Sari la conținut

0740557420


Vizitator madxtaz

Postări Recomandate

Vizitator sly1984
Reputație: 0

Salutare, 

Tocmai ce m-am întors de la aceasta domnișoară și a fost o experienta super. Pot spune ca e o fata slim sânii medii în schimb compensează cu funduletul bombat, iar ceea ce contează cel mai mult ca este foarte curata și miroase bine.                     Ca și locație o sa va dea ea detaliile. 

Acțiunea s-a desfășurat cu sărutări, mângâieri după care a trecut la un oral aproape perfect unde am și finalizat. După care am fumat câte o țigară am stat câteva minute la discutii(ai ce vb cu ea) și a început partea a doua cu un oral la fel de bine executat pana sa trezit soldatelul după care pus prezervativ schimbat câteva poziții și finalizat. Se vede ca ii place ceea ce face geme frumos, pune pasiune și cel mai important e ca nu e cu ochii pe ceas și nu te grăbește deloc, face FK și GFE destul de ridicat. 

Cadoul este 100 fin cu 200 ora. 

Per total m-am simțit super bine în compania ei și cu siguranță voi mai reveni. 

Te pup. 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Neamț
  • Oras:Piata Neamț
Acum 1 minut, milan06 a spus:

Voi a-ti fost norocosi, eu am sunato si mi-a zis zona unde sa ajung si dupa nu a mai raspuns

Scuze. Primesc foarte multe telefoane și nu mai pot face față. Cel mai bine este să îmi lăsați mesaj și eu o să vă sun in cel mai scurt timp ♥️

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Neamț
  • Oras:Piata Neamț

Bună! Vreau să vă spun că pe data de 2 ianuarie plec definitiv din acest oraș! Și nici meserie nu mai practic! Deci cine dorește să vină mai sunt până pe 2 ianuarie! Vă rog să nu sunați lasati-mi mesaj și eu am să vă programez. ❤️ Nu răspund la telefon deoarece nu fac față. ❤️

La 22.12.2020 la 21:49, milan06 a spus:

Voi a-ti fost norocosi, eu am sunato si mi-a zis zona unde sa ajung si dupa nu a mai raspuns

Scuze. Primesc foarte multe telefoane și nu mai pot face față. Cel mai bine este să îmi lăsați mesaj și eu o să vă sun in cel mai scurt timp ♥️

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Neamț
  • Oras:Piata Neamț
La 24.12.2020 la 13:35, antonvass a spus:

S a cam stricat treaba de la atatia care o lauda. E ca la medici...pacientii strica. Tipa deja face nazuri la telefon, mormaie, nu se intelege ce spune, mereu e ocupata. Eu cred ca laudarosii sunt pusi de ea.

Eu nu pun pe nimeni să mă laude clienți mei fac ce vor. Îmi cere scuze încă o dată pentru neseriozitate la telefon dar trebuie să înțelegeți că pe 2 cum știți plec din oraș și am și alte probleme. Cel mai sigur lăsați mesaj cu programări așa e cel mai simplu. 😍😘😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:London
  • Oras:London
Acum 12 ore, Beatrice1244 a spus:

Eu nu pun pe nimeni să mă laude clienți mei fac ce vor. Îmi cere scuze încă o dată pentru neseriozitate la telefon dar trebuie să înțelegeți că pe 2 cum știți plec din oraș și am și alte probleme. Cel mai sigur lăsați mesaj cu programări așa e cel mai simplu. 😍😘😘😘😘😘😘😘

Dar ce probleme ai pui? Ai zis ca nici nu vrei sa mai ( fuți) practici dupa 2 ianuarie. Nu ti mai place sau ai probleme medicale? Poate si noi astia care am fost pe la tine ar trebui sa mergem la un consult?

Link spre comentariu
Vizitator 1ronin
Reputație: 0

Fata asta mi-a facut ziua care m-a  binedispus 😂

Eram la intrare in oras,o sun,imi spune serviciile si pretul si-i spun ca ajung in 10min la locatie,la care ea hai,vino odata!;cand ajung la bon gusto o sun din nou si-mi spune ca s-a pierdut!Initial nu prea am inteles ca vrea sa zica,pe urma realizez ca s-a ratacit in oras 😂 ;ai cer sa-mi spuna ce vede in jurul ei si era la teatrul tineretului,adica max juma` de km mai incolo!

Ma duc sa o i-au cu masina,unde o gasesc in slapi si subtire imbracata, timp in care conversam,nici fata asta nu-mi pare prea normala,de altfel e fata simpla de la tara dupa felul in care vorbeste si se exprima.Am dus-o la locatie dar nu am mai urcat,ca nu ma atragea gasind un oarecare pretext pt a pleca,macar am dus-o acasa 😂

Fata are maxim 1.65 si nicidecum 1,75,la corp nu arata rau din ce am vazut,dar are o fata banala care nu m-a atras,in schimb are ochii frumosi.

Oricum,m-a distrat faza intamplata 😂

Link spre comentariu
Vizitator madxtaz
Reputație: 0
Acum 23 ore, 1ronin a spus:

Fata asta mi-a facut ziua care m-a  binedispus 😂

Eram la intrare in oras,o sun,imi spune serviciile si pretul si-i spun ca ajung in 10min la locatie,la care ea hai,vino odata!;cand ajung la bon gusto o sun din nou si-mi spune ca s-a pierdut!Initial nu prea am inteles ca vrea sa zica,pe urma realizez ca s-a ratacit in oras 😂 ;ai cer sa-mi spuna ce vede in jurul ei si era la teatrul tineretului,adica max juma` de km mai incolo!

Ma duc sa o i-au cu masina,unde o gasesc in slapi si subtire imbracata, timp in care conversam,nici fata asta nu-mi pare prea normala,de altfel e fata simpla de la tara dupa felul in care vorbeste si se exprima.Am dus-o la locatie dar nu am mai urcat,ca nu ma atragea gasind un oarecare pretext pt a pleca,macar am dus-o acasa 😂

Fata are maxim 1.65 si nicidecum 1,75,la corp nu arata rau din ce am vazut,dar are o fata banala care nu m-a atras,in schimb are ochii frumosi.

Oricum,m-a distrat faza intamplata 😂

E sărăcie frate, n-ai de unde n-ai cu cine, spor la ciocane

Link spre comentariu
Vizitator Johnjohn420
Reputație: 0
On 12/22/2020 at 7:21 PM, Beatrice1244 said:

Te pup scumpul meu 😍❤️❤️❤️❤️😘❤️❤️😍😘❤️❤️

Disponibil pentru mesaje prin WhatsApp?  Engleza preferată, dacă este posibil. 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...