cunosc si pe altii(pe Irina o cunosteam).Am reusit doar sa o cunosc pe Lexy (in realitate e mult mai faina,in poze nu se regaseste),midas si teddy ptr doar 30-45 de min(la fel,ai cu cine discuta,simpatici,bravo).Midas,daca am sa mai ajung la intalniri,am sa-ti aduc o sobita  :laugh2 (esti cam friguros) .Din cate am observat si cu siguranta nu m-a inselat retina,este un grup superb de oameni,ce stiu sa se distreze si nu numai.Poate am sa mai vin la intalniri(sa stau mai mult),cand am sa mai pot,in cazul in care nimeni nu o sa se opuna....Va doresc numai bine la toti,ma bucur ca v-am cunoscut si-mi doresc sa dau "cioc" si cu ceilalti ce au venit mai tarziu sau cei ce ieri nu au putut ajunge.Va salut pe toti,cu respect,didi maniuf  :pepsi

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

azi am trecut in revista cateva locatii care pareau potrivite pentru intalnirile noastre insa nici una nu a fost ok.  propun sa va ganditi mai bine pana luni si eventual sa testati si voi, ca sa putem schimba barul, iar luni ne vedem in acelasi loc . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Dragilor, ma bucur ca va intalniti si socializati; asta e un lucru bun; noi, la Oradea, o facem de aproape un an de zile si suntem multumiti de ceea ce am reusit sa creeam - o gasca de nebuni. :D Daca vreunul dintre voi ajunge pe la Oradea, va rog, nu ezitati sa trimiteti un PM pentru a organiza un comitet de primire si a organiza o intalnire. :)

La cat mai multe intalniri!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Bună dimineața,

 

A fost cineva luni la întâlnire ? Eu nu am putut să particip, dar am văzut că nici pe topic nu și-a anunțat cineva prezența ...

 

O săptămână frumoasă și luminoasă în continuare ! ( chiar dacă afară e urât... )

Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

 

 

noi am fost...n-am crezut ca mai e cazul sa anuntam..

Mă bucur pentru voi. Până acum, înaintea fiecărei întâlniri, s-a strigat catalogul, fiecare a spus dacă poate, când poate, și s-a pus în discuție dacă mai dorește cineva să participe ...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Luni la ce ora ar fi intalnirea? Nu promit, dar chiar vreau sa vin (din pacate lunea consoarta are nevoie de mine, de cand cu intalnirile astea ... eu stiu, poate are cont si vrea sa stie ca nu ajung sa va vad ? :) )

 

As cere un PM cu ora si locatia, cu promisiunea ca luni pana in ora 12 confirm prezenta sau nu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...