Sari la conținut

Beatrice (In vizita pentru câteva zile) 0730442410


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună dragilor,

Ma numesc Beatrice și voi fi pentru câteva zile la voi în oraș.  

SERVICII:

   ORAL (ÎN FUNCȚIE DE IGIENĂ)

NORMAL (DOAR PROTEJAT)

SĂRUTĂRI CORPORALE

SEX ÎNTRE SÂNI

MASAJ DE RELAXARE

FINALIZARE ORALĂ +50 LEI

PREȚURI:

100 LEI FINALIZAREA (MAXIM 30 MIN)

200 LEI ORA (60 MIN)

 

Vă pup și vă aștept cu drag!❤

Link spre comentariu
Vizitator sorina80
Reputație: 0

Am fost la Beatrice, pentru cui ii plac fetele plinuțe este ce trebuie! Se implica, oral nota 9,normal nota 8, ii ok ca comunica și ca nu ii mecanica. 100lei finalizarea. Merita vizitată!

Link spre comentariu
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA

Mi se pare ca esti cam neserioasa, te-am sunat sa imi dai detaliile si tot apoi cand mi-ai zis adresa am ajuns aproape de locatie si te-am sunat de cateva ori sa imi dai numarul de apartament nu ai mai raspuns ba iti suna ocupat ba nu stiu ce, am asteptat 10 minute nu am vazut ca nu raspunzi am si plecat, de evitat cel putin pentru mine poate o fii avut domnisoara treaba sau alt client dar nici sa dai detalii la client si apoi cand te suna sa nu-i mai raspunzi, in fine.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 29 minute, jjaggulani a spus:

Mi se pare ca esti cam neserioasa, te-am sunat sa imi dai detaliile si tot apoi cand mi-ai zis adresa am ajuns aproape de locatie si te-am sunat de cateva ori sa imi dai numarul de apartament nu ai mai raspuns ba iti suna ocupat ba nu stiu ce, am asteptat 10 minute nu am vazut ca nu raspunzi am si plecat, de evitat cel putin pentru mine poate o fii avut domnisoara treaba sau alt client dar nici sa dai detalii la client si apoi cand te suna sa nu-i mai raspunzi, in fine.

Dragule, țin să menționez că spun la telefon Ca prefer să fiu sunată înaintecu 15 min (tocmai ca sa nu se întâmple neplăceri din acestea) ,majoritatea nu sunați înainte de a ajunge si de aceea se intampla din acestea. Seară frumoasă!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...