Sari la conținut

Forever Yong , îi troll sau clonă?


Vizitator lancelot

Postări Recomandate

  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona

Din nou te-ai dat de gol pentru a n-a oara ca iti place shaorma de pe clone cu care repeti aceleasi aberatii si vorbesti cu tine. Foarte urat ce faci, ataci pe toti la porunca altora din postura de sageata. Am citit si m-am minunat ... delir frate, pe bune acuma. Sinsin, nici stii cat de mic ai inceput sa fii. 

Offff , o zi buna 

  • Like 10
  • Haha 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 ore, sinsins a spus:

Încă ceva  ... forumul asta a fost si este borcanul cu miere pentru mulți insa, plm, nu toți au loc la masa, se știe. Eu, cand am început afacerea pe care o am, prima data m-am dus la OSIM, pentru e evita ce fac alții acum. Le place ceea ce vad si vor si ei. Cu munca mea :)))

Zilele trecute navigam la întâmplare si dau in plm de un site izbitor asemănător cu nimfomane, la denumire si platforma, insa cu domeniu .ro , cu putini utilizatori si, ghici, AndreeaDT are anunt acolo. Daca este tot al lui Pisicuts, plm, sa-i fie de bine, ii fac promo insa eu cred sincer ca nu. Tot vreo hidrocarbura de pe aici își face veacul.

Deci, din acest motiv, #nuvasufardeloc.

Dacă mâine pac sunt banat, plm, alt cont, viata merge mai departe. Dar voi muriți:) Daca sunteti banati, desigur.

Din moment ce @pisicuts este la butoane, ar putea sa lamureasca imediat cine este clona si mai ales a cui este.

Corect ?

🤔🤭🤭🤭

  • Like 7
  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?
Acum 1 oră, stefan717 a spus:

Din nou te-ai dat de gol pentru a n-a oara ca iti place shaorma de pe clone cu care repeti aceleasi aberatii si vorbesti cu tine. Foarte urat ce faci, ataci pe toti la porunca altora din postura de sageata. Am citit si m-am minunat ... delir frate, pe bune acuma. Sinsin, nici stii cat de mic ai inceput sa fii. 

Offff , o zi buna 

Bine Stefane, uite asa mai iesi si tu si scrii cate o balarie, tot la comanda.

Iar despre sageata, ce sa zic, esti prea p***t :)

Succes !

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Zanea
  • Oras:Zanea
1 hour ago, stefan717 said:

Din nou te-ai dat de gol pentru a n-a oara ca iti place shaorma de pe clone cu care repeti aceleasi aberatii si vorbesti cu tine. Foarte urat ce faci, ataci pe toti la porunca altora din postura de sageata. Am citit si m-am minunat ... delir frate, pe bune acuma. Sinsin, nici stii cat de mic ai inceput sa fii. 

Offff , o zi buna 

Ie tacanit 😂 pa sistem si pa depresie, haha

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 2 ore, stefan717 a spus:

Din nou te-ai dat de gol pentru a n-a oara ca iti place shaorma de pe clone cu care repeti aceleasi aberatii si vorbesti cu tine. Foarte urat ce faci, ataci pe toti la porunca altora din postura de sageata. Am citit si m-am minunat ... delir frate, pe bune acuma. Sinsin, nici stii cat de mic ai inceput sa fii. 

Offff , o zi buna 

Așa sclav prost ?Ai scris două rânduri și te-ai făcut bre de râs..  nici să plagiezi nu stii🤣B)Poc

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 2 ore, derwall a spus:

Din moment ce @pisicuts este la butoane, ar putea sa lamureasca imediat cine este clona si mai ales a cui este.

Corect ?

🤔🤭🤭🤭

un punct de vedere corect...bravo cois.  

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
La 11.12.2020 la 20:38, kasparian a spus:

1. Poate nu ai observat, dar subiectul nu este Forever young, acela e doar un pretext. Știi foarte bine la cine mă refer.

2. Da, pentru că Daniel e redus la tăcere de amenințarea banării. De asta îi iau partea lui, pentru că... cealaltă parte se descurcă foarte bine și singură, în plus nefiind în niciun pericol de a fi banat. Chiar din contră (nu că mi-aș dori, e doar o constatare).

3. Am "băgat-o" pentru că dacă era așa cum este calomniat pe aici, s-ar fi vorbit. Așa, în afară de una care ți-a prezentat o realitate falsă (sau, în cel mai bun caz, o neînțelegere), toate fetele sunt foarte ok cu el. Și nu pentru că are grijă la modul la care insinuezi tu, ci pentru că știe să se poarte.

4. Nu știu ce ți-a promis ție de zici că nu are cuvânt. Cât despre sutele de clone... îmi pare rău dacă la vârsta ta mai crezi în basme.

5. Nu te poate opri nimeni să continui, în afară de propria conștiință. Dar sper că ai constatat deja cât de singur ai început să fii. Eu am mai încercat să-ți întind o mână, probabil din naivitate, însă cei mai mulți te evită în tăcere.

Te salut, te rog nu te mai obosi să-mi scrii în privat.

Kaspariane ,ți-am raspuns la toate intrebarile tale ....cinstit...îmi asum ori ce..

Consider de azi că  ești linbistul nr1 al forumului...poc. 

 Nu-mi răspunde că  nu îți dă  voie lasul..

 Te-am rugat de câteva ori să  nu mai bați apropouri la adresa mea...ți-ai făcut rost de un prieten..

 Tu esti imparțial? Ai logică de santierist .

 Golanule, crezi că  mă deranjează nesimțirea ta?  

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Kasparian ar trebui să-ți fie rușine să folosești cuvinte pe care tu nu le înțelegi.  Gen...onoare ,respect, bun simț, lux, linșaj,  prietenie, respect, apreciere ,troll, clonă smd...ești pe lângă total...sincer ..te bănuiesc că ești analfabet funcțional, grad mare.poc.

Link spre comentariu

  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona
1 hour ago, sinsins said:

Bine Stefane, uite asa mai iesi si tu si scrii cate o balarie, tot la comanda.

Iar despre sageata, ce sa zic, esti prea p***t :)

Succes !

Vezi tu nenea ca nu sunt asa de naiv ca altii sa pun botul la magariile lui mata'. E duminica totusi, succes!

  • Like 10
  • Haha 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...