Sari la conținut

Fete la stradă- Peco Petrom


ermes82

Postări Recomandate

  • Oras:Drobeta-Turnu Severin
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin

Salutare!

Pentru binevoitorii de fete la strada, pot să fac o recomandare.La Peco OMV pe Calea Timișoarei activează o tipă mai plinuță, brunetă,Ana zice că o cheamă, are in jur de 35 de ani.Fata face un oral demențial, foarte curată , o tipă cu care chiar ai ce să discuți.Fata a mai activat și pe la parcarea de la Valea Cernei de pe lângă Orșova o perioadă și pe Balota. În funcție de persoană accepta și CIM.

 

Ciocane tari!

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

Tot Ana s-a recomandat și la mine. Așa e cum a spus si ermes82. Fata poate duce o conversație bună in timpul pregătirii pt acțiune, igiena e ok, la oral chiar știe ce face și în funcție de igienă acceptă CIM executat bine de tot. Nu te lasă liber pînă nu eliberezi tot si e atentă să nu te murdareasca. Normal nu am incercat.

Preț 50 lei cu CIM.

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin
Acum 2 ore, geo_mh a spus:

Salut, mai activează? Aș vrea să-i fac o vizită în zilele următoare 

Salut!

 

O găsești de regulă după 5 după amiază, până pe la ora 8.

 

Nu vine chiar în fiecare zi ,treci prin zonă poate ai noroc să o întâlnești.Nu mai am numărul ei de telefon că ți-l ofeream fără rețineri.

 

🔨 🔨 🔨 tari !

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Am trecut luni (1.03) si am văzut o fata, dar nu am știut dacă e ea. Mai știe cineva ceva de ea sau se poate sa o descrieți cat de cat poate e cea pe care am văzut-o ? Sau alte recomandari (inafara de Cambera) ?

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

Cea care poate fi văzută la Petrom pe Calea Timișoarei în ultimul timp este cea din topicul de mai jos.

Nu-i mai știu tariful dar oricum nu merită.

Pe cea plinuță care merită banii n-am mai văzut-o de mult.

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

Salutare

Poate cineva da niște detalii despre fetele noi care au apărut la Petrom pe Calea Timișoarei ? N-am apucat să le văd bine dar păreau tinerele și pînă am trecut iar după vreo 3 ore nu mai erau. Cred că nu ies decît pînă după prînz pt ca am mai trecut după amiaza dar nu le-am mai văzut.

Mulțumesc anticipat.

Link spre comentariu

Salut fratilor ma puteti ajuta ?ce  fete mai sunt La Peco OMV pe Calea Timișoarei ? Am vazut una bruneta slabuta si una pitica cu un cur frumos mic si bombat ... altele ce au mai aparut ?ce stiti ???stiu ca ele activeaza pana seara maxim ora 21 seara

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

Vreo noutate ceva pe la locul cu pricina? N-am mai trecut de ceva vreme pe acolo și o să ajung zilele următoare pe meleagurile voastre. Știe careva ceva despre fetele care stau acolo ?

Link spre comentariu

Salut colegu uncalator am fost eu acuma o saptamana in trecere ziua si seara pe la Sala Polovalenta langa nu exista nici una...inainte erau langa Biserica langa Peco acuma multi ani ce repede a trecut timpul tin minte era una acolo Vera o chema tiganca slabuta dar cu un cur bombat ce am dat la ea la buci in pozitia capra dupa Sala Polivalenta ))) in spate...mie dor de ea cica e in Franta de multi ani (((( Vera ....mai sunt cateva langa  la sens la iesire din oras langa Podul lui Apolodor din Damasc acolo unde se face un parc si se construiete acolo Hotel sau nu stiu ce ...e un sens in care urci sus in stanga mai sunt 2 babe si una schiloada de face total numai stiu numele ei simai este una bruneta iapa inalta buna rau ...inspre Schela  La Peco OMV pe Calea Timișoarei mai sunt cateva acolo si unele la spalatorie... e una o tiganca miniona pitica scunda are niste buci superbe bune rau daca o vezi in colanti ...mai sunt 2 fete inalte tiganci una stiu ca sta seara tarziu in bugi scurti gen fusta si mai e una la spalatorie o tiganca cam 165 are cred si are un cur bun daca o vezi in colanti mori nu le stiu numele ...Noutati nu sunt cred depinde in ce zi daca ai noroc sa dai de una noua..eu nu am vazut noutati poate au vazut colegi ceva sa ne spuna detalii...Va multumesc

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0
Acum 1 oră, mihail99 a spus:

Salut colegu uncalator am fost eu acuma o saptamana in trecere ziua si seara pe la Sala Polovalenta langa nu exista nici una...inainte erau langa Biserica langa Peco acuma multi ani ce repede a trecut timpul tin minte era una acolo Vera o chema tiganca slabuta dar cu un cur bombat ce am dat la ea la buci in pozitia capra dupa Sala Polivalenta ))) in spate...mie dor de ea cica e in Franta de multi ani (((( Vera ....mai sunt cateva langa  la sens la iesire din oras langa Podul lui Apolodor din Damasc acolo unde se face un parc si se construiete acolo Hotel sau nu stiu ce ...e un sens in care urci sus in stanga mai sunt 2 babe si una schiloada de face total numai stiu numele ei simai este una bruneta iapa inalta buna rau ...inspre Schela  La Peco OMV pe Calea Timișoarei mai sunt cateva acolo si unele la spalatorie... e una o tiganca miniona pitica scunda are niste buci superbe bune rau daca o vezi in colanti ...mai sunt 2 fete inalte tiganci una stiu ca sta seara tarziu in bugi scurti gen fusta si mai e una la spalatorie o tiganca cam 165 are cred si are un cur bun daca o vezi in colanti mori nu le stiu numele ...Noutati nu sunt cred depinde in ce zi daca ai noroc sa dai de una noua..eu nu am vazut noutati poate au vazut colegi ceva sa ne spuna detalii...Va multumesc

Mulțumesc de info.

Pe Calea Timișoarei la Petrom văzusem ceva noutăți cu cîtva timp in urmă și eram curios dacă merită să opresc, deși pînă să mă întorc după cîteva ore n-au mai fost.

Link spre comentariu

Salut multumesc colegu uncalator  TE  RESPECT si Ms ca ma ajuti cu Informati alti vad vor pe site sa futa   ... eu de peste 15 ani mai bine ma duc la prostituare  pe strada  ... 50 de lei un nr la mine in masina o ei la muie o ei de cap f m m de curva  iti face o muie maxim 10-15 minute te termini in gura ei pentru 50 de lei ))) asta de PLACERE ... 50 de lei o muie o ei de cap te termini in gura ei masina ta sau pe strada undeva ))) ...ma duc pe site o muie NU POTI PERMNTE f m m de curve ..foarte rar sa ei de una de cap pe site sa te termin in gura lor nu vor ... In fine ))) Faceti ce vreti )))

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

Alte vremuri atunci...

Pe vremea aia erau Mari bruneta, Dana cea slăbuță si Cami care era mai plinuță.Luam pe cîte una și stăteam o noapte pe la Herculane sau cine știe pe unde. Aveau o atitudine de parcă erai cu iubita nu cu una de la stradă, parcă te iubeau nebunește si nimic altceva nu mai conta pt ele. Iar a doua zi fiecare își vedea de treaba lui, pînă la următoarea întîlnire. Mergeau și 2 împreună dacă puteai sa le faci față. Fetelor chiar le plăcea ceea ce faceau. Nu exista tarif pe oră sau finalizare decît dacă rămâneai in mașină. Luai camera, dădeai o masă, un suc ceva și te apucai de treabă, noaptea era lungă dar parcă tot nu te săturai. Nici tu, dar nici ele. Bănuții nu prea mai contau, îți cereau ceva nesemnificativ sau îți spuneau să dai cît vrei, cu toate că dacă stăteau la stradă o jumătate de zi făceau poate de 3, 4 ori mai mult decît luau de la tine.

Acum vremurile s-au schimbat, graba e la ordinea zilei și făcutul banilor e mult mai important decît plăcerea. Comportament fake, să-ți dea impresia că ii place, dar abia așteaptă să scape ca să-l primească pe urmatorul.

Link spre comentariu
  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

Apropo de trecut .. mai stie cineva ceva de Bianca ? O tipa mai tigancusa , prin 2012 asa . Ea locuia la Gura Vaii , la BTT sau cum se chema . Era miniona , simpatica la fata .. o perioada aveam intelegerea sa ma sune cand termina , o duceam acasa si ne faceam si de cap .. no charge :) . 
 

chiar inainte de a pleca in Germania cred , ne am vazut si parea chiar tristuta ca nu o sa ne mai vedem . 
 

p.s fiind un tip mai timid mereu o intrebam daca e ok , sa nu fiu orea brutal sau ceva , sau chiar dca se simte bine .. si mi-a zis o data ca „ ce crezi ca sunt de stana , cu omul potrivit si eu vreau sa ma simt bine „ 

Stie cineva la cine ma refer si daca are ceva info nu ezitati sa dati mai departe :) 

 

spor la treburi !

Link spre comentariu
  • Oras:Dr.Tr.Severin
  • Oras:Dr.Tr.Severin

 Va salut, azi in trecere prin Ghelmegheoaia in parcarea aia unde este o cladire abandonata pe partea stanga cum vi spre Severin am zarit doua blonde una nu prea rasarita dar cealalta pot sa zic ca la viteza de un 80-90 Km/h parea bine fata un corp destul de sexy si nici la fata nu parea urata. Eu unul nu fac opriri pe marginea drumului de cele mai multe ori arata si jalnic individele si....mai sunt niste factori. 

    Asa ca v-am tot auzit aici vorbind de fetele de la strada eu unul celor ce sunteti amatori de gen va spun ca arata bine acea fătucă. Undeva in jurul orei 15 am trecut.

  Si apoi in balota chiar peste strada de Motel in parcarea aia mai era o cioara cu un cur chiar bine pe ea dar bronzata bine 😂.

    Am zis sa impartasesc cu voi poate va sunt de folos.

   Ciocane tari si multa sanatate tuturor celor ce contribuiti la acest forum de la fete pana la confrati futaci !🤗

Link spre comentariu

Colegi mei  Futadori )))  as dori sa ne unim cu toti ce se intampla pe site ....am citit zilele astea pe forum ca ati luat tepe cu pozele si ca v-a grabit fetele si unul coleg al nostru a stat 3 ore afara sa astepte o vuvuzela pe site si s-a purtat urat cu el in apartament .....urat prea multe poze fake prea multe fete grabite ...pentru o descarcare repede mai bine pe centura ... ce  fete mai sunt La Peco OMV pe Calea Timișoarei ? sau langa la sens de la podul lui Apolodor din Damasc ???Astept detalii va multumesc

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

Trecut cu vreo 6 ore in urmă pe lîngă Petrom/Calea Timișoarei si am zărit-o pe fata mai plinuță, bruneta la care am mai avut opriri. Pt că nu mă grăbeam am decis să opresc. Tarif 50 OP/OP, 100 combinat cu NP obligatoriu. Îi spun că nu prea sînt adeptul aventurilor in mașină și îi propun să mergem pe cameră. Acceptă pe motiv că oricum vrea să se retragă și pt că m-a recunoscut că am mai oprit la ea și prezint incredere. Mergem undeva lîngă gară, locație mediocră, dar asta e... pt 2 ore 50 de lei. În cameră zice că tariful e 150 combinat. Nu-i o surpriză zic, știam că e mai mult decît la mașină, doar să nu aibă o atitudine sictirită, eu fiind ultimul client. Sînt asigurat că va fi o experiență memorabilă. Jos textila, un duș împreună fără grabă iar apa fiind cam rece începem acțiunea acolo cu un ON executat aproape ca la carte. Gemete, se mîngîia singură pe sîni sau la păsă, foarte rar folosea mîinile și atunci mă trăgea să-i intru mai adînc in gură, dar nu-i prea reușea deep. După vreo 20 de minute trecem în cameră. Pune căciulița si ne apucăm de treabă. Schimbăm cîteva poziții mai comode, dat fiind că e mai plinuță. Misionar, LOT, pe la spate cu ceva palme pe fundul cam măricel și termin glorios in balonaș după care duș. Consimțim că mai e timp de o finalizare, spre surprinderea mea care mă gindeam cu părere de rău că n-am tras un pic de timp. Prea părea naturală in timpul partidei abia incheiate.Urmează o pauză de revenire cu vreo 2 țigări, o conversație despre lucruri banale. Cum am mai spus fata poate purta o discuție normală, are cuvintele la ea, nu duce lipsă de vocabular. Aflu mai multe despre ea și ce-i place in timpul partidelor. Îi place 69, să fie sărutată, mîngîiată pe sîni, palme peste fund și chiar peste sîni, dar soft nu hard. Îi place un preludiu mai lung, cu masturbare reciprocă. Atingerile pe clitoris o înnebunesc. Doar că fiind la stradă, unele nu le poate face cu clienții, gen 69 sau sărutări pe gură. Întărîtat de conversație ne apucăm de treabă pt a doua oară, încercînd și reușind să o duc și pe ea pe culmile extazului, foarte zgomotoasă de cred că au auzit și ăia de la birtul de la parter. Acțiune a fost cam la fel, ON bun de tot plus masturbarea reciprocă, plus palmele peste sîni și fund unde mi-a spus să insist pînă i-l roșesc un pic. Umezire naturală de nici nu simțeam balonașul. Finalizare pe sînii măricei ținuți strîns cu palmele pt un sex între sîni alternat cu ON. Mai urmează un duș împreună dar nebuna n-are stare, mă spală ea și rezultatul ... soldatul e gata iar de luptă. Îmi face un oral și termin pe fața ei. Se spală dar nu o las să plece din duș pînă nu o fac să termine jucîndu-mă cu mîna la păsă pînă a inceput să tremure și i s-au muiat picioarele. La plecare îi dau 50 în plus deoarece chiar am avut o experiență memorabilă asa cum a spus că va fi. La recepție mai dau 25 de lei pt că am depășit cele 2 ore plătite. Per total 275 de lei de care nu-mi pare rau deloc iar ca timp vreo 3 ore si un pic. A chemat un taxi și dusă a fost. Un minus primește pt că n-a vrut să-mi dea nr de tel ca să dau de ea cînd mai trec prin Severin și nu e la locul cunoscut. Asta e, cu puțin noroc poate mai dau de ea.

Link spre comentariu

Salut colegul uncalator ... am citit ce ai spus dar te rog frumos sa dai detalii cine e fata aia plinuta de ai stat aproape 3 ore cu 150 de lei ???Serios 150 peste 2 ore cu ea si extra ai dat inca 50 e ok ??? e super oferta dar cum o cheama si de detalii de ea ??? as incerca si eu fanteziile alea cu plame la cur si sani etc )))) ... te rog da mai multe detalii legat de ea .... in minte cred ca e Alexandra de are peste 20 de ani de are o fetita cred si sta in centru langa Piata Mircea o fi ea ???mai am in minte inca una plinut pot da detalii despre ea daca e ea totusi....deci care e din ele ???sau e vorba de alta.... e super oferta da detalii as incerca si eu ((((...Astept aici sa ne spui...Ms

Link spre comentariu

Vizitator uncalator
Reputație: 0

Altă dată când am oprit s-a recomandat Ana, la fel ca și la alții după cum am văzut în comentariile lor. De data asta la mine s-a recomandat Nicoleta,dar n-am dat importanță numelui. Chiar nu mă interesează care e cel adevărat. Ce m-a intereset a fost nr de tel și cu toate că am insistat nu a vrut să mi-l dea. 

Tipa are undeva la 1,65-1,70. Undeva la 75 de kg. aș aprecia. Plinuță dar nu grasă, nu-i atîrnă burta iar sînii măricei, însă nu lăsați. Fundul e măricel, poate chiar mare pt gustul unora.Are părul pînă pe la umeri, un șaten închis.

Atenție, nu e Adriana, tipa brunetă, de etnie, care se vopsea uneori verde(nu știu cum prestează, nu am fost niciodată cu ea) și nici Oana aia cu care am avut 2 experiențe nasoale pe care le-am relatat pe topicul ei, care nu merită nici 1 leu la ce servicii prestează, la ce mizerie era în locație cînd activa cu anunț pe publi și la felul cum arată. Pusese o dată o poză cu fața si avea o bubă la buză. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...