Sari la conținut

Bruneta frumoasa 0734396955


celibi

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare frati futaciosi,

Revin si eu cu o recenzie dupa o mai lunga perioada de timp, fapt datorat pandemiei de coronavirus. Avand chef de un futai neaparat am luat publi la rasfoit si am dat peste anuntul domnisoarei. Am sunat, era aproape de ora 14, iar tipa de abia se trezise, prin urmare a trebuit sa mai astept vreo 20 de minute sa se pregateasca. Revenit cu un telefon si m-a indrumat catre locatie. Ajuns acolo imi deschide usa o tipa bruneta, potrivit de inalta( in poze pare mai inalta chiar). I-am comunicat ca vreau sa raman o finalizare si am achitat 100 de Roni. Am optat pentru un oral protejat executat binisor, dupa care i-am cerut sa trecem in misionar. Mi-a spus dinainte sa nu o ating pe fata sau pe par, pentru ca nu-i place, si astfel m-am rezumat sa o sarut doar asa pe umeri. Am pompat ceva in misionar dupa care am schimbat pe la spate. La un moment dat m-a atentionat ca timpul e pe cale sa expire(mi-a zis ca la ea finalizarea e de 15 minute), am protestat eu dar pana la urma am lasat-o in pace. Nu mi-am dat drumul asa ca am ales o finalizare manuala pana la urma. Si acum notele:

Aspectul fetei: 8,5

Oral: 8,5

Normal: 7 -se putea mai multa implicare

Anal: Nu face

De recomandat: As mai reveni doar in lipsa de altceva

PS: La sfarsit cand eram deja imbracat si ma pregateam sa ies, se aude o bataie in usa ea deschide si vad un tip cu un teanc de bani in mana, o intreaba: A, esti ocupata? Si pleaca. Ea mi-a zis repede ca e proprietarul. Ce era sa mai zica?😀

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...