Sari la conținut

Fete din judetul arad


florinmar

Postări Recomandate

Am facut si un topic unde sa fie puse postari si despre fete care presteaza pe bani din restul judetului, de catre cei care le cunosc personal. Am observat ca avem doar fete din arad sau ceva saloane de masaj de la periferia aradului, oare in restul judetului, prin ceva sate "cu peisaj frumos" sa nu fie nici una? .. nu se poate. Sa nu se inteleaga gresit, ca nu vreau sa merg in arad pentru ca eu chiar sunt din arad si de asta as incerca ceva nou, ceva mai...cu un farmec rustic. Va rog mult pe cei care cunoasteti sa ne dati numere, locatii, descrieri si poze daca se poate. Va multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

ai dreptate,

 

multa lume mai merge prin alte localitati din jud. Arad (Curtici,Ineu,Pancota etc) si n-ar strica sa stim daca presteaza cineva p-acolo.

 

bafta!

 

Am facut si un topic unde sa fie puse postari si despre fete care presteaza pe bani din restul judetului, de catre cei care le cunosc personal. Am observat ca avem doar fete din arad sau ceva saloane de masaj de la periferia aradului, oare in restul judetului, prin ceva sate "cu peisaj frumos" sa nu fie nici una? .. nu se poate. Sa nu se inteleaga gresit, ca nu vreau sa merg in arad pentru ca eu chiar sunt din arad si de asta as incerca ceva nou, ceva mai...cu un farmec rustic. Va rog mult pe cei care cunoasteti sa ne dati numere, locatii, descrieri si poze daca se poate. Va multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

in urma cu un an era o fata la Lipova care presta cu 150 lei pe ora nu mai retin exact numele are 22 de ani arata bine supla brunetica vesela si ff docila. Sugea fenomenal si ii placea sa se futa. Nr de tel este 0746474211 insa repet eu nu mai stiu nimic nu am mai cautat-o nu stiu cat de activa mai este ...dar oricum merita incercata daca mai presteaza.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

la lipova e mereu plin de fete,la popasul mara, mai ales seara dupa lasarea intunericului.pentru tote gusturile, slabe,grase ,ieftine sau scumpe .merg atit in masina cit si la hotel ;camerele costa 110 lei, tariful in masina este in jur de 50  lei ,la urgenta .in afara de profesioniste se gasesc de multe ori si amatoare.de-a lungul anilor am gasit acolo surprize frumoase.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

editat bruneta, sani mari, 200 ron ora oral si normal, frumusica, nu are locatie

editat inaltuta, bruneta, simpatica, buze pline, stramta :) 100 ron numarul oral si normal

editat slabuta, brunetica, 150 ron nr...pentru ultimile doua multumiri lui ylin_ylin.. :) nu este meritul meu 

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ce scumpi sunteti la informatii cand vine vorba de fete noi :)

 

Inna " lucreaza " doar in Seitin? Vine doar la hotel? 

 

E mai usor sa va intreb pe voi pentru ca fătuca are iubit ( nu poate vorbi tot timpul, si trebuie sa fi destul de discret ).. Cu cat mai multe informatii avem aici, cu atat e mai usor de programat o intalnire :)

 

P.S: Referitor la cum arata. Eu am vazut-o de cateva ori ( coincidenta, am fost in acelasi liceu ). Intradevar, la fata e de nota .. 6-7 ( 8 cu indulgenta ). La corp arata de un 9.. 

A, si sa nu uitam.. inca din liceu am auzit ca face o treaba de nota.. 10! :)

 

Revin cu o recenzie cand ajung la ea!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...