Sari la conținut

Noul "look"


Postări Recomandate

Sunt de acord cu voi. Site-ul nimfo pt mobil a devenit prea greoi, aglomerat, se misca mai incet, se potriveste mai mult cu ecranul unei tablete decat cu ecranul de smartphone. Si, facand abstractie de acest aspect de "pom de craciun", are nevoie de "retușări" serioase ca sa nu fie/devina foarte enervant (vezi cum arata postarile de pana acum care contin diacritice). Dar sunt si alte aspecte deranjante!

Sper sa nu pateasca si nimfomane.com ce a patit de ex. site-ul ematrimoniale.ro care nici in 5-6 luni de la schimbare nu a reușit sa revina din socul "update"-ului si modernizarii fortate, inutile si prost făcute.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 59 minute, bulangiuu a spus:

Nu imi place deloc... ii ca pula. Sper sa revina la vechea interfata.

Nu poți spune asa ceva. 

Dacă zici că-i ca pula și asociat spui ca nu-ți place, e nasol. 

Explicația e simpla: pula-i sfânta și nu o poți asocia cu asertiunea ca <nu-ți place>.

Pai dacă pula ta nu-ți place, ce altceva îți poate place? 

Link spre comentariu
Vizitator onlyme866
Reputație: 0
La 09.12.2020 la 8:02, andreif86 a spus:

Groaznic. Nu merg diacriticele, pozele mici, mi se pare super încărcat. Numai pot merge direct nici la ultima postare din anunțuri (sau încă nu m-am prins cum)

Nu tare îl mai pot folosi asa

Inainte ajungeai la ultima postare dacă apasai pe numarul ultimii pagini, dar acum cred ca merge dacă apesi pe numele topicului. Dar pare ca tine minte unde ai ramas si te redirecteaza acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Funcția de căutare nu merge tare bine, dă rateuri, în plus, poți face o căutare la 5 minute x(. Ca aspect, sunt obișnuit în mare, cam așa era pe info formatul. Pe varianta mobile când scriu o postare mai lungă are un anumit delay, se blochează, posibil de la browser. 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 minute, anymatoru_ a spus:

Later edit : nu am intrat o perioadă, s-a pierdut ceva? Nu mai găsesc recenziile mele la Raluca, Kataleya, Alexa, dacă nu mă înșel pe la finalul lui octombrie au fost. 

Tot ce s-a scris dupa 15 oct, pana la prima "cadere" a forumului de la sf lunii octombrie, se pare ca s-a pierdut ....

Iar la search, da-i direct pe Goagal , versiunea asta noua e mult mai bine indexata decat aia veche :rockettes-1

  • Like 3

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...