Sari la conținut

Yasmina 🤩😋💋 0733365250


Postări Recomandate

Acum 12 ore, carlos270 a spus:

Greșesti .....este chiar fata din poze .....n-are nici o treabă cu beatrice ..... toate pozele sunt alea ei .

cred ca pestele ei a facut treaba asta ca sa discrediteze mesajul meu... eu chiar daca nu am postat des sunt autentic. Poate sa se duca cei din clasele superioare pe acest forum acolo si sa compare daca nu ma credeti...este ea toata ziua. am batut drumul pana acolo degeaba. Ajung in fata usii de la etajul 1 pe bd unirii nr 59 si o vad pe bettyblue, ea imi spune "te-am mai vazut???" am fost demult la bettyblue si am stat aproape o ora, eu ii raspund "Pai am mai fost la tine, dar aveai alt nume..", ea dupa aceea "este probabil sora mea!"..."Ii spun ca ma retrag, nu dau 400 lei pt asa ceva..."

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

am prins manevra, a vrut sa copieze acest mesaj la mai multe fete autentice ca sa ma puna in aceeasi oala adminul cu celelalte conturi si sa ma blocheze. Dl Admin si toti cititorii pot vedea cine a dat primul mesajul si alte comentarii facute de mine sa traga concluzii daca sunt sau nu pe bune

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scz de mesaj, dar a copiat tot textul meu de la mesajele mele originale de sub topicul karina / anunturi. Si karina a dat dislike la toate postarile mele de peste tot ca sa imi reduca reputatia... ce frustrati :)))

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...