Sari la conținut

Masaj terapeutic Valu lui traian


Vizitator valjean

Postări Recomandate

Vizitator valjean
Reputație: 0

P.F.A. cu experienta in Valu lui Traian, jud. Constanta, execut masaj anticelulitic cu instrumente si creme de specialitate, somatic, reflexoterapie, detoxifiere si drenaj limfatic tuturor persoanelor doritoare, cu programare telefonica in prealabil, nu ma deplasez la client. Tratez diferite afectiuni: probleme cu organele interne, tensiune, hemoroizi, dependenta de alcool, tutun, dureri de coloana, atacuri cerebrale, incheieturi si tendoane, etc. ATENTIE, DOAR PROBLEME DE NATURA MEDICALA, NU SE FACE MASAJ DE RELAXARE SAU SPORTIV! Sedinta dureaza 75 de minute si costa doar 30 RON. Pentru programari si detalii sunati la numarul din anunt. Doamnele programează întotdeauna domnii!

Adaugat La 10:27, 21 noiembrie 2020

telefon 0720 578 256  

A fost cineva,pretul este incredibil

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

Bai frate au citit o caruta informatia dar nimeni nici un detaliu.Am sunat mi-a garantat veridicitatea anuntului,dar a spus ca atata timp cat Valu lui Traian e in carantina nu accepta decat clienti cunosuti.Asa ca mai avem de asteptat,eu sint adept al masajului terapeutic bun si merg relativ des,dar la pretul asta m-as duce zilnic....am aflat despre doamna de la maseuza cu salonul din Cobadin

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 14.12.2020 la 20:55, Valjean a spus:

Bai frate au citit o caruta informatia dar nimeni nici un detaliu.Am sunat mi-a garantat veridicitatea anuntului,dar a spus ca atata timp cat Valu lui Traian e in carantina nu accepta decat clienti cunosuti.Asa ca mai avem de asteptat,eu sint adept al masajului terapeutic bun si merg relativ des,dar la pretul asta m-as duce zilnic....am aflat despre doamna de la maseuza cu salonul din Cobadin

Si eu sunt un fan mare al masajului. Imi poti face niste recomandari, te rog? De 2 saptamani tot caut un masaj de relaxare bun.. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...