Sari la conținut

Cel mai bun oral


shopy11

Postări Recomandate

image.png.a1c4ddc407905c893e7d02c52bc27337.png

Acest site utilizează cookie-uri

 
 
 
 
 
 
 

Bună, sunt Paula poze reale! Ich sprehen Deutsche,English,Italiano

 
Valabil din 11.12.2020 12:52:44
Repostat automat
 
Salveaza anuntul pe mai tarziu
1 / 3 https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200709/0759/863f1057c7ab74fd66a829f7b56e1d52.jpg
 
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20200709/0759/863f1057c7ab74fd66a829f7b56e1d52.jpg
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20200709/0759/a7729da2c8d2780440849635916f7680.jpg
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20200721/1008/c5da586b1f0abcdc6727ac07b2826ff9.jpg
 
Descriere Matrimoniale

Blondă curată, cu bun simț ofer masaj pentru Domni manierati...pun accent pe igienă! doar la domiciliul meu in cartierul Ștrand.

 
 
Adauga fisier

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

 
Distribuie anuntul pe
 

https://feed.solads.media/feed.presearch.ashx?a=686409&sys=Solads&sl=1&n=1&ch=2009&u=REF&i=1&mt=1&cpw=300&cph=250&v=46&r=151273111&v=46

© Publi24.ro 2020 - portal de anunturi gratuite - v4.10.0

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 20 ore, cristiannnn89 a spus:

+1 Alina

Ma, Alice , era sa ma dea gata inainte sa sune ceasul, chiar daca e protejat 🙂

 

Acolo a intervenit si faptul ca arata foarte bine Alice si te-ai excitat prea tare, chit ca ii protejat😁😆

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Am enumerat în primul rând fetele din top pentru că toate merită, si cel enumerate merită sper sa nu fi uitat și alte fete îmi cer scuze pentru cele omise .

Dar cred că am devenit un pic cam comozi  și nu mai facem nimic să ne păstrăm. 

fetele de calitate în oraș și ne plîngem că avem numai petarde de pe Public. 

Și vai doamne nu mai avem calitate. 

Ieu zic hai sa facem un efort și acum după carantină Să merem la fete ,măcar la cele cu calitate și să mai și facem cite o recenzie pe forum că se pare că am devenit așa de comozi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Am enumerat în primul rând fetele din top pentru că toate merită, si cel enumerate merită sper sa nu fi uitat și alte fete îmi cer scuze pentru cele omise .

Dar cred că am devenit un pic cam comisionul și nu mai facem nimic să ne păstrăm. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Cred că ar trebui să facem un efort  ,că sunt convins că majoritatea ați fost și în carantină la fete,ori va fost frică să faceți recenzii, ori nu ați vrut ,dar ie păcat  să pièrdem fetele bune și fiți obiectivi și scrieti și de bine și de rau dacă ie cazu 

Link spre comentariu

  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Treaba cu nr de recenzii, e oarecum relativa. Da e foarte bine primita o recenzie la o fata fără un istoric sigur, mai ales la noi pe oraș. Dar deja la o fata la care eu, de ex, deja am lăsat mai mult de 5-6, as zice ca încă una la fel ca celelalte din urma ar fi total deprisos. Doar sa ma anunț ca plm, am mai fost o data sa fut, mi se pare ușor deplasat. Probabil o sa mai fac la un momentdat ca să concluzionez mai multe vizite în cazul respectiv. 

Ca să fie și on topic, recomandările mele pt cel mai bun oral, ar fi Alina, Cristina, Rebeca. Le-am ordonat alfabetic, ca să nu pun nicio urma de subiectivitate aici. La capitolul oral, stau foarte bine toate 3. Cum am zis mai sus, mai arunca un ochi userul pe fiecare topic sa vadă ce vine "la pachet". Și alege el subiectiv pt el. Ca probabil degeaba zic ca pe locul 1 e fata X...ca e părerea mea subiectiva, fata a bifat cel mai bine, ce îmi place mie. Doar poate dansului ii place altceva, și atunci subiectivismul meu nu e în ton cu al lui, și as putea sa ii dau o varianta care lui sa nu i se para tocmai cea mai buna. 

La fel și în recenzii, încerc sa dau cât mai multe detalii, ca să vadă cât mai multa lume ce particularitate are fiecare fata. Ca degeaba scriu ON și arunc lângă o nota. Ca e cam egal cu zero. E părerea ta subiectiva acolo nota. Dar dacă mai zici ca na, atenție la oo, sau sloppy, hard/soft ore, deepthroat, etc, etc. Își face fiecare idee despre ce conține acel ON, și nivelul prestației. 

Și ca să dau un exemplu concludent, ca să va faceți idee la ce m-am referit. Pot sa vin și sa ii zic lu Nelu, "ba pla, cartofii de la Lidl sunt de nota 10". Doar ca la Lidl vând doar cartofi roșii, care îmi plac mie. Și lu Nelu ii plac cartofii normali. Se duce omul încrezător la Lidl sa ia cartofi și vede ca de fapt ce ii place lui, aia n-au. Dacă ii spunea "ba, cei mai buni cartofi roșii ii găsești la Lidl", atunci omul știe sa nu se ducă ca lui nu ii plac acel tip. 

Fix asa e și la fete. Sa arunci un "ON 10"...care la tine a însemnat hardcore și sloppy, pt cineva la care ii place softcore și doar puțin umed, o sa fie considere ca tipa nu merita 10. Detaliile sunt importante. 

Și știu ca unele fete nu prefera recenziile "bogate". Ok...dar recenziile fără detalii, aduc clienți cu așteptări de la notele alea. Și dacă preferințele clienților nu sunt la fel cu stilul de prestație al fetelor, atunci se nasc controversele și neîncrederea fata de anumiți useri. Vorbiți și dați detalii, ca aia va ajuta și pe voi, și pe fete. Una e sa știi când mergi la o fata, în ce consta ON-ul ala de 10. Și la fel și pt fata, e mai bine sa știe ca ii vin clienți care sunt în concordanta cu stilul lor de a presta. 

Nu va pierdeți în dulcegării și laude, dacă faptele concrete nu le bifați. Dacă spuneți clar ce și cum, atunci mai merg și chestii de genul, pt ca practic mai "înveselești" situația, nu faci ceva strict tehnic. Dar dacă ție îți lipsește partea tehnica, și pui doar păreri, atunci e ca și când ai terminat un liceu cu profil filologic și te duci sa dai la facultate la inginerie. Practic fix ce ai nevoie, îți lipsește. 

Mi-am permis o paranteza mai mare ca să subliniez mai multe aspecte care oarecum, au legătură cu topicul. Merci! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...