Sari la conținut

0746843174 Amalia


Vizitator wot

Postări Recomandate

Acum 22 ore, wot a spus:

Mare păcat de calitățile ei fizice! Nici nu are talent la sex dar nici nu vrea să asculte.

Cel puțin un săpun și o sticlă de spirt nu ar fi mare lucru, dar pur și simplu nu o interesează.

Măi fată, o apă de gură după felație e musai!!!!

Eu eram ăla care te înțelegea...

Mi am luat, mai rămâne sa îmi iau spirt ❤️, chiar îmi pare rău pentru atitudinea pe care v-am dat-o, nu sunt în apele mele de ceva timp, dar îmi revin(știu ca nu are rost sa ma scuz),chiar am sa îmi dau silința și am sa zâmbesc mai mult, chiar vreau sa învăț și am sa încerc sa va ascult pe fiecare în parte,dacă mai aveți sfaturi sa îmi dați, sa îmi scrieți aici(am sa îmi selectez clienții) ❤️

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 2 ore, AmaliaAmi19 a spus:

Mi am luat, mai rămâne sa îmi iau spirt ❤️, chiar îmi pare rău pentru atitudinea pe care v-am dat-o, nu sunt în apele mele de ceva timp, dar îmi revin(știu ca nu are rost sa ma scuz),chiar am sa îmi dau silința și am sa zâmbesc mai mult, chiar vreau sa învăț și am sa încerc sa va ascult pe fiecare în parte,dacă mai aveți sfaturi sa îmi dați, sa îmi scrieți aici(am sa îmi selectez clienții) ❤️

Sfatul meu e sa taxezi cu 10 lei minutul... 

După calculul meu la ce am citit pe forum la 100 de lei pe 10 minute se încadrează în tarif... Stai și tu mai relaxata și nu mai răspunzi la toți futacioșii (doar cronometrezi) sau îți cumperi un ceas cu cuc 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, AmaliaAmi19 a spus:

Mi am luat, mai rămâne sa îmi iau spirt ❤️, chiar îmi pare rău pentru atitudinea pe care v-am dat-o, nu sunt în apele mele de ceva timp, dar îmi revin(știu ca nu are rost sa ma scuz),chiar am sa îmi dau silința și am sa zâmbesc mai mult, chiar vreau sa învăț și am sa încerc sa va ascult pe fiecare în parte,dacă mai aveți sfaturi sa îmi dați, sa îmi scrieți aici(am sa îmi selectez clienții) ❤️

Sper sa nu iei toate astea ca un afront personal,doar sa tii cont cam ce ai avea de imbunatatit pentru ca toata lumea sa castige.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
On 9/16/2021 at 1:12 PM, AmaliaAmi19 said:

I took it, I still have to take alcohol ❤️ , I'm really sorry for the attitude I gave you, I haven't been in my waters for a while, but I'm coming back (I know there's no point in apologizing), I will really do my best and I will smile more, I really want to learn and I will try to listen to each of you, if you have any advice to give me, write to me here (I will select my clients) ❤️

Este interesant să citești telenovela și să te întrebi realitatea.  Într-adevăr, GFE are nevoie de zâmbete și de un mobil închis pentru a începe.

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Am revizitat ieri pe Amalia.

Mi-a făcut o bună impresie de data asta, a lucrat la atitudine, are apă de gură de calitate, săpun lichid, destul de curat în baie și cameră.

Același corp de invidiat, același chip frumos, aceleași servicii.

Am să mai revin, nu vreau să mai dau peste stăncuțe, guvizi și alte alea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 27.10.2021 la 23:49, locke a spus:

a mai fost cineva recent? 

Am ajuns eu la Amalia.In general nu prea s-a schimbat nimic,era putin fardata si mi s-a parut ca s-a ingrasat putin,dar are si sanii mai mari,parca.Nu s-a grabit,a fost ok,aceeasi locatie.Un plus ar fi ca e matinala

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 5 ore, kidney2015 a spus:

Nu înțeleg ce are special aceasta Amalia, fizic e de un 6,intelectual de un 3.

Domnule, te invidiez și îți mulțumesc că m-ai luminat!

Mie mi se părea că fizic arată de 10 și intelectual de 7. Dar este clar că doar din cauza mea că am nevasta urâtă și pentru că am eu IQ-ul scăzut.

Chapeaux bas!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
La 31.10.2021 la 12:56, wot a spus:

Domnule, te invidiez și îți mulțumesc că m-ai luminat!

Mie mi se părea că fizic arată de 10 și intelectual de 7. Dar este clar că doar din cauza mea că am nevasta urâtă și pentru că am eu IQ-ul scăzut.

Chapeaux bas!!!

same here.

asa e , doar ca lasa de dorit implicarea. dar e de inteles ... are de a face cu toate specimenele. ma tenteaza sa o revad desi eram hotarat sa n-o mai fac.... dar la ce japca e in prezent in targ...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 24 minute, locke a spus:

same here.

asa e , doar ca lasa de dorit implicarea. dar e de inteles ... are de a face cu toate specimenele. ma tenteaza sa o revad desi eram hotarat sa n-o mai fac.... dar la ce japca e in prezent in targ...

La fel am simtit si eu de aceea am revizitat-o,credeam ca s-a schimbat ceva...dar...nu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

A 2 a vizita la interval de cateva luni

Locatie centrala

Nu lucreaza pe programari, tre sa astepti sa termine cel dinaintea ta

Aspect sani 10

Servicii on 5 foloseste excesiv mana  mai mult laba decat altceva, nu asculta de indicatii, i am cerut sa l ia mai adanc s a facut ca nu ma aude, i am solicitat sa stea intr un fel sa vad nai bine ce face, n a cooperat/ np 5 o singura pozitie, finalizat in balon

Atitudine 0, plictisita rau, inexpresiva, nu stie sau nu vrea sa se faca placuta, nu ti face pe plac

Nu recomand, nu cred ca mai trec

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Asta este topicul care îți apare primul la căutare... cine e curios poate sa verifice....

Asa ca domnule wot mai lasa vrajeala....

Oricum fata este pusa pe japca și ar trebui redenumit topicul.... teapa, de evitat, fast fuck....

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 3 ore, kidney2015 a spus:

Amalia nu este și nu a fost niciodată frumoasa, falsa, intelectual e varză dar pretenții de mare divă. 

În concluzie e mai bine să-și schimbe meseria. 

Aici nu pot să nu fiu de acord cu tine, si-a greșit meseria.  Eu mi-am dat seama de asta după primele 5 minute petrecute cu ea.  Nu are nicio treabă  și chiar i-am zis să iasă din acest cerc vicios, să facă altceva ca asta nu e de ea. Ea....perseverentă, poate  vreun imbecili o exploatează, nu poate mai mult... cine mai stie?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Mare ȚEAPĂ cu Amalia! Fast fuck, sictir, plictisită. O bășinoasă 💨 căreia ii s-a urcat la cap. Sunt fete in oraș care fac meseria asta foarte bine, pleci de la ele cu genunchi tremurând și te fac cumva să vrei să revii cât mai repede să repeți experiență.

Amalia... nici măcar de palmares negativ nu e ce trebuie, de pozitiv nu își are locul. "Aia e... noi ăia proști și cu pretenții" 

 
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...