Sari la conținut

Galati - 0756624606 - Barbie silicoane botox tatoo


Postări Recomandate

Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 19 minute, nicoty2000 a spus:

Este futacioasa rau... dar si o buna actrita...eu zic ca se preface maxim ca sa te faca sa te simti bine😀

Ce mai conteaza ca se preface sau ca i place,te simti zeu cand o futi pe ea😂😂 poto sa o ai si de 10 cm si de 22 tot asa te face sa te simti,daca revine in oras deja are agenda plina din ce vad eu pe aici 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, madalinmad11 a spus:

Ce mai conteaza ca se preface sau ca i place,te simti zeu cand o futi pe ea😂😂 poto sa o ai si de 10 cm si de 22 tot asa te face sa te simti,daca revine in oras deja are agenda plina din ce vad eu pe aici 😂

Daaaa,  al de lingaii aia care doar culeg ce trebuie de aici in primul rand 😂🤣  nu mai ai loc de ei sa futi ceva calumea ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 9 minute, elprofesoare a spus:

cum se face ca barbie încă nu are cont aici?

Nu pare genul ala care sa o intereseze ce se scrie aici ...stie oricum ca e cea mai tare ...citeste pe aici mi-a spus ...deci o asteptam 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
2 minutes ago, gigi32g said:

Nu pare genul ala care sa o intereseze ce se scrie aici ...stie oricum ca e cea mai tare ...citeste pe aici mi-a spus ...deci o asteptam 😂

poate rămâne mai des pe la noi, se simte și ea ca acasă... :D

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 10 minute, nicoty2000 a spus:

Din pacate se pare ca "acasa"e Buzaul acum.E mai ferita aici.

Bucurati va de ea si tatuata😂  vad ca tatuata intra pe topicul asta sa vada ce zice lumea de "concurenta" 😂 mai vino si pe la noi andreea,dar pt baietii aia din lista ta daca preferi doar asa,ca de citit vad ca citesti!

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Cred ca i s au furat pozele,e prea pompoasa descrierea😂ea nunstiu daca ai vazut in toate anunturile care le a avut avea o descriere din maxim 10 cuvinte,se bazeaza mai mult pe socul vizual😂asta daca te tine buzunarul sa ajungi pana la ea....da cine stie poate a devenit scriitoare intre timp...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...