Sari la conținut

Sarah 0726821324


Postări Recomandate

On 5/15/2021 at 11:40 PM, pula_p60 said:

Se pare ca a si plecat! 

Nu prea a mai fost de gasit.  Eu am vizitat-o  cu cinci luni in urma. Da arata destul de bine. Ea este in poze si are labiile destul de mari. Eu am prins-o intr-o faza proasta. Se certase cu maica-sa  si inca mai plange "cu sughituri" si vomitase shiar. Dar am ramas ca era destul de draguta. Nu am fost prea incantat de prestatie, dar a fost acceptabil. Am sperat intr-o vizita ulterioara dar n-am mai  prins-o.

Cred ca merita atentie.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 2 minute, ale_xandru a spus:

Nu e ea,ai greșit :)) înseamnă că nu ai fost la ea...

Nu ,nu am fost pentru ca nu eram in tara cand ia era la targoviste,ploiesti si pitesti dar as vrea sa ma duc si nu o mai gasesc pe nicaieri acum sunt in tara pana prin octombrie as vrea sa ajung la ia numai pentru pasarica ei proeminenta 😁

Link spre comentariu
1 oră în urmă, pula_p60 a spus:

Nu ,nu am fost pentru ca nu eram in tara cand ia era la targoviste,ploiesti si pitesti dar as vrea sa ma duc si nu o mai gasesc pe nicaieri acum sunt in tara pana prin octombrie as vrea sa ajung la ia numai pentru pasarica ei proeminenta 😁

Da așa e ,are păsărică frumoasă,am fost de 3 ori la ea,mi a plăcut și mie mult ..

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 27 minute, ale_xandru a spus:

N am idee, poate mai vine pe la noi ,doar așa altfel nu știu cum ai putea da de ea...

Daca afli ceva te rog pune aici sau cel putin una cu pasarica ca a ei .Era corina de la bucuresti dar si ia se pare ca a plecat😥

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...