Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 5 ore, -bojack- a spus:

După ce ajung la tine i-am făcut capătu' la jocul ăsta!

Hai la Timișoara odată!😬

Aici'şa facem invitatia🙂 pentru domnisoara summerland, dincolo a fost evitat raspunsul si s a "pierdut" postarea...

  • Like 2

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Și când (Nu dacă!!) ne onorează cu prezența, să facă cumva să vină împreună cu a ei colegă Larisa44 🥰

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 2 ore, farafiltre a spus:

Da, in formula completa (chiar si in 3 daca exista interes sa le insoteasca si @yasmina99 , si daca intentioneaza sa ramana cateva zile cat sa reusim sa ne cunoastem)

N am mai vb singur de ceva vreme, asta i ora potrivita🙂

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo
Acum 8 ore, farafiltre a spus:

Aici'şa facem invitatia🙂 pentru domnisoara summerland, dincolo a fost evitat raspunsul si s a "pierdut" postarea...

Am observat la colegii din Cluj că se simt tot mai "furați" in ultima perioadă, in cazul acesta chiar ii înțeleg, Lorena pare o fată de care să "ții cu dinții". De asta am evitat să-mi exprim dorințele aici, dar mesajul meu nu a trecut neobservat, când se va întâmpla nu știu, nu ne rămâne decât să așteptăm și să ne antrenam pentru"finală".

 

Acum 8 ore, Cozonac7 a spus:

Și când (Nu dacă!!) ne onorează cu prezența, să facă cumva să vină împreună cu a ei colegă Larisa44 🥰

Tu din nou îți dorești cam mult!😅

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, -bojack- said:

Tu din nou îți dorești cam mult!

Eu îmi doresc puțin... Din tot ce-i mai bun!! 😜

Fetele astea sunt bune rău!! 😍😍

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Am vizitat-o pe Lorena de 2 ori. Fara sa exagerez, este una dintre cele mai frumoase femei cu care am facut sex vreodata si are si acel ceva care sa te faca sa simti ca nu esti in compania unei femei oarecare. Este o tipa pe la 20 -23 de anisori, blonda, sanii mari siliconati, un fund foarte frumos, e bronzata si este foarte draguta si la fata. Lorena este o lady si cuvantul care o defineste cel mai bine este clasa. Stie cum sa faca o conversatie placuta, cum sa te intarate din cuvinte si cum sa te trateze in pat. Are si o piele catifelata, extraordinar de placuta la atingere. O sa spun doar ca m-am bucurat din plin de actiune si de pasarica aia tare dulce.

Am văzut-o si pe colega ei nu am vizitat-o este foarte frumoasa merita si ea încercată 

 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...