Sari la conținut

šŸ”„šŸ”„šŸ”„šŸ”„LARISSAšŸ”„0790320122šŸ”„TOPšŸ”„šŸ”„šŸ”„šŸ”„


larisa44

Postări Recomandate

Reputație: 2618
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

HelloĀ šŸ­šŸ˜›

PanaĀ la iesirea din tara m am gandit sa va fac o scurta vizitaĀ šŸ¤—

Voi fii disponibila de maine, impreuna cu o colega noua pentru cateva zile !!!

Am inceput lista programarilor ,pupiciiiiii cu sclipiciiiiišŸ¬šŸ„‚šŸÆšŸ˜‹ā¤

šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“aviary-image-1614594197222.jpeg.90da71e05d8fb5f47815a9b79a412529.jpegIMG-20210422-WA0002.jpg.02fdd2bb419b5856eff7dd32940793eb.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Le puteți trece la de evitat pe terminatele astea? Ce pana mea cu atĆ¢tea figuri pe cap... De unde ies comoarele astea frate? O muiere sănătoasă la minte e prea mult daca se cere? šŸ‘ŽšŸ‘ŽšŸ‘ŽšŸ‘Ž

Ā 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 2618
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii
Acum 4 ore, draxurel a spus:

Le puteți trece la de evitat pe terminatele astea? Ce pana mea cu atĆ¢tea figuri pe cap... De unde ies comoarele astea frate? O muiere sănătoasă la minte e prea mult daca se cere? šŸ‘ŽšŸ‘ŽšŸ‘ŽšŸ‘Ž

Ā 

Te curat eu aziĀ dupa topicul meu šŸ˜Š

  • Like 1
Link spre comentariu
5 hours ago, larisa44 said:

Aici gasiti recenzii recente šŸ’“

Ā 

Hai sa facem in schimb un de Cluj.

Vizitat fata la prima descalecare cand a venit cu Lorena. Atunci locatie era pe Constanta in apartamentul cu cada, decorat intr-un kitsch neo tiganesc vandut ca lux. Nu e vina fetelor dar in cele din urma am ajuns la concluziaĀ  ca se potriveste bine cu fata. Cu Larissa, in nici un caz cu Lorena care e o scumpa.

Atunci am mers pe intuitie si anume sitiam ca o sa imi fie mai greu cu prog la Lorena asa ca am facut prog la Larissa in aceeasi zi si a doua zi la Lorena.

Larissa e o sudista clasica de Ialomita, cu corp ok si abordare specifica. nu dau note la fiecare capitol dar un 7.5 cu indulgeta per general. Nimic special, tehnic, bani sa se faca si gata. Nu merita.

Partea pe care o sa insist in schimb e la plecare. Cat timp Larissa facea ce facea am socializat cu Lorena, m-am prezentat ca viitorul ei client de la ora X. Cum am zis o scumpaĀ  de fata. Cand sa ies, Lorena ma roaga daca nu pot asa cobor pana la Mega sa iau un pachet de tigari.Zic de ce nu, era aproape. Ma intorc, deschide Lorena, Larissa era prin apropiere dar nu m-a bagat in seama. Intreb daca e ok pachetul ca nu sunt fumator. Lorena imi spune ca nu sunt pt ea, is pt Larissa. Ma uit la Lariss asteptand un multunesc. Nici vorba. Lorena observa, imi multumeste ea, cum am zis fata de treaba si imi spune ca ma asteapta cu drag maine.

Am mai fos de cateva ori pe la fete. Doar la Lorena si am ignorat-o pe Larissa. Asa o sa fac si acum

  • Like 2
Link spre comentariu
1 hour ago, josephseed said:

Hai sa facem in schimb un de Cluj.

Vizitat fata la prima descalecare cand a venit cu Lorena. Atunci locatie era pe Constanta in apartamentul cu cada, decorat intr-un kitsch neo tiganesc vandut ca lux. Nu e vina fetelor dar in cele din urma am ajuns la concluziaĀ  ca se potriveste bine cu fata. Cu Larissa, in nici un caz cu Lorena care e o scumpa.

Atunci am mers pe intuitie si anume sitiam ca o sa imi fie mai greu cu prog la Lorena asa ca am facut prog la Larissa in aceeasi zi si a doua zi la Lorena.

Larissa e o sudista clasica de Ialomita, cu corp ok si abordare specifica. nu dau note la fiecare capitol dar un 7.5 cu indulgeta per general. Nimic special, tehnic, bani sa se faca si gata. Nu merita.

Partea pe care o sa insist in schimb e la plecare. Cat timp Larissa facea ce facea am socializat cu Lorena, m-am prezentat ca viitorul ei client de la ora X. Cum am zis o scumpaĀ  de fata. Cand sa ies, Lorena ma roaga daca nu pot asa cobor pana la Mega sa iau un pachet de tigari.Zic de ce nu, era aproape. Ma intorc, deschide Lorena, Larissa era prin apropiere dar nu m-a bagat in seama. Intreb daca e ok pachetul ca nu sunt fumator. Lorena imi spune ca nu sunt pt ea, is pt Larissa. Ma uit la Lariss asteptand un multunesc. Nici vorba. Lorena observa, imi multumeste ea, cum am zis fata de treaba si imi spune ca ma asteapta cu drag maine.

Am mai fos de cateva ori pe la fete. Doar la Lorena si am ignorat-o pe Larissa. Asa o sa fac si acum

Pai de ce vrei atentia si multumirile unei curve?Ā 
legat de recenzia ta Ai dreptate, Lorena merita šŸ’Æ, Larisa e mediocraĀ 

Link spre comentariu
13 hours ago, larisa44 said:

HelloĀ šŸ­šŸ˜›

PanaĀ la iesirea din tara m am gandit sa va fac o scurta vizitaĀ šŸ¤—

Voi fii disponibila de maine, impreuna cu o colega noua pentru cateva zile !!!

Am inceput lista programarilor ,pupiciiiiii cu sclipiciiiiišŸ¬šŸ„‚šŸÆšŸ˜‹ā¤

šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“šŸ’“aviary-image-1614594197222.jpeg.90da71e05d8fb5f47815a9b79a412529.jpegIMG-20210422-WA0002.jpg.02fdd2bb419b5856eff7dd32940793eb.jpg

Nu e nevoie , Poti sa iei avionul direct de la Cluj

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 1 oră, pustiu79 a spus:

1000 lei..trebe da fiti ultimele femei sa arunc atatia bani..pt o ora de sex

Total de acord. Mai ales că acum se deschid Terasele si cluburile și avem acces mai facil la o mulțime de fete faine

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sunt cativa idioti in Cluj, din cauza carora fetele nici nu vin, sau vin si pleaca imediat.

Ma adresez lor: Oare puteti sa facetiĀ oĀ recenzie decenta in care sa va exprimati experienta cu fetele ? Fara a jigni sau a vorbit total fara sens.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 04.02.2021 la 10:57, yasmina99 a spus:

Adresa exactă o vom comunica Ć®n momentul Ć®n care se stabilește o programare.Ā 

O zi frumoasa!

20210204_105541.png

Sunteți in București? Un nr de telefon?Ā 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Ǝnregistrează-te pentru un nou cont Ć®n comunitatea nostră. Este simplu!

Ǝnregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

Ɨ
Ɨ
  • Creează nouă...