Sari la conținut

Karla 0785917298


Vizitator karlaSweet0

Postări Recomandate

Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
La 19.12.2020 la 11:52, karlaSweet0 a spus:

Buna, dragilor💋💋💋
Astăzi v-a fi ultima mea zi in Ploiești🥰🥰🥰🥰

Buna drăguții mei, astăzi este ultima mea zi in Ploiești 😊 va pupic!❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Fut Tot Ce Prind
  • Oras:Fut Tot Ce Prind

Salut   acum vin de la ea ... am sunat cu o zi inainte si m-am programat si mi-a placut despre ea ca a respectat programarea

Ca si experienta nu poate fi descrisa in cuvinte trebuie sa mergi sa o intalnesti nu poti rata asa cea

Atitudine - 10 

Fizic - 10 arata foarte bine  , draguta ,piele fina , sani superbi  etc etc

op - 8,5

np- 10 cu ea faci dragoste nu sex

ca locatie - 7 usor de ajuns dar apartament pe stil vechi

halatul - 150

De revenit - cu siguranta voi reveni dar este cam ocupata 

O recomand nu ezitati sa treceti pe la ea ca nu este de ratat

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 16 minute, qcezar a spus:

Salut   acum vin de la ea ... am sunat cu o zi inainte si m-am programat si mi-a placut despre ea ca a respectat programarea

Ca si experienta nu poate fi descrisa in cuvinte trebuie sa mergi sa o intalnesti nu poti rata asa cea

Atitudine - 10 

Fizic - 10 arata foarte bine  , draguta ,piele fina , sani superbi  etc etc

op - 8,5

np- 10 cu ea faci dragoste nu sex

ca locatie - 7 usor de ajuns dar apartament pe stil vechi

halatul - 150

De revenit - cu siguranta voi reveni dar este cam ocupata 

O recomand nu ezitati sa treceti pe la ea ca nu este de ratat

Multumesc frumos!!!🥰

Link spre comentariu
Vizitator Stefay
Reputație: 0
1 oră în urmă, karlaSweet0 a spus:

Multumesc frumos!!!🥰

Eu vorbesc cu tine de 2 zile îmi zici ca ești full cu programul și vad ca defapt nu e asa, aiurea atitudinea ta 🙄🙄👏👏👏

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, Stefay a spus:

Eu vorbesc cu tine de 2 zile îmi zici ca ești full cu programul și vad ca defapt nu e asa, aiurea atitudinea ta 🙄🙄👏👏👏

Frate deja ești troll, fata avea programări pana sa apara in Ploiești, deoarece este căutată, este o femeie cum rar găsești in Ploiești, eu din păcate nu am ajuns la ea din cauza serviciului. 

Cum a zis si Cezar, cu ea faci dragoste nu sex, te simți apreciat si respectat. 

 

Frate numai fi asa, respect-o si ai răbdare numai fi asa de dur ca e păcat sa o tratezi asa. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Stefay
Reputație: 0
Acum 2 ore, anefsex a spus:

Frate deja ești troll, fata avea programări pana sa apara in Ploiești, deoarece este căutată, este o femeie cum rar găsești in Ploiești, eu din păcate nu am ajuns la ea din cauza serviciului. 

Cum a zis si Cezar, cu ea faci dragoste nu sex, te simți apreciat si respectat. 

 

Frate numai fi asa, respect-o si ai răbdare numai fi asa de dur ca e păcat sa o tratezi asa. 

Ești avocatul ei?? Frate dacă avea programul full de luni de ce clientul a zis ca a sunat de ieri adică marți și azi sa dus la ea, dacă ea avea programul full ma lăsați cu vrăjeală asta dacă își alege clienți bv ei dar sa nu mai mintă punct. 👎👎

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 44 minute, Stefay a spus:

Ești avocatul ei?? Frate dacă avea programul full de luni de ce clientul a zis ca a sunat de ieri adică marți și azi sa dus la ea, dacă ea avea programul full ma lăsați cu vrăjeală asta dacă își alege clienți bv ei dar sa nu mai mintă punct. 👎👎

Cu o zi înainte nu înseamnă luni, poate fi duminica, sau sâmbătă. 

 

Link spre comentariu
Vizitator Stefay
Reputație: 0
Acum 35 minute, anefsex a spus:

Cu o zi înainte nu înseamnă luni, poate fi duminica, sau sâmbătă. 

 

Tipul a scris azi și a zis cu o zi înainte, cu o zi înainte înseamnă ieri deci nu o da la întors cu mine ok, nu ii mai ține partea!! Pur și simplu a avut o atitudine urata și îmi susțin părerea în continuare!! Am zis luni ca, luni a venit în Ploiești din surse proprii asa ca, știu fr bine când a venit în Ploiești și știi ce mia scris pe whatapp ca, are programul full și nu mai accepta nici un client deci laso asa cum e!! 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 minute, Stefay a spus:

Tipul a scris azi și a zis cu o zi înainte, cu o zi înainte înseamnă ieri deci nu o da la întors cu mine ok, nu ii mai ține partea!! Pur și simplu a avut o atitudine urata și îmi susțin părerea în continuare!! Am zis luni ca, luni a venit în Ploiești din surse proprii asa ca, știu fr bine când a venit în Ploiești și știi ce mia scris pe whatapp ca, are programul full și nu mai accepta nici un client deci laso asa cum e!! 

Da, îi tin partea, tu nu știi ce pierzi ca te porți urat. Daca vede ca îi vorbești urat de ce sa te primeasca, nu vrei sa îi dai si 2 palme ca te refuza? 

Daca ai vreo fata acasa si ai o astfel de atitudine nu este ok 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Stefay
Reputație: 0
Acum 3 minute, anefsex a spus:

Da, îi tin partea, tu nu știi ce pierzi ca te porți urat. Daca vede ca îi vorbești urat de ce sa te primeasca, nu vrei sa îi dai si 2 palme ca te refuza? 

Daca ai vreo fata acasa si ai o astfel de atitudine nu este ok 

Nu i'am vorbit urat mi'am spus punctul de vedere și asta am văzut din partea ei ca își alege clienți și faptul ca ma mințit e problema ei nu a mea, eu nu am ce cauta la cineva care minte și nu își tine cuvântul dat!! La revedere și la faza aia cu 2 palme deja ai deviat totul de la subiect 👏👏👎

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0

Buna dragilor, maine am sa fiu din nou in Ploiești. La ora 12:00 o sa incep programul, pana atunci o sa am telefonul inchis 🙈Va pupic❤️💋💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator sitrade
Reputație: 0
35 minutes ago, karlaSweet0 said:

Buna dragilor, maine am sa fiu din nou in Ploiești. La ora 12:00 o sa incep programul, pana atunci o sa am telefonul inchis 🙈Va pupic❤️💋💋💋💋

Legat de whatsup, nu merge pe numarul din titlu. 

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 3 ore, sitrade a spus:

Legat de whatsup, nu merge pe numarul din titlu. 

Maine cand ajung o sa meargă si whatsapp-ul si telefonul 💋❤️

Link spre comentariu
Vizitator sitrade
Reputație: 0

 Cred ca s-a spus tot ce era de spus despre Karla. Am avut placerea s-o intalnesc si va recomand sa mergeti! Foarte serioasa in ceea ce priveste programarea, ca atitudine este de nota 10+, sociabila, glumeata si nicio secunda nu m-a facut sa ma simt ca un “client”, parea ca suntem amanti, lucru pe care nu l-am mai intalnit pana acum. Experienta isi spune cuvantul.

 Vreau sa-i multumesc inca o data Karlei pentru momentele oferite si va recomand sa mergeti fiindca nu o sa regretati.

 Un lucru pe care mi l-a spus a fost ca a refuzat mai multe persoane care au dat dovada de “badaranism”, deci putin bun-simt din partea unora nu ar strica.😅

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 1 oră, sitrade a spus:

 Cred ca s-a spus tot ce era de spus despre Karla. Am avut placerea s-o intalnesc si va recomand sa mergeti! Foarte serioasa in ceea ce priveste programarea, ca atitudine este de nota 10+, sociabila, glumeata si nicio secunda nu m-a facut sa ma simt ca un “client”, parea ca suntem amanti, lucru pe care nu l-am mai intalnit pana acum. Experienta isi spune cuvantul.

 Vreau sa-i multumesc inca o data Karlei pentru momentele oferite si va recomand sa mergeti fiindca nu o sa regretati.

 Un lucru pe care mi l-a spus a fost ca a refuzat mai multe persoane care au dat dovada de “badaranism”, deci putin bun-simt din partea unora nu ar strica.😅

Multumesc frumos!!! Te pupic💋

Link spre comentariu

In seara asta am cunoscut.o pe Karla. In centru pe lângă catedrala, nu eram prea hotarat. Este cea din poze nici PREA slabă nici PREA mare,este numai bună de tăvălit,pe la 1.70,60 kg mai ales că se îndoaie bine. Executa op si np,are atitudine corespunzătoare fata de client,primul nr. a debutat cu sărutări si mângâieri reciproce echipat soldatul si executat misionar până la pauză. Am vorbit diverse, se descurcă si ii place si vorba.Nr.2 a început mangaindu.mi cocoselul până a fost pregătit să cânte.am efectuat poz.caprita arătându.mi in ce hal se îndoaie si cum se poate misca.O bila alba pt.ea ca dupa final nu se retrage repede, rămâne lângă tine. Ma gandesc oare ,fiind asa aglomerată de ce doar un coleg a făcut recenzie, le.o fi frica de ea ?Ap.e unul decent ,baia n.am vizitat.o ca am venit pregătit de acasa.Note între 8 și 9.Sa avem parte de mai multe fete ca ea la Ploiești. Drumuri bune la toata lumea...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...