Sari la conținut

Forever Yong , îi troll sau clonă?


Vizitator lancelot

Postări Recomandate

Este "celebru" prostitution care isi dadea puncte la propriu profil cu mii de conturi clona de a ajuns la 1 milion de puncte la un moment dat, pana a ramas fara cont.

Si-a luat o mare muie de la inesuka cand a aflat ca defapt este catzel pizdel si i-a dat mare reveal

Apoi a votat o laika la premiile tarfelor, ca s-a indragostit de ea raluka7755

Ah da si crede ca eo sunt ba xoxo ba shaormaru ba rozkendra :))

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?

Asta cu punctele, nebun frate.

Dacă le-ar fi futut pe alea cu punctele :)))

Insa unii au rămas setați in trecut.

Astia care ma sug de puncte.

Mai băgați frate un pic de munca ca ati somat zilele astea.

F***-va in gura !!!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Elpofetițo, uiteti microbi,  forever young,  shaorma, Ștefan 717, eu Dorin ,vânătorpesti ăsta momentan îi tras pe linie moartă,  mai sunt vreo 5,6.... toți ăștia sunt lipiți de tine...80/ la sută din like urile tale ,sunt ale infecțiilor enumerate. Știu multe despre tine..răbdare. 

 Mergem înainte 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 8 ore, baiatul cu shaorma a spus:

parca nu te-am citat, dar e bine de stiut ca ai confirmat ce zic 

broasca raioasa

De fapt, tu ai confirmat că ești prost de bubui, din moment ce ai postat imediat după mine!

 

 

  • Like 2
  • Minus 9
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 8 ore, forever young a spus:

tu stii cel mai bine cum e sa traiesri cu bolilele psihice

schizo =)))

Boschetare! Poate te prind la ușa mea că  vi cu sorcova vesela 🤣adică vino bă să-ți umplu burta cu ceva .hahahajapopăndăuleofilit🤣

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 14 minute, picon a spus:

De fapt, tu ai confirmat că ești prost de bubui, din moment ce ai postat imediat după mine!

Nu te-ai săturat de 10 ani să înjuri, să jignești și să fii cel mai mare troll de pe forum? Chiar nu ai nici o altă pasiune? Nu există topic pe forumul ăsta pe care să nu fi defecat. A fi grobian și mitocan a căpătat un alt sens cu tine. 

Nu ar strica să fii mai tolerant, să nu mai fii atât de impulsiv și lipsit de orice urmă de bun-simț.

Se presupune că devenim mai înțelepți, calmi, toleranți odată cu înaintare în vârstă. Aparent tu devii mai acru, grobian, nesimțit și respingător.

Trist!

Așteptăm următoarea repriză de dejecții intelectuale ...

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 3 minute, iubesc_viata a spus:

 

Serios? Eu nu-l cunosc pe Picon,dar din ce am observat(câteva luni) el ripostează.  Stii cum este, ce simți, când niște agarici parliti te aleargă pe toate paginile, te jignesc, îți înjură familia etc. Pur și simplu Elprofesore nu-l suferă.  Din acest motiv ,golanii îl haituiesc...în fine nu stiu dacă pricepi.

Ps- nu toți putem fi zen ca tine... Ai susținerea mea Picon . Condiționată bineînțeles 🤣

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 13 minute, sinsins a spus:

Pentru cei care nu cred, ma gândesc ca eu si #lancelot nu putem scrie în același timp daca suntem clone, nu ?

Frate,  ăștia știu asta,  tu pricepi?  Uite eu sunt ce vor ei să fiu...hahahapisaciosilorsaraci..căh 🤣

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 11 minute, forever young a spus:

De cand ti-ai cusut limba de anusul lui picon, nici replicile tale nu mai sunt ce erau odata😉

un talent nu ai! 🤣  chichirău  hahaha pricăjitule🤣

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 15 minute, forever young a spus:

De cand ti-ai cusut limba de anusul lui picon, nici replicile tale nu mai sunt ce erau odata😉

Prostane, nu mă interesează minusurile tale...ca și comparatie, elprofesorului îi dai plus dacă postează un floc 🤣așa cățel lingău? Turbatule de vedetism hahahahajalamubei.

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

AJUTOR!!

Vă rog frumos ajutați-mă 😔, am pierdut-o pe  Miți,pisica mea ( Forever  Young)

 aspect Miti- urațică, cafenie, dolofană, ciacără, mustăciuasă, păduchioasă.

 GFE- se gudura drăguț, vine repede când îi arăți cașcaval, nu te plictisești în compania iei. 

Manichiură pedichiura-  jegoase ,pline de brânză, neîngrijite,  nu stă să o curăț, țipă. 

Oral, normal- din ce am observat că na o mai scot la iarbă verde....îi cam place să bage linba in cur la motani,  de futut, urlă nebuna!!😝 clar, îi place pula.

zona- parcul Carol.

Recompensă- 250.

Ps- imediat o recunoașteți pe Miti(Forever) dacă îi dați un șut în fund, miaună  ca turbata ""LANCELOT- LANCELOT.😄

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 6 ore, lancelot a spus:

AJUTOR!!

Vă rog frumos ajutați-mă 😔, am pierdut-o pe  Miți,pisica mea ( Forever  Young)

 aspect Miti- urațică, cafenie, dolofană, ciacără, mustăciuasă, păduchioasă.

 GFE- se gudura drăguț, vine repede când îi arăți cașcaval, nu te plictisești în compania iei. 

Manichiură pedichiura-  jegoase ,pline de brânză, neîngrijite,  nu stă să o curăț, țipă. 

Oral, normal- din ce am observat că na o mai scot la iarbă verde....îi cam place să bage linba in cur la motani,  de futut, urlă nebuna!!😝 clar, îi place pula.

zona- parcul Carol.

Recompensă- 250.

Ps- imediat o recunoașteți pe Miti(Forever) dacă îi dați un șut în fund, miaună  ca turbata ""LANCELOT- LANCELOT.😄

 Am primit câteva mesaje,  cică a gasit-o pe Miți...hm..nu o vreau pe jegoasa înapoi...să  spele cu ia pe cap. Hahahaundeaiunblatfă 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?
Acum 1 oră, lancelot a spus:

 Am primit câteva mesaje,  cică a gasit-o pe Miți...hm..nu o vreau pe jegoasa înapoi...să  spele cu ia pe cap. Hahahaundeaiunblatfă 🤣

Ia zi bai "nebunule", asta este Miti ?

Vai de plm cum va manipulează unii iar voi puneți botul ca niste catei in călduri:)))

Nu aveți decât insa ascunderea realității nu este o negare a ei 🙂

 

IMG-20201210-WA0014.jpg

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 1 minut, sinsins a spus:

Ia zi bai "nebunule", asta este Miti ?

Vai de plm cum va manipulează unii iar voi puneți botul ca niste catei in călduri:)))

Nu aveți decât insa ascunderea realității nu este o negare a ei 🙂

 

IMG-20201210-WA0014.jpg

 Ești pe aproape 🤣 Ăsta este poza de la whatap Elprofesorului...cu ea se lauda că îi motan...imputitul...stai că îi dau eu nucleara. 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?
Chiar acum, lancelot a spus:

 Ești pe aproape 🤣 Ăsta este poza de la whatap Elprofesorului...cu ea se lauda că îi motan...imputitul...stai că îi dau eu nucleara. 🤣

Auzi frate, da' te-ai gândit ca poate el este motanul ?

Hahaha

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?

Asta este de încălzire.

Bai frate, nu este fair deloc. L-am întrebat ceva în privat și l-am rugat sa fie sincer. El, ce face, lasa ca sinsin e fraier si o inghite.

Ok, am mers mai departe. Insa pana sa spui ca ma interesez de useri. Sa-mi bag plm daca m-am interesat de cineva. Insa el de unde știe? Pentru ca a întrebat. Pe cine ?

Pe ... alea din grup și de pe site. Normal :)))

Ma tot intrebam ce are motanul pe el ... din cauza lui am fost banat in oct. Fix asa ... un troll cu doua clone. Numai ca eu nu sunt clona nimănui.

Hahaha

Da-i tu nucleara. Eu ma culc ca mâine am o zi grea 🙂

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 1 minut, sinsins a spus:

Auzi frate, da' te-ai gândit ca poate el este motanul ?

Hahaha

 Eu îl știu, nu este, fetele care îl cunosc acum ...chiar se mirau."" Ăsta este Elprofesorul....da îl știu este un iepuraș..""

 Îi promit că  în curând...ne vom cunoaște...hahaha îl urc în copac.🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...