Sari la conținut

Diana 0729.645.758


Postări Recomandate

  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Buna!

 

Numele meu este Diana si am 36 de ani.O doamna matura cu forme. Educata si cu bun simt.

Sanii nr. 4-5 naturali 100%. Pozele sunt ale mele si sunt reale.

Deci, pentru iubitorii de forme mai marisoare cred ca sunt ceea ce va doriti.

Va astept in locatia mea din zona Dristor.(CAMIL RESSU)

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la: 0729 645758 sau WhatsApp ,SMS sau PM.

Daca exista comunicare si o igiena corporala adecvata, eu va pot oferi:masaj de relaxare, french kiss, contact oral protejat/ neprotejat(igiena maxima),contact normal obligatoriu protejat.

Ca parte financiara am urmatoarele tarife:

30 minute/ 1 finalizare – 100 Ron

60 minute/ 2 finalizari – 200 Ron

 

 

 

 

15.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat sâmbăta seara.....atitudine foarte profi pentru mine....comunicativă....am stat la un oral din vina mea.....ce mi-a placut ca nu s-a lasat.....a muncit intra-adevar....exprienta foarte buna....nu o descriu...note...                                 Locatie 9,5....baie cu geluri , primit prosop curat....                                     Oral : 10....pentru mine....                    Normal:nu am incercat                        Gfe:nu dau nota....fiind vina mea....dar a fost comunicativa , lipicioasa....eu am sa reveni.

Link spre comentariu

Buna seara,

Tocmai ce am plecat de la domnisoara si tin sa va anunt ca, acum cu perioada sarbatorilor, Diana este cea mai buna "gustare" dintre mesele zilei. 

O prezența extrem de placuta, comunivativa, deschisa si cu simtul umorului. Am venit pentru corpul sau (pentru iubitorii formelor) insa am plecat de la o prietena.

Notele ar fi o insulta, sincer fiind, pentru ca ar cataloga o fata foarte dulce, ca fiind un obiect. Gresit sa ii dau note. Injurati-ma daca aveti pareri contradictorii.

Diana, te respect si te ador pentru caracterul de care dai dovada (si nu numai ... hai sa nu neg ce m-a adus la tine in the first place...). 

Nu te schimba!

Atat Dianei cat si voua va urez sarbatori fericite si un an macar putin mai bun decat asta!

Te pup Diana, 

Alex

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0
8 minutes ago, alexdrag said:

Buna seara,

Tocmai ce am plecat de la domnisoara si tin sa va anunt ca, acum cu perioada sarbatorilor, Diana este cea mai buna "gustare" dintre mesele zilei. 

O prezența extrem de placuta, comunivativa, deschisa si cu simtul umorului. Am venit pentru corpul sau (pentru iubitorii formelor) insa am plecat de la o prietena.

Notele ar fi o insulta, sincer fiind, pentru ca ar cataloga o fata foarte dulce, ca fiind un obiect. Gresit sa ii dau note. Injurati-ma daca aveti pareri contradictorii.

Diana, te respect si te ador pentru caracterul de care dai dovada (si nu numai ... hai sa nu neg ce m-a adus la tine in the first place...). 

Nu te schimba!

Atat Dianei cat si voua va urez sarbatori fericite si un an macar putin mai bun decat asta!

Te pup Diana, 

Alex

Recenzia trebuia scrisa pe topicul ei dedicat, unde citesc toti userii, nu aici la anunturi.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Numele meu este Diana si am 38 de ani.O doamna matura cu forme. Educata si cu bun simt.

Sanii nr. 4-5 naturali 100%. Pozele sunt ale mele si sunt reale.

Deci, pentru iubitorii de forme mai marisoare cred ca sunt ceea ce va doriti.

Va astept in locatia mea din zona Dristor.(CAMIL RESSU)

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la: 0729 645758 sau WhatsApp ,SMS sau PM.

Daca exista comunicare si o igiena corporala adecvata, eu va pot oferi:masaj de relaxare, french kiss, contact oral protejat/ neprotejat(igiena maxima),contact normal obligatoriu protejat.

Ca parte financiara am urmatoarele tarife:

30 minute/ 1 finalizare – 100 Ron

60 minute/ 2 finalizari – 200 Ron 

 

20200930_163902.jpg

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...