Sari la conținut

Galati - 0756624606 - Barbie silicoane botox tatoo


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
1 hour ago, gigi32g said:

Noi suntem de vina ca le-am umflat prea tare pe unele...noi vrem sa le futem, ele vor bani...

aici a fost nevoie de mare tărie de caracter,  pentru recunoașterea faptelor 😁

  • Like 6
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 20 ore, gigi32g a spus:

Lasa-l frate cu ideile lui....daca el asa crede plm...eu unu mi-am luat amenda ca eram pe afara acuma si dadeam raspuns...daca va zic cat mi-am luat o sa spuneti ca am avut noroc 🤣🤣🤣

Mai dute.n pulamea erai afara si dadeai raspuns.numai latra aiurea tiai luat si amenda.Mars dracu la spalat wc.Te crede mata poate sati dea de 5 litri de combustibil:))))

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 16 minute, iloverealesc a spus:

Mai dute.n pulamea erai afara si dadeai raspuns.numai latra aiurea tiai luat si amenda.Mars dracu la spalat wc.Te crede mata poate sati dea de 5 litri de combustibil:))))

Tu esti prostu site-ului ma 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Asta ar fi cam prima recenzie de genul, deci va rog sa nu îmi săriți la jugulara 😅

Vizitat madam asta acum câteva zile, sunt defel curios pentru tipele aste "high -class". Apelez și îmi spune ca ar avea loc timp la un 13:30.zis și făcut. Locația Mapeza 1 la G-uri dar cumva în spatele lor. Ma dirijează ea, avea vedere de la balcon,ma putea spiona tot timpul pana ce intram. Sun, îmi deschidă o alta domnisoara ce nu coincide cu pozele, super bronzata pentru gustul meu sincer, în lenjerie intima și tocuri, ma întreabă cât vreau sa stau și marc pentru o pedala,desi intenționând sa fac un dus pentru început ma informează ca pot face dus după ce plătesc.. Ok zic, apartament destul de ok, baie curata, prosop curat uscat. Ies de la dus și îmi iau timp sa o privesc mai îndeaproape, blonda botoxata inaltuta, zvelta la corp, frumusica, buna bună. Ma roagă sa ma apropii de pat sa ma fac comfortabil, ajuta cu glumita, și se apuca de oral în poziție capra, eu stand drepți. Se simte bine, deep cât de cât, are piercing în limba și se simte, destul de bine executat. Ii dau undeva la 8.5(am avut parte de mult mai bun). Trecem la treaba, o pun pe ea deasupra sa o pot admira mai bine, are silicoanele puțin cam prea mari as zice pentru tatele ce le poarta ea și se cunoaște, au cumva o forma de pepene alungit, nu prea pe gustul meu și nici nu te lasa sa 'te joci cu ele'. Deasupra se misca bine ba mai repede bai mai ușor, pasa se simte bine și ea de am și terminat cât am pus-o cu spatele la mine, șters, schimbat și plecat. 8.5 la oral, 9 la normal se misca destul de bine și ai priveliște, 8 gfe, politicoasa  vorbește frumos, dar se vede tenta ca vrea sa facă bani cât mai repede. Personal zic ca e ok per total pentru pofticioși și pentru ai cu buzunare mai adânci. Probabil pentru sume mai mari e mai "deschisa". 

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
1 oră în urmă, nicoty2000 a spus:

250/500 ca la PUF in Germania...🤣

Asteptam valul 2 de scumpiri...ca doar e pandemie.

A fugit si de la voi repede😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

stie cineva daca mai activeaza si unde, ce oras ? ... anuntul publi este jos  :( 

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 19 minute, nicoty2000 a spus:

O fi in vacanta in Maldive,ca a facut destui bani in viteza ultima data in Gl.😎

Sufera din dragoste😂😂a lasat o tatuatul ala sau l a lasat😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 27 minute, madalinmad11 a spus:

Sufera din dragoste😂😂a lasat o tatuatul ala sau l a lasat😂😂

Pai daca ea a pus botul ca ala o iubeste dar el baiat bun ne-o dadea si noua...ca sa faci.😀

E grele si cu dragostea asta.😀

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 11 minute, nicoty2000 a spus:

Salut! Ce vesti mai aveti de blonda?

Eu nu am mai vazut o pe site,posibil de acum sa apara pe treaba,poate si cu alte scoruri😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...