Sari la conținut

Omegle aka OmeTv😂😏🤔


Postări Recomandate

  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila

Din dinastia mirc...acum câțiva ani și recent am intrat și pe acest site . ...și ce să vezi ...se face laba la greu...copile și copii minori expuși de bună voie, vulnerabilități... in ce lume trăim?

De ce unii părinții nu își supervizează copiii cum trebuie?

 

 

Link spre comentariu
  • deliaro_deep a schimbat titlul în Omegle aka OmeTv😂😏🤔
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
Acum 6 ore, marti13 a spus:

😃

Tu consideri ca parintii tai te-au supervizat cum trebuie ? Intreb pentru un prieten.

Nu eu sunt subiectul în acest topic🙂

Ori răspunzi la ce am întrebat mai sus..ori... orice comentariu ce este în afara temei menționate nu se va lua în considerare 🥳

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 9 minute, deliaro_deep a spus:

Nu eu sunt subiectul în acest topic🙂

Ori răspunzi la ce am întrebat mai sus..ori... orice comentariu ce este în afara temei menționate nu se va lua în considerare 🥳

Hai fi sincera, si spune-ne la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala. Ca sa vedem daca si tu la randul tau ai fost supervizata cum trebuie. 

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 7 ore, marti13 a spus:

😃

Tu consideri ca parintii tai te-au supervizat cum trebuie ? Intreb pentru un prieten.

 

Bre, de cum au procedat părinții ei, nu e ea responsabilă...poate s-au purtat bine sau nu, important e că ea realizează că lucrurile alea se întâmplă prea repede pentru copii, cine știe...poate chiar prin prisma unei experiențe personale. Din ce postări am văzut eu la Delia...e o tipă inteligentă, veselă, cu mult umor și cu înclinații artistice, poetice 😃 și cred că ar fi o mamă cu foarte mare grijă pt copiii ei, poate chiar e... că nu știu dacă are copii. 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
Acum 1 minut, cincistele a spus:

 

Bre, de cum au procedat părinții ei, nu e ea responsabilă...poate s-au purtat bine sau nu, important e că ea realizează că lucrurile alea se întâmplă prea repede pentru copii, cine știe...poate chiar prin prisma unei experiențe personale. Din ce postări am văzut eu la Delia...e o tipă inteligentă, veselă, cu mult umor și cu înclinații artistice, poetice 😃 și cred că ar fi o mamă cu foarte mare grijă pt copiii ei, poate chiar e... că nu știu dacă are copii. 

 

Dap.. am 6 motani 🤓Cred că am mai scris mai demult..nu îmi doresc copii 😉

Link spre comentariu

Prima dată te simți ciudat când te naști, după cum poate confirma fiecare :)

Dupa aceea totul intra oarecum in normal, ești otova cu ceilalti copii până la 11 sau 12 ani când iar incepi sa te simți diferit. E nevoie sa te reîntorci la sincronizarea generala. 

Doar labă pe net și vorbe aiurea scrise pe telefon nu ajuta prea mult, sunt trei ritualuri magice care re-echilibrează fluidele. Magia sexuală care bagi una in una, magia dragostei, care nu se discută și magia cuvintelor. 

Sex fac și insectele, empatie au și pisicii dar la oameni e și cu vorbe. Trebuie sa spui ca bărbat vorbele magice cu siguranța că duhul dragostei e duhul sfânt care te face episcop și papă la 12 ani.

Adica fiecare e capabil sa se cunune singur sa nu aștepte la părinți, la situația economică, politica, la mode etc. etc. Cu ce ritual ii vine in cap in momentul ăla :)

PS: Motăneii nu sunt copii, daca faci un copil iar te vei simți ciudat, iar devii altcineva etc. 

Și în viața viitoare la fel, nu mai ești tu ești altcineva 

ad infinitum

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
Acum 12 minute, vitesse17 a spus:

Prima dată te simți ciudat când te naști, după cum poate confirma fiecare :)

Dupa aceea totul intra oarecum in normal, ești otova cu ceilalti copii până la 11 sau 12 ani când iar incepi sa te simți diferit. E nevoie sa te reîntorci la sincronizarea generala. 

Doar labă pe net și vorbe aiurea scrise pe telefon nu ajuta prea mult, sunt trei ritualuri magice care re-echilibrează fluidele. Magia sexuală care bagi una in una, magia dragostei, care nu se discută și magia cuvintelor. 

Sex fac și insectele, empatie au și pisicii dar la oameni e și cu vorbe. Trebuie sa spui ca bărbat vorbele magice cu siguranța că duhul dragostei e duhul sfânt care te face episcop și papă la 12 ani.

Adica fiecare e capabil sa se cunune singur sa nu aștepte la părinți, la situația economică, politica, la mode etc. etc. Cu ce ritual ii vine in cap in momentul ăla :)

PS: Motăneii nu sunt copii, daca faci un copil iar te vei simți ciudat, iar devii altcineva etc. 

Și în viața viitoare la fel, nu mai ești tu ești altcineva 

ad infinitum

 

Câtă profunzime 😉

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
  • Telefon: 😉0737439019😎
  • Oras:Sector 3, 0737439019😎
  • Disponibila
Acum 3 ore, vitesse17 a spus:

Și la menopauza iar... dacă apuci.

Dar nu te interesează asa mult

☺☺☺

O apucăm amândoi dacă e...ce zici ?🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...